24307
Aion-MMORPG(F2P)
  • Lyan Kyj
    ugyanez, csak rózsaszínbe
  • Zomil
    gondolom az vmi darkosabb tipusut :D
  • Lyan Kyj
    Ez az Elyos varázslókasztjáé.
    Itt a wizardot nem kasztként értem, hanem varázshasználóként.
    Asmodianokról még semmit sem tudni, de ha ott is lesz summoner skillje vmelyik kasztnak, akkor sem ilyet fog nyomatni.
  • XenHai
    Kurva jol nez ki de a mage az nem = a wizardal ???Aszt tom hogy mas frakcioban vanak4de aszt hitem hogy csak a neveuk a mas
  • Lyan Kyj

Wind Spirit. Wizardok idézhetik. 4 szintje lézetik, a fenti képen láthatjuk, hogy néznek ki az egyes szinteken.
    Pokémon:D Ez nem negatív jelző akart lenni (de tuti, h lesz vki, aki megszólja, miért ilyen animés), sztem nagyon beleillik Aion világába, és örülök, hogy végre egy mesésebb kinézetű MMO lesz!
  • XenHai
    Nincs uj infó
  • netmester
    hova lett a lelkesedés????
  • netmester
    az bizos nem lessz cryenginnel. meg a fejlesztők sem köcsögök hogy csak erőmüvel élehet játszni
  • TQ cheater
    Megnyugodtam...de kiváncsi vagyok a gépigényre...sajna én csak 4-5 évenként kapok uj gépet és addig nem cserélek semmi alkatrészt.De hátha nem lesz annyira hülye hogy 3.3-as proci 50ezres videokarival meg ilyenek...mongyuk a technikának fejlödnie kell.
  • janus84
    Nyugi! Csak találgatunk. Anno a HalfLife2 dx7-ig visszamenöleg megvolt csinálva és nem is volt csúnya. :) Hasábokról pedig szó nincs semmiképp :p
  • TQ cheater
    Háát kösz de sztem nagy hasábokkal játszani nem élvezetes.
  • netmester
    ne agódj lehet hogy nag hasábok fognak az emberek helyett rohangálni de legallább megy nem. ez a lényeg
  • TQ cheater
    Háát igen....a gépigény.Számomra ez naon erös gépet jelent,amit eddig irtatok.Remélem azér menni fog az Aion!:S
  • netmester
    ja még anyit igenm azért montam hogy lehet hogy kéne help mert én a gw-vel játszok és mivbel teljesen más a rendszere ezért nem biztos hogy fogom tudni mit hogy kell majd. de lehet hogy segítségemre lessz az egyik legjobb L2 játékos
  • netmester
    namajd meglátjuk de addig is vadászátok a híreke mert nekem nincs időm, igaz itthon ülök egész nap de azért nincs
  • janus84
    Nem véletlen, mert nincs új hír. Gépigény sincs még, de... lsd:Vanguard (unreal engine)--->erömű, de miért? MMORPG-t más egy grafikus motorra rakni, mint egy fps-t. Szóval nyugtával dícsérd a napot. Nem beszélve a mostani áresések miatt a kis core2duo-s procik kezdenek középkategóriásnak számítani :p Az "erömüvet" igénylö VG full grafon futkos "kis" videokarival a C2D-procimmal. Állítólag némi DX10-es támogatottság lesz a játékban (nemkerestem hivatalosat, majd Nyu-chan, :D bocsi Lyana kijavít), ami kapásból Win Vista és DX10-es videokarit jelent (100k< nagykerár jelenleg) reméljük visszafele is szép és jól optimalizált lesz az AION. De szvsz 2007 év végére igény van olyan grafikára ami jelenleg erömü kategóriában van. EQ2 a mai gépeken fut simán raidben nem butított grafikán, de kiadáskor nem volt olyan vas ami vitte volna (én az erömüvet igénylö VG-met sem kell butitanom ha 5 csapat van mellettem). Gw-re könyörgöm ne alapozzunk. Teljesen más a rendszer. Sacc:2giga ram mindenképp, és 2 magos proci :p (intelnél már a 2 mag elözö generációnak számít, és már a C2D procikból is a 2.széria jött ki, jah a WOW:BC is kezdené szeretni a 2giga ramot, LotRO szereti? ugy hallom igen)
  • netmester
    nem ott gw-t kartam mert az aionba még nem tudni hogy lessz megoldva. gw-be meg aszem nincs is. de másba köss bele ne ebbe:)
  • Zomil
    ahol gw-t irtál ott ugye aion-t akartál?:DD
  • netmester
    bocs a rövid szövegért de 2 nap után csak enyit tudok írni. remélem itt van mibe belekötni és végre az aion-ról fogunk beszélni
  • netmester
    na végre van netem. azt hittem beindult az élet itt a fórumon ezalatt 2 nap alatt erre semmi. megnéztempár videót yt-on. hát elég erősen látszik a cryengine ami nem baj :). majd lehet hogy lesztnek kezdeti nehézségeim mert a gw kicsit egyszerübb mint az L2 és nem igazán értem hogy vannak itt a buffok. majd lehet hogy kérek 1 kis helpet ha meglkesz a game. nem kell olyan hűdenagy gépigényre számítani mert a grafika és a fizika ellenére a grafikusmotor miatt.én sacra:1gb ram, 256 mb vram, és 2,8-as proci. ha ti nagyon nem tudjátok hogy a cryenginek mire képesek. de miközbe ezt írtam elfelejtettem, hogy nem a crytec csinjálja a játékot. vagyis a föntebb írt gépigény atól függ hogy az nsoft mennyire tudja majd kihasználni és optimalizálni a motort. mert ha nem jól akkor elég brutál gépigényekre lehet majd számítani.
  • janus84
    Szia kedves Vanguardos ismerös! Nem azt mondtam, hogy lehet betazni, hanem, hogy koreaban van openbeta. Nembeszélve a game csak koreaban elerhetö ami azt vonja maga után, hogy ottani IP etc...etc..., amugy en is leszedtem proba szerencse alapon :P, elmeletileg regelni is lehet egy oldalon, ami szintugy koreai. Én nem boldogultam vele. Amugy csak es kizarolag azert vetettem fel a dolgot, mert volt egy ominozus video (a 2 jatek amúgy ég és föld, miután néztem még párat YT-on), ami detto Aion volt, még a skillbar is alulra volt rakva. Csak azt hittem kicsit atdesigne-olták a készítők mostanában. Aztán kiderült egész más játékról van szó... Sajna nem segíthetek, bár 1-2 fórumon mintha angolnyelvüek azt taglalgatták volna, hogy miket kell variálni, hogy fusson, és valaki azt is írta, hogy nála már megy, csak leragadt a szemem mikor olvastam. Viszont innentöl annyira OFF-lett a téma, hogy nyithatnánk uj fórumot :p
  • Tombi
    kösz jhanus, leszedtem a koreai bétát, de nemtom hol lehet accountot kreálni a bétához :) segits..
  • janus84
    Sziasztok! Nagy nehezen nyolcadik regre kaptam visszaigazolo email is. :p Sokan irogatnak es találgatnak a játékkal kapcsolatban minden felé. Van aki szinte konkrétumként emleget nem hivatalos dolgokat különböző fórumokon, mert látott valamit. Létezik egy grafikailag hasonszörű játék és mai Youtube-os szétnézésemkor akadtam rá, mint Aion video. Neve: ZerA Online (nem nagyon áradoztak róla kis hazánkban, jelen tudomásom szerint only Korea, és épp open betaja van.)
    Bocs a kis off-ért, de sokan beleakadhatnak, és ráadásul még szárnyas emberkék is repdesnek benne helyenként. Mindenképp megtévesztő. Akit érdekel azért vethet rá egy pillantást. ;)
  • Lyan Kyj
    :DD
  • netmester
    na ma olyan idő van hogy a tűzmági +50 dmg-t kapna
  • Lyan Kyj
    és még jópár hsz..

