24325
Aion-MMORPG(F2P)
  • netmester
    #361
    én azt is olvastam :)
  • Zomil
    #360
    lol nekem Sanctum key jutott eszembe a gw-böl :D
  • netmester
    #359
    burger king hol van????
  • Lyan Kyj
    #358
    Új cikk! - Ezek szerint heti rendszerességgel kapunk némi infót? Nem lenne rossz:)

    A cikk, tömören: (magát a cikket ITT találjátok)

    Sanctum Elysea fővárosa, számos nép otthona, de főleg Elyosok lakják.
    Azariel uralkodása alatt még csak egy kastély volt, de a Balaurok és Asmodiaiak elleni háború alatt társadalmi gócponttá is kinőtte magát. A nagy katasztrófa után - a szétszakadás után - az Öt Szeráf (maga Azariel is) együttesen a levegőbe emelte az egész várost, így óvva meg azt az állandóan fenyegető támadásoktól.
    Ám ez később negatív dolgokat is vonzott maga után, hisz az ott élő tömegeket elég nehézkes volt állandóan szállítgatni a földfelszín és a város között. Ezért egyfajta külváros is kialakult Sanctum alatt.

    Híres építményei közé sorolják pl:
    Airship Port (légi kikötő, árukereskedelem és utazással kapcsolatos hivatalok)
    Kibelium - Elysea legnagyobb épülete (célja ismeretlen, valszeg itt a kormány székhelye)

    Továbbá vannak gyakorlóiskolák Daeva tanoncoknak, piacok, bankok és más hasznos dolgok.

    A városnak van egy rejtett, szent kerülete, ahová csak a beavatott Daevák léphetnek be...

    Még odaírták, h ez a név nem biztos, h végleges.


  • janus84
    #357
    Akkor cserélgetik az NCSoftos oldalon a képeket, mert nekem újak voltak, ezek szerinte megéri felnézni néha. :)
  • Lyan Kyj
    #356
    Ezek voltak a legelső képek, amik megjelentek a játékról. Függetlenül ettől, az első sorban levők sztem mindent ütnek:)
  • janus84
    #355
    Új képek ---> KATT
    legalábbis én még nem láttam őket. Szép a "sárkány?" :)
  • janus84
    #354
    Hmm Arthas! Látom te készültél rendesen! :)
  • Arthas
    #353
    Kár:(
  • janus84
    #352
    Örülök! :) Kövek gördültek rendesen.
  • Lyan Kyj
    #351
    nem lesz benne dx10
  • netmester
    #350
    akkor most lessz állatkertes bácyi is???
  • Inquisitor
    #349
    DX10?
    Azt hogy tették bele a CryEngine 1.0-ba? Vagy sutyiban upgradeltek a fejlesztők a 2.0 motorra???
  • netmester
    #348
    én akkor most megszóülom hogy milyen kinézete van. de tetszik
  • Zomil
    #347
    lol akkor mégis jól gondoltam :D
  • Lyan Kyj
    #346
    Nem, ez a fehérebbeké. Az előző csak poén volt;)
  • Zomil
    #345
    jah h ez a pesszimista oldal lovacskája? :) akkor a másik tényleg rozsaszin lesz:DDD
  • janus84
    #344
    Lovacskaaa! :D Nagyon aranyos. :) Mennyien vágynak már ilyen világra, és a sok konzolos is végre kiélheti magát. Hanyszor hallottam már, hogy milyen jó lenne valami anime fílinges mmo (nem csak Koreának). Nem hinném amúgy, hogy bárki lemerné szólni, még akinek nem tetszik az ilyen világ, az is kereste az állát, amikor meglátta az eddigi videókat. Köszönjük az uj híreket Lyana! :)
  • Lyan Kyj
    #343
    ugyanez, csak rózsaszínbe
  • Zomil
    #342
    gondolom az vmi darkosabb tipusut :D
  • Lyan Kyj
    #341
    Ez az Elyos varázslókasztjáé.
    Itt a wizardot nem kasztként értem, hanem varázshasználóként.
    Asmodianokról még semmit sem tudni, de ha ott is lesz summoner skillje vmelyik kasztnak, akkor sem ilyet fog nyomatni.
  • XenHai
    #340
    Kurva jol nez ki de a mage az nem = a wizardal ???Aszt tom hogy mas frakcioban vanak4de aszt hitem hogy csak a neveuk a mas
  • Lyan Kyj
    #339


