24307
Aion-MMORPG(F2P)
  • Vicodine
    aionlegend
  • torrente111
    valami link?
  • Vicodine
    En most nem eroltetem az offot, tulsagosan farmolos. Aki szinten hasonlo problemakkal kuzd, de szeretne Aionozni, az egy 4.6-os aionlegend nevu ruszki szeroval jol jar. A ping meg az elfogadhato kategoria, nalam 70 korul mozog, ami assanak vagy rangernek nem jo mar, de en chantert kezdtem, es annal meg elmegy siman jatszhato.
    Az elejen a gyors fejlodes erdekeben erdemes parezer ftot rakolteni, de utana mar semmi szukseg ilyenekre, tehat hosszutavon nem kell ra kolteni. Annyi, hogy estenkent, asszem 8kor minden nap szerverresi, de max 5 perc szoval nem ervagas, viszont tobben vannak rajta, mint akarmelyik offos szeron, asmo oldalon deylan fele annyi player volt valamelyik nap, mint legenden, ebbol kovetkezik, hogy megy a twinkeles is ezerrel, porgos szero. Multhet vasarnap 3k online player volt, de egy atlagos este 2k szokott lenni, mig az offos legnepesebb szerokon max 1500-1800. Termeszetesen elyos foleny van, az oroszok is izlesficamosak sajna...:/ Viszont igy aki asmot kezd, annak mindig igen sok olnivalo kis giccsgomboc lesz mindig, ezert termeszetesen en is asmo vagyok, mint mindig..:D Nekem tetszik, jo kis szero, de az elejen at kell lendulni, hiszen nullarol kezdeni 4.6-ban nem egy leanyalom, en ezert is vettem premiumot az exp meg a quest exp boost miatt, igy jol porognek a szintek.
  • Vicodine
    Na tolod meg white? :D Te kis kocsog. Melyik oldalon vagy, mit csinalsz?
  • WhiteStar
    Nekem mindenféle boss ölése közben jön a send log, és vissza se enged, csak ilyen 15-20p töltés után. épkézláb megoldást én sem találtam rá :)
    valami el van cseszve, de úgy néz ki nem különösebben izgatja őket.
  • Horthyhun
    Sziasztok! Nem tudjátok hogy mért lehet az hogy 5.1 óta szinte lehetetlen a siegezés?? Előtte semmi bajom nem volt nem laggolt fps is jó volt most meg van hogy a boss ütése közben egyszerűen annyira beszaggat hogy megáll a kép. Vagy ha nem áll meg akkor a boss halála után kapok egy send logot.
  • Malachit
    Ja tegnap mentem egy TF-et Darballal első alkalommal poénból. Erre esett a motor, amit meg is nyertem. Végre vége a sok talpalásnak :D Tempemnek vagy 3 éve esett ki. Azóta mindig más vitte, bármilyen classal voltam. Amúgy meg elkezdtem gyűjteni a 30k-s Gelkes mountra, de miután 4 óra mob püfülés és keresgetés után csak 180 darabom volt kicsit feladtam :/
  • Malachit
    Engem megtalálsz ott kis szerencsével Drabal néven. Ostromokkor fenn szoktam lenni. Írj wisp-et. Az jól rikít a cheten :D
  • Vicodine
    Hat asmo oldalon en lehet, de meg azert annyira nem vettem ra magamat komolyan..:D
  • racsir
    sziasztok Delyán keresek magyar játékosokat van esetleg valaki ott? :D
  • Bolhaslo
    Persze, nem te mondtad, Malachitnek akartam címezni. Szerintem csak humorizál.
  • hitman1028
    én egy szóval se mondtam h másfél évig tartott,
    nem is tarthatott mert kb fél évig játszottam
  • WhiteStar
    Szerintem a dredgionra gondolhatott
  • Bolhaslo
    66-ról 75-re komoly az a másfél év? :))) Volt egy Archlord nevű játék, még a Codemasters gyermekeként, kb 11 éve. Na az volt olyan. 70-es szint fölött gyakorlatilag kegyetlen kemény volt fejlődni. Mindamellett még a Wow mellett is játszottam vele, volt valami bája. Nem tudom mi, de volt.