neked is lehetne #311:D

amúgy repülésen, dizájnon, meg pár skilleffekten kívül nem sokat mutatnak, UI, karakteranim és egyéb mind L2-ből van, mert azok még nem voltak kész akkor.
  • netmester
    arről méert nem szóltál elöbb. nem gondoltam hogy youtubeon ennyi videó van
  • PhoenixKnight
    Jó lenne ha Bétára automatikus meghivást kapnának NCsoft előfizetők ( L2 / city of heroes ) multkor láttam hogy vmien bétára hivtak
  • trident
    ^^
    (nemsokára azért lesz itt modi)
  • Lyan Kyj
    azért ha lehet, ne spammeld tele értelmetlen hszekkel a topikot, csak kellemetlenségekkel jár. Köszi

TESS, ezzel el leszel úgy 4 percig:)
    + még legalább 1 órányi anyagot találsz YouTubeon.
  • TQ cheater
    ...
  • TQ cheater
    Nem letezik:D!Már vagy háromszázszor elolvastam:D!
  • Lyan Kyj
    olvasd újra topikot, biztos van valami, amit eddig nem tudtál.
  • TQ cheater
    már ugy értem snki nincs itt?:)....bár ha lennének is,mit lehetne irni?uj info?:DTürelmetlen vagyok.
  • Lyan Kyj
    ?
  • TQ cheater
    senki?
  • TQ cheater
    Ez rendben van,jogos.Amugy pedig ha lesz hozzá kieg bizti adnak plusz kasztokat.
  • Tombi
    vanguard R.I.P

: -D
  • netmester
    ha lyanak igaza van akkor csak ronygyosabb ruhában lesznek az emberek.ne akarjátok azt mint za egyik játéknál aminek most nem jut ezsembe a neve se anyi infó elég volt nekem:24 kaszt, 17GB HDD, a fórum egy nagy hibabejeletntő. enyi inbfó nekem elég volt ahoz hogy lemongyak róla. ne akarjátok hogy aion is ilyen legyen. mindegy hány kaszht lezzs az a lények hogy jó játék legyen
  • XenHai
    az kira