24308
Aion-MMORPG(F2P)
  • janus84
    Lovacskaaa! :D Nagyon aranyos. :) Mennyien vágynak már ilyen világra, és a sok konzolos is végre kiélheti magát. Hanyszor hallottam már, hogy milyen jó lenne valami anime fílinges mmo (nem csak Koreának). Nem hinném amúgy, hogy bárki lemerné szólni, még akinek nem tetszik az ilyen világ, az is kereste az állát, amikor meglátta az eddigi videókat. Köszönjük az uj híreket Lyana! :)
  • Lyan Kyj
    ugyanez, csak rózsaszínbe
  • Zomil
    gondolom az vmi darkosabb tipusut :D
  • Lyan Kyj
    Ez az Elyos varázslókasztjáé.
    Itt a wizardot nem kasztként értem, hanem varázshasználóként.
    Asmodianokról még semmit sem tudni, de ha ott is lesz summoner skillje vmelyik kasztnak, akkor sem ilyet fog nyomatni.
  • XenHai
    Kurva jol nez ki de a mage az nem = a wizardal ???Aszt tom hogy mas frakcioban vanak4de aszt hitem hogy csak a neveuk a mas
  • Lyan Kyj

Wind Spirit. Wizardok idézhetik. 4 szintje lézetik, a fenti képen láthatjuk, hogy néznek ki az egyes szinteken.
    Pokémon:D Ez nem negatív jelző akart lenni (de tuti, h lesz vki, aki megszólja, miért ilyen animés), sztem nagyon beleillik Aion világába, és örülök, hogy végre egy mesésebb kinézetű MMO lesz!
  • XenHai
    Nincs uj infó
  • netmester
    hova lett a lelkesedés????
  • netmester
    az bizos nem lessz cryenginnel. meg a fejlesztők sem köcsögök hogy csak erőmüvel élehet játszni
  • TQ cheater
    Megnyugodtam...de kiváncsi vagyok a gépigényre...sajna én csak 4-5 évenként kapok uj gépet és addig nem cserélek semmi alkatrészt.De hátha nem lesz annyira hülye hogy 3.3-as proci 50ezres videokarival meg ilyenek...mongyuk a technikának fejlödnie kell.
  • janus84
    Nyugi! Csak találgatunk. Anno a HalfLife2 dx7-ig visszamenöleg megvolt csinálva és nem is volt csúnya. :) Hasábokról pedig szó nincs semmiképp :p
  • TQ cheater
    Háát kösz de sztem nagy hasábokkal játszani nem élvezetes.
  • netmester
    ne agódj lehet hogy nag hasábok fognak az emberek helyett rohangálni de legallább megy nem. ez a lényeg
  • TQ cheater
    Háát igen....a gépigény.Számomra ez naon erös gépet jelent,amit eddig irtatok.Remélem azér menni fog az Aion!:S
  • netmester
    ja még anyit igenm azért montam hogy lehet hogy kéne help mert én a gw-vel játszok és mivbel teljesen más a rendszere ezért nem biztos hogy fogom tudni mit hogy kell majd. de lehet hogy segítségemre lessz az egyik legjobb L2 játékos
  • netmester
    namajd meglátjuk de addig is vadászátok a híreke mert nekem nincs időm, igaz itthon ülök egész nap de azért nincs
  • janus84
    Nem véletlen, mert nincs új hír. Gépigény sincs még, de... lsd:Vanguard (unreal engine)--->erömű, de miért? MMORPG-t más egy grafikus motorra rakni, mint egy fps-t. Szóval nyugtával dícsérd a napot. Nem beszélve a mostani áresések miatt a kis core2duo-s procik kezdenek középkategóriásnak számítani :p Az "erömüvet" igénylö VG full grafon futkos "kis" videokarival a C2D-procimmal. Állítólag némi DX10-es támogatottság lesz a játékban (nemkerestem hivatalosat, majd Nyu-chan, :D bocsi Lyana kijavít), ami kapásból Win Vista és DX10-es videokarit jelent (100k< nagykerár jelenleg) reméljük visszafele is szép és jól optimalizált lesz az AION. De szvsz 2007 év végére igény van olyan grafikára ami jelenleg erömü kategóriában van. EQ2 a mai gépeken fut simán raidben nem butított grafikán, de kiadáskor nem volt olyan vas ami vitte volna (én az erömüvet igénylö VG-met sem kell butitanom ha 5 csapat van mellettem). Gw-re könyörgöm ne alapozzunk. Teljesen más a rendszer. Sacc:2giga ram mindenképp, és 2 magos proci :p (intelnél már a 2 mag elözö generációnak számít, és már a C2D procikból is a 2.széria jött ki, jah a WOW:BC is kezdené szeretni a 2giga ramot, LotRO szereti? ugy hallom igen)
  • netmester
    nem ott gw-t kartam mert az aionba még nem tudni hogy lessz megoldva. gw-be meg aszem nincs is. de másba köss bele ne ebbe:)
  • Zomil
    ahol gw-t irtál ott ugye aion-t akartál?:DD
  • netmester
    bocs a rövid szövegért de 2 nap után csak enyit tudok írni. remélem itt van mibe belekötni és végre az aion-ról fogunk beszélni
  • netmester
    na végre van netem. azt hittem beindult az élet itt a fórumon ezalatt 2 nap alatt erre semmi. megnéztempár videót yt-on. hát elég erősen látszik a cryengine ami nem baj :). majd lehet hogy lesztnek kezdeti nehézségeim mert a gw kicsit egyszerübb mint az L2 és nem igazán értem hogy vannak itt a buffok. majd lehet hogy kérek 1 kis helpet ha meglkesz a game. nem kell olyan hűdenagy gépigényre számítani mert a grafika és a fizika ellenére a grafikusmotor miatt.én sacra:1gb ram, 256 mb vram, és 2,8-as proci. ha ti nagyon nem tudjátok hogy a cryenginek mire képesek. de miközbe ezt írtam elfelejtettem, hogy nem a crytec csinjálja a játékot. vagyis a föntebb írt gépigény atól függ hogy az nsoft mennyire tudja majd kihasználni és optimalizálni a motort. mert ha nem jól akkor elég brutál gépigényekre lehet majd számítani.
  • janus84
    Szia kedves Vanguardos ismerös! Nem azt mondtam, hogy lehet betazni, hanem, hogy koreaban van openbeta. Nembeszélve a game csak koreaban elerhetö ami azt vonja maga után, hogy ottani IP etc...etc..., amugy en is leszedtem proba szerencse alapon :P, elmeletileg regelni is lehet egy oldalon, ami szintugy koreai. Én nem boldogultam vele. Amugy csak es kizarolag azert vetettem fel a dolgot, mert volt egy ominozus video (a 2 jatek amúgy ég és föld, miután néztem még párat YT-on), ami detto Aion volt, még a skillbar is alulra volt rakva. Csak azt hittem kicsit atdesigne-olták a készítők mostanában. Aztán kiderült egész más játékról van szó... Sajna nem segíthetek, bár 1-2 fórumon mintha angolnyelvüek azt taglalgatták volna, hogy miket kell variálni, hogy fusson, és valaki azt is írta, hogy nála már megy, csak leragadt a szemem mikor olvastam. Viszont innentöl annyira OFF-lett a téma, hogy nyithatnánk uj fórumot :p
  • Tombi
    kösz jhanus, leszedtem a koreai bétát, de nemtom hol lehet accountot kreálni a bétához :) segits..
  • janus84
    Sziasztok! Nagy nehezen nyolcadik regre kaptam visszaigazolo email is. :p Sokan irogatnak es találgatnak a játékkal kapcsolatban minden felé. Van aki szinte konkrétumként emleget nem hivatalos dolgokat különböző fórumokon, mert látott valamit. Létezik egy grafikailag hasonszörű játék és mai Youtube-os szétnézésemkor akadtam rá, mint Aion video. Neve: ZerA Online (nem nagyon áradoztak róla kis hazánkban, jelen tudomásom szerint only Korea, és épp open betaja van.)
    Bocs a kis off-ért, de sokan beleakadhatnak, és ráadásul még szárnyas emberkék is repdesnek benne helyenként. Mindenképp megtévesztő. Akit érdekel azért vethet rá egy pillantást. ;)
  • Lyan Kyj
    :DD
  • netmester
    na ma olyan idő van hogy a tűzmági +50 dmg-t kapna
  • Lyan Kyj
    és még jópár hsz..