A DG az mi itt? Régen ilyen még nem volt.
  • Vicodine
    64-es van fent, de nem talalok 32-es klienst kulon, mert a launcher erzekeli, hogy 64 bites rendszerem van es ahhoz igazitja automata, bint hiaba torlom ki, launcher repairozik ezerrel...
  • Malachit
    Törlöd a 32-est és felteszed a 64-est :)

"nem tetszett:küldizés=hiába van ezer kűldi,mikor dungikkal simán átlehet őket lépni" Ez nem igaz, pont hogy küldetésekkel lehet őrült gyorsan szintezni. Gyakorlott szintezőnek három nap egy 66-os karakter. Onnan 1-1,5 év a 75 :D Igaz most belenyúltak, mert már unta a nép a kapok 100+ milla XP-t 1 szörnyért és 0,001%-et lép az XP csík :D

Szakma húzás. Na azt megölték. Nem is a szakma húzást, hanem a gyűjtögetést vették f..gatóra! Régebben a kezdéskor kimentél a mezőre és szedted ami kellet. Aztán a nép rájött a Morph csodájára és már senki sem szedett semmit se, csak Aethert, majd abból lemorpholt mindent. Na ezt jól kinyírták a szedés módosításával.

DG-re jártál. Most is van. Minden kontentbe benne van a szintnek megfelelő. Jelenleg nem igazán járok rá, mert nem sokkal ezelőttig ingyen medálként funkcionált (3 perc, 1 quest fél medál), mit persze észrevettek és jól bemódosították, opóbbá.

AP-t szedtél össze. Na a mostani kontentben nem a medál szerzés lehetősége fogja vissza az abyss pvp cuccok beszerzését, hanem az AP hiánya. Medált vehetsz ameddig a pénzed tart. AP-t is más játékostól ügyeskedve. Viszont az AP-s 75-ös ruhák is törnek húzáskor és amikor egy 370+ medálos és 4+kk AP-s ruha törik be, na akkor megy kicsit kés a fejbe :D (Medál darabja átlag 2,4kk a Delyla-n)

WOW-ba is majd beleunsz :) Én 3 hónap után untam bele újra.
  • Vicodine
    Valaki tudja, hogyan tudom a kliensemet atvaltani 32 bitesbe 64bol?
  • hitman1028
    tavaly játszottam kb egy félévet
    nem tetszett:küldizés=hiába van ezer kűldi,mikor dungikkal simán átlehet őket lépni
    szakma húzás=sztem ezzel kéne büntetni embereket,mindjárt kevesebb lenne bűnözés xd
    tetszett:a bg v mi,mikor egy hajóra transzportál és ott kell harcolni,vége felé már csak az miatt léptem fel,asszem mindig este hétkor kezdődött
    össze is szedtem ott kb 500ezer pontot v mit
    most meg minden időmet leköti a wow,egyenlőre még élvezem
  • Bolhaslo
    Különösebben nem nem hoztad meg a kedvem. :))) Lehet azért kipróbálok egy gladiátort, mert emlékeimben úgy él: nagyon hálátlan volt support karakterekkel itt nyomulni.
  • Malachit
    Most már inkább PTW-vé vált. Vagy ha kemény a segged akkor a nélkül is szép lassan elérhető egy jól kipofozott karakter. Persze az OP-ság és bugok még midig megvan pár kasztnak, amik csípik a szemem.
  • Bolhaslo
    Egyébként nem sértegetni akartam a játékot, csak informálódni áll szándékomban. Amit leírtam puszta tények. Gyakorlatilag egyetlen mmo nem tud most lekötni. Nem azért mert öregszem: nem maradt egy jó sem mára. A wow fapadosítása, a degeneráltak befogadása érdekében volt az utolsó amit le bírtam nyelni. Ez van.
  • Bolhaslo
    Én is ezen gondolkodtam, de lebeszéltem magam; nem volt nehéz. 2009-ben játszottam vele 3 hónapot, és rettenet grindfest volt. Engem nagyon zavart a BG és a siege hiánya. Ami Abysson volt, azt már nem tudom minek nevezték, de egy vicc volt. (a fortress ütés) A kasztok átgondolatlanok voltak, a sorcerer legyőzhetetlen volt. (akkor) Jobb itemek baromi nehezen estek, és ha begyűjtötted, rájöttél a semmiért tetted. Nem volt end game. Változott itt valami, vagy hónapokig tartó grindfest van azért, hogy atom bárgyú fortresseket lehessen beütni, és elkergetni pár ellenséget? Több nem volt benne.
  • Vicodine
    Mivel most semmivel nem tudom lekotni magamat, nosztalgiabol lehet visszanezek kicsit ebbe a csodalatos jatekba... :D Ely vagy, vagy asmo? Mert en asmo vagyok, bar hozzateszem, nem garantalom, hogy par napnal tobbet birok majd ki, mivel emlekeim szerint elegge kiegtem anno eme remekmubol XD
  • Malachit
    Helyes. :) Deylán keresek magyarokat 66+ instákhoz. Akit érdekel bökjön rám üzenetet ingame. Jelenleg 71-es Glad vagyok Drabal néven. A mostani frissítéssel könnyítettek az instákon és bekerült ismételhető küldetésként egy 90KK xp-s a nyanyierkeknél.
  • Sagittis
    akit esetleg érdekel. Újraindult az Aion Hungary
  • hitman1028
    Gondolom a goldpackra célzott
  • Malachit
    "Eu-s szerverek meg majd mind fizetősek" Ez egy merő hülyeség! A játék F2P már évek óta!! Nincs olyan, hogy fizetős. Fizethetsz, ha akarsz. Vehetsz coint a GF-től, majd a shopban elverheted amire akarod (rengeteg kozmetikai szarság, meg persze hasznos dolgok is, de nincs olyan hogy kötelező előfizetés kell a játékhoz). LVL75-től meg örök GP van.
  • Apalaku
    Sziasztok! Nem tudom találkoztatok-e már vele, de létezik magyar Aion szerver is, sőt! meglehetősen jó. :) NA sajnos nagyon laggol, az Eu-s szerverek meg majd mind fizetősek. Igaz ki lehet kerülni, mindenhol van kiskapu, de valljuk be ott egy kari kimaxolása nem kevés időbe tellik, ha nem nyúlunk a pénztárcánkba. Márcsak ezért is érdemes rákeresni: Live For Play Aion, ezen a néven találjátok meg. Új acc három napig Vip-pes szorzókkal rendelkezik, aki nem szeret küldizni, pikk-pakk fel tudja húzni a kariját. Hetente több alkalommal boss event a két frakció fővárosában és rendszeres Gm-event. Facebokon keresztül online gm kapcsolat. Egy próbát mindenképp megér :)
  • Malachit
    Ezek az árak éppen csak alatta vannak annak, ha simán elviszed a neked tetsző képet egy posztereshez kinyomtattatod matt plakátpapírra, de hajrá :) Amúgy nem tűnnek valami magas minőségűnek :/ Ha te készítteted, kereshettél volna sokkal jobb felbontásúakat is hozzá. Ha meg csak gagyi telóval fotóztad akkor írd oda legalább ezt a tényt, mert ez így elég romboló hatású a megvételi kedvre nézve.
  • dregnarr1 #24238
    Van pár eladó poszterem:
    A1-es:

