24325
Aion-MMORPG(F2P)
  • Vicodine
    #24285
    Ezek meg vannak baszodva!!! Van par jatekos, akiknek ez jo hir, de hat ez mi mar????Istenem, ekkora barmokat de tenyleg :DD
  • Vicodine
    #24284
    Most en is asmo deylan tolom, van meg par magyar emberke is a guildben. Orosz szerot otthagytam gyorsan mert a chanter csak nem volt bejovos nekem, a gunnerhoz vagy rangerhez amiket szeretek meg tul nagy mar az a 70-90es ping. Hogy a kutya harapna ki az osszes ruszki husat, naluk van annyi aion privat szero, faszabbnal faszabbak, nalunk meg semmi...Van egy notaionunk, de az meg annyira pure pvp hogy hosszutavon az sem fasza, hianyzik a toltelek content. Na mind1, ez van, ruszkiknal mindig minden jobb.
  • Malachit
    #24283
    Ja és készülj fel, hogy a barbik 1,5-2x többen vannak érzésre :D
  • Malachit
    #24282
    Van valami magyar légió is a szerveren asmo oldalon. Nevüket most nem tudom épp. Létszámuk alacsony, ha jól tudom.
    Utoljára szerkesztette: Malachit, 2017.08.02. 14:10:35
  • atlon
    #24281
    Asmoval még nem játszottam amúgy soha. De egy kis változatosság jót is tehet akár, most kipróbálom. A nevem pedig - a későbbi honfitársak keresését megkönnyítendő - Magyarember...... És én meg 2-es vagyok :)
  • Malachit
    #24280
    Panda ostromra bejutni meg ahogy nézem elég necces... De 1-1,5bkk-t fizetni egy nullásért ami első húzásra törik, meg nem akarok :/
  • Malachit
    #24279
    Asmo, Glad, 73-as vagyok. Drabal néven. Kéne valami fegyver, mert ez a runa cucc elég siralmas már...
  • atlon
    #24278
    Asmo vagy Ely?
  • Malachit
    #24277
    Deyla-n vagyok. Nem tudom miért kéne a fail forge-nál a család helyett a pénzt a játékra szórni. 2 kivétel esetén, 1 fillér ráköltése nélkül van két 80-as accom. Az első esetet nem tudom mennyire vehetjük annak, hiszen még az NC-s cbt-s megvételt és a havi díj tartalmazta. A második eset meg, amikor egy besugó eventbe ruháztam még be évekkel ezelőtt reset scroll formájában, de kiszámolva szarabbul jöttem ki vele, mint amennyit befektettem, így azóta hanyagolom az ilyen merész lépéseket. DU 6-7-től szoktam játszogatni ostrom végéig kedvem szerint.
  • atlon
    #24276
    Mondj egy normális szervert, és már megyek is oda játszani. De ne az amerikait, mert 300-as pinggel csak rongybabának vagyok jó. Az európai gameforge szervert szintén hagyjuk ki, mert a pénzem a családomra szeretem költeni, nem a gameforge-nak adni. Próbáltam a magyar szervert, 1 hétig játszottam, az egész aion világban én voltam az egyetlen játékos. Így jutottam el az orosz szerverre, ami mellesleg egyáltalán nem rossz, és 70-80 közötti pingnél már néha vissza is tudok ütni, mielőtt lepofoznak. De ha van jobb, bármikor hajlandó vagyok váltani.
  • Malachit
    #24275
    Ilyen vodka szerverekre nem megyek. Elég, ha az angol szerveren makognak nekem olaszul, bolgárul, meg még csigazabálóul is a csapat chaten....

    Most kicsit pihentetem, mivel egyedül belefásultam. Kéne pár ember akikkel lehetne mókázni :/
  • atlon
    #24274
    Tisztelt Mindenki!

    Vicodine által ajánlott Aionlegend orosz szerveren játszik valaki?

    Elkezdtem egy karaktert, tetszik a szerver, de magam vagyok, és mindenki oroszul beszél hozzám, azt meg már elolvasni se tudom, nemhogy beszélni. Jó lenne 1-2 magyarral összefutni, akivel lehet instába menni.