neked is lehetne #311:D

amúgy repülésen, dizájnon, meg pár skilleffekten kívül nem sokat mutatnak, UI, karakteranim és egyéb mind L2-ből van, mert azok még nem voltak kész akkor.
  • netmester
    arről méert nem szóltál elöbb. nem gondoltam hogy youtubeon ennyi videó van
  • PhoenixKnight
    Jó lenne ha Bétára automatikus meghivást kapnának NCsoft előfizetők ( L2 / city of heroes ) multkor láttam hogy vmien bétára hivtak
  • trident
    ^^
    (nemsokára azért lesz itt modi)
  • Lyan Kyj
    azért ha lehet, ne spammeld tele értelmetlen hszekkel a topikot, csak kellemetlenségekkel jár. Köszi

TESS, ezzel el leszel úgy 4 percig:)
    + még legalább 1 órányi anyagot találsz YouTubeon.
  • TQ cheater
    ...
  • TQ cheater
    Nem letezik:D!Már vagy háromszázszor elolvastam:D!
  • Lyan Kyj
    olvasd újra topikot, biztos van valami, amit eddig nem tudtál.
  • TQ cheater
    már ugy értem snki nincs itt?:)....bár ha lennének is,mit lehetne irni?uj info?:DTürelmetlen vagyok.
  • Lyan Kyj
    ?
  • TQ cheater
    senki?
  • TQ cheater
    Ez rendben van,jogos.Amugy pedig ha lesz hozzá kieg bizti adnak plusz kasztokat.
  • Tombi
    vanguard R.I.P

: -D
  • netmester
    ha lyanak igaza van akkor csak ronygyosabb ruhában lesznek az emberek.ne akarjátok azt mint za egyik játéknál aminek most nem jut ezsembe a neve se anyi infó elég volt nekem:24 kaszt, 17GB HDD, a fórum egy nagy hibabejeletntő. enyi inbfó nekem elég volt ahoz hogy lemongyak róla. ne akarjátok hogy aion is ilyen legyen. mindegy hány kaszht lezzs az a lények hogy jó játék legyen