2500 forint darabja.

A0-ás méretben:

4500 forint darabja.

Érdeklődni lehet privát üzenetben!
    Utoljára szerkesztette: dregnarr1, 2017.01.06. 15:04:02
  • WhiteStar
    Nem tud valaki esetleg egy oldschool servert valahol 2.0 vagy régebbi patchel?
  • Malachit
    Amelyik haver még játszott vele nemrég, az is otthagyta, mivel az utolsó frissítésekkel állítólag teljesen el lehetetlenítették a fejlődést, a felszerelés fejlesztése meg egy rémálom lett... (vagy verjél bele zsáknyi pénzt a shopba és akkor lesz valami felszerelésed esetleg!)
  • hitman1028
    https://cmsstatic.aion.gameforge.com/5_1_PatchNotes_EN_18102016.pdf
  • hitman1028
    happy birthday
    https://en.aion.gameforge.com/website/news/events/7th_birthday/;jsessionid=7597b437e56cd7be9ae333f5ed58
  • hitman1028
    na-t nem ismerem,europaikon, mindegyiken sokan vannak
  • kastil
    Hali

Hova érdemes menni, eu vagy na?

illetve mennyire p2w mostanság?
    Utoljára szerkesztette: kastil, 2016.09.08. 15:17:45
  • hitman1028
    https://en.aion.gameforge.com/website/news/updates/update_5_1_announcement/;jsessionid=8480290065734258708693321422
  • aryk03
    Sziasztok,

Nemregiben jotem vissza az Aionba, keresnek aktiv segitokesz legiot, asmo oldalt Antri szerver. Ts is van ha ez feltetel . :)
  • Malachit
    Ez csak 1 karakter volt, a többinél nem tudom mennyi porosodik, Anno valamennyire kifosztottam ezt az accot, mert 2,5-2,7kkk ért vettem anno GP-t a másik Ely accra, mikor oldalt váltottam kíváncsiságból és kitoltam a GP pakkokat majdnem maxra azon is. Aztán ott is kitoltam 2 karaktert 2 Star plusz ruhába, majd abbahagytam :D
  • hitman1028
    nekem most 1,3 milliárdom van xd