Aion-MMORPG(F2P)
  • Vicodine
    #24265
    En most nem eroltetem az offot, tulsagosan farmolos. Aki szinten hasonlo problemakkal kuzd, de szeretne Aionozni, az egy 4.6-os aionlegend nevu ruszki szeroval jol jar. A ping meg az elfogadhato kategoria, nalam 70 korul mozog, ami assanak vagy rangernek nem jo mar, de en chantert kezdtem, es annal meg elmegy siman jatszhato.
    Az elejen a gyors fejlodes erdekeben erdemes parezer ftot rakolteni, de utana mar semmi szukseg ilyenekre, tehat hosszutavon nem kell ra kolteni. Annyi, hogy estenkent, asszem 8kor minden nap szerverresi, de max 5 perc szoval nem ervagas, viszont tobben vannak rajta, mint akarmelyik offos szeron, asmo oldalon deylan fele annyi player volt valamelyik nap, mint legenden, ebbol kovetkezik, hogy megy a twinkeles is ezerrel, porgos szero. Multhet vasarnap 3k online player volt, de egy atlagos este 2k szokott lenni, mig az offos legnepesebb szerokon max 1500-1800. Termeszetesen elyos foleny van, az oroszok is izlesficamosak sajna...:/ Viszont igy aki asmot kezd, annak mindig igen sok olnivalo kis giccsgomboc lesz mindig, ezert termeszetesen en is asmo vagyok, mint mindig..:D Nekem tetszik, jo kis szero, de az elejen at kell lendulni, hiszen nullarol kezdeni 4.6-ban nem egy leanyalom, en ezert is vettem premiumot az exp meg a quest exp boost miatt, igy jol porognek a szintek.