    Wind Spirit. Wizardok idézhetik. 4 szintje lézetik, a fenti képen láthatjuk, hogy néznek ki az egyes szinteken.
    Pokémon:D Ez nem negatív jelző akart lenni (de tuti, h lesz vki, aki megszólja, miért ilyen animés), sztem nagyon beleillik Aion világába, és örülök, hogy végre egy mesésebb kinézetű MMO lesz!
  • XenHai
    #338
    Nincs uj infó
  • netmester
    #337
    hova lett a lelkesedés????
  • netmester
    #336
    az bizos nem lessz cryenginnel. meg a fejlesztők sem köcsögök hogy csak erőmüvel élehet játszni
  • TQ cheater
    #335
    Megnyugodtam...de kiváncsi vagyok a gépigényre...sajna én csak 4-5 évenként kapok uj gépet és addig nem cserélek semmi alkatrészt.De hátha nem lesz annyira hülye hogy 3.3-as proci 50ezres videokarival meg ilyenek...mongyuk a technikának fejlödnie kell.
  • janus84
    #334
    Nyugi! Csak találgatunk. Anno a HalfLife2 dx7-ig visszamenöleg megvolt csinálva és nem is volt csúnya. :) Hasábokról pedig szó nincs semmiképp :p
  • TQ cheater
    #333
    Háát kösz de sztem nagy hasábokkal játszani nem élvezetes.
  • netmester
    #332
    ne agódj lehet hogy nag hasábok fognak az emberek helyett rohangálni de legallább megy nem. ez a lényeg
  • TQ cheater
    #331
    Háát igen....a gépigény.Számomra ez naon erös gépet jelent,amit eddig irtatok.Remélem azér menni fog az Aion!:S
  • netmester
    #330
    ja még anyit igenm azért montam hogy lehet hogy kéne help mert én a gw-vel játszok és mivbel teljesen más a rendszere ezért nem biztos hogy fogom tudni mit hogy kell majd. de lehet hogy segítségemre lessz az egyik legjobb L2 játékos
  • netmester
    #329
    namajd meglátjuk de addig is vadászátok a híreke mert nekem nincs időm, igaz itthon ülök egész nap de azért nincs
  • janus84
    #328
    Nem véletlen, mert nincs új hír. Gépigény sincs még, de... lsd:Vanguard (unreal engine)--->erömű, de miért? MMORPG-t más egy grafikus motorra rakni, mint egy fps-t. Szóval nyugtával dícsérd a napot. Nem beszélve a mostani áresések miatt a kis core2duo-s procik kezdenek középkategóriásnak számítani :p Az "erömüvet" igénylö VG full grafon futkos "kis" videokarival a C2D-procimmal. Állítólag némi DX10-es támogatottság lesz a játékban (nemkerestem hivatalosat, majd Nyu-chan, :D bocsi Lyana kijavít), ami kapásból Win Vista és DX10-es videokarit jelent (100k< nagykerár jelenleg) reméljük visszafele is szép és jól optimalizált lesz az AION. De szvsz 2007 év végére igény van olyan grafikára ami jelenleg erömü kategóriában van. EQ2 a mai gépeken fut simán raidben nem butított grafikán, de kiadáskor nem volt olyan vas ami vitte volna (én az erömüvet igénylö VG-met sem kell butitanom ha 5 csapat van mellettem). Gw-re könyörgöm ne alapozzunk. Teljesen más a rendszer. Sacc:2giga ram mindenképp, és 2 magos proci :p (intelnél már a 2 mag elözö generációnak számít, és már a C2D procikból is a 2.széria jött ki, jah a WOW:BC is kezdené szeretni a 2giga ramot, LotRO szereti? ugy hallom igen)
  • netmester
    #327
    nem ott gw-t kartam mert az aionba még nem tudni hogy lessz megoldva. gw-be meg aszem nincs is. de másba köss bele ne ebbe:)
  • Zomil
    #326
    ahol gw-t irtál ott ugye aion-t akartál?:DD
  • netmester
    #325
    bocs a rövid szövegért de 2 nap után csak enyit tudok írni. remélem itt van mibe belekötni és végre az aion-ról fogunk beszélni
  • netmester
    #324
    na végre van netem. azt hittem beindult az élet itt a fórumon ezalatt 2 nap alatt erre semmi. megnéztempár videót yt-on. hát elég erősen látszik a cryengine ami nem baj :). majd lehet hogy lesztnek kezdeti nehézségeim mert a gw kicsit egyszerübb mint az L2 és nem igazán értem hogy vannak itt a buffok. majd lehet hogy kérek 1 kis helpet ha meglkesz a game. nem kell olyan hűdenagy gépigényre számítani mert a grafika és a fizika ellenére a grafikusmotor miatt.én sacra:1gb ram, 256 mb vram, és 2,8-as proci. ha ti nagyon nem tudjátok hogy a cryenginek mire képesek. de miközbe ezt írtam elfelejtettem, hogy nem a crytec csinjálja a játékot. vagyis a föntebb írt gépigény atól függ hogy az nsoft mennyire tudja majd kihasználni és optimalizálni a motort. mert ha nem jól akkor elég brutál gépigényekre lehet majd számítani.
  • janus84
    #323
    Szia kedves Vanguardos ismerös! Nem azt mondtam, hogy lehet betazni, hanem, hogy koreaban van openbeta. Nembeszélve a game csak koreaban elerhetö ami azt vonja maga után, hogy ottani IP etc...etc..., amugy en is leszedtem proba szerencse alapon :P, elmeletileg regelni is lehet egy oldalon, ami szintugy koreai. Én nem boldogultam vele. Amugy csak es kizarolag azert vetettem fel a dolgot, mert volt egy ominozus video (a 2 jatek amúgy ég és föld, miután néztem még párat YT-on), ami detto Aion volt, még a skillbar is alulra volt rakva. Csak azt hittem kicsit atdesigne-olták a készítők mostanában. Aztán kiderült egész más játékról van szó... Sajna nem segíthetek, bár 1-2 fórumon mintha angolnyelvüek azt taglalgatták volna, hogy miket kell variálni, hogy fusson, és valaki azt is írta, hogy nála már megy, csak leragadt a szemem mikor olvastam. Viszont innentöl annyira OFF-lett a téma, hogy nyithatnánk uj fórumot :p
  • Tombi
    #322
    kösz jhanus, leszedtem a koreai bétát, de nemtom hol lehet accountot kreálni a bétához :) segits..