  • Vicodine
    #24273
    Ja az lehet, de hat koreaban ez meg europai szemmel nezve szepnek szamit ahhoz kepest amiket lekrealnak
  • Malachit
    #24272
    Szerintem az alap nyomi gyerek kinézetű karakterére gondolt :) A mostani event egész jó. Ostromon bejött vagy 60k+ AP és az XP is egész jól jön.
  • Vicodine
    #24271
    Az nem a sajat skinje, bekapott egy transform candy buffot, sok ilyen van aionban.
  • undY1ng #24270
    Hogy képes valaki egy ilyen karakterrel játszani....
  • Vicodine
    #24269
    Ez mi a faszom ez a gear?:DD Most 5.5 utan vagy atalakitottak valamit a jatekban, vagy nem tudom, de jelen helyzetben nalunk egy ilyen geart meg aki milliokat kolt ra is lehetetlen osszehoznia.
  • evilchef
    #24268
    Sziasztok! Tud valaki esetleg olyan high rate private szervert ahol sok magyar van? Asszonnyal csatlakoznank valami jo kis társasághoz. Válaszokat előre is köszi!
    Üdv
  • Vicodine
    #24267
    aionlegend
  • torrente111
    #24266
    valami link?
  • Vicodine
    #24265
    En most nem eroltetem az offot, tulsagosan farmolos. Aki szinten hasonlo problemakkal kuzd, de szeretne Aionozni, az egy 4.6-os aionlegend nevu ruszki szeroval jol jar. A ping meg az elfogadhato kategoria, nalam 70 korul mozog, ami assanak vagy rangernek nem jo mar, de en chantert kezdtem, es annal meg elmegy siman jatszhato.
    Az elejen a gyors fejlodes erdekeben erdemes parezer ftot rakolteni, de utana mar semmi szukseg ilyenekre, tehat hosszutavon nem kell ra kolteni. Annyi, hogy estenkent, asszem 8kor minden nap szerverresi, de max 5 perc szoval nem ervagas, viszont tobben vannak rajta, mint akarmelyik offos szeron, asmo oldalon deylan fele annyi player volt valamelyik nap, mint legenden, ebbol kovetkezik, hogy megy a twinkeles is ezerrel, porgos szero. Multhet vasarnap 3k online player volt, de egy atlagos este 2k szokott lenni, mig az offos legnepesebb szerokon max 1500-1800. Termeszetesen elyos foleny van, az oroszok is izlesficamosak sajna...:/ Viszont igy aki asmot kezd, annak mindig igen sok olnivalo kis giccsgomboc lesz mindig, ezert termeszetesen en is asmo vagyok, mint mindig..:D Nekem tetszik, jo kis szero, de az elejen at kell lendulni, hiszen nullarol kezdeni 4.6-ban nem egy leanyalom, en ezert is vettem premiumot az exp meg a quest exp boost miatt, igy jol porognek a szintek.
  • Vicodine
    #24264
    Na tolod meg white? :D Te kis kocsog. Melyik oldalon vagy, mit csinalsz?
  • WhiteStar
    #24263
    Nekem mindenféle boss ölése közben jön a send log, és vissza se enged, csak ilyen 15-20p töltés után. épkézláb megoldást én sem találtam rá :)
    valami el van cseszve, de úgy néz ki nem különösebben izgatja őket.
  • Horthyhun
    #24262
    Sziasztok! Nem tudjátok hogy mért lehet az hogy 5.1 óta szinte lehetetlen a siegezés?? Előtte semmi bajom nem volt nem laggolt fps is jó volt most meg van hogy a boss ütése közben egyszerűen annyira beszaggat hogy megáll a kép. Vagy ha nem áll meg akkor a boss halála után kapok egy send logot.
  • Malachit
    #24261
    Ja tegnap mentem egy TF-et Darballal első alkalommal poénból. Erre esett a motor, amit meg is nyertem. Végre vége a sok talpalásnak :D Tempemnek vagy 3 éve esett ki. Azóta mindig más vitte, bármilyen classal voltam. Amúgy meg elkezdtem gyűjteni a 30k-s Gelkes mountra, de miután 4 óra mob püfülés és keresgetés után csak 180 darabom volt kicsit feladtam :/
  • Malachit
    #24260
    Engem megtalálsz ott kis szerencsével Drabal néven. Ostromokkor fenn szoktam lenni. Írj wisp-et. Az jól rikít a cheten :D
  • Vicodine
    #24259
    Hat asmo oldalon en lehet, de meg azert annyira nem vettem ra magamat komolyan..:D
  • racsir
    #24258
    sziasztok Delyán keresek magyar játékosokat van esetleg valaki ott? :D
  • Bolhaslo
    #24257
    Persze, nem te mondtad, Malachitnek akartam címezni. Szerintem csak humorizál.
  • hitman1028
    #24256
    én egy szóval se mondtam h másfél évig tartott,
    nem is tarthatott mert kb fél évig játszottam
  • WhiteStar
    #24255
    Szerintem a dredgionra gondolhatott
  • Bolhaslo
    #24254
    66-ról 75-re komoly az a másfél év? :))) Volt egy Archlord nevű játék, még a Codemasters gyermekeként, kb 11 éve. Na az volt olyan. 70-es szint fölött gyakorlatilag kegyetlen kemény volt fejlődni. Mindamellett még a Wow mellett is játszottam vele, volt valami bája. Nem tudom mi, de volt.

    A DG az mi itt? Régen ilyen még nem volt.
  • Vicodine
    #24253
    64-es van fent, de nem talalok 32-es klienst kulon, mert a launcher erzekeli, hogy 64 bites rendszerem van es ahhoz igazitja automata, bint hiaba torlom ki, launcher repairozik ezerrel...
  • Malachit
    #24252
    Törlöd a 32-est és felteszed a 64-est :)

    "nem tetszett:küldizés=hiába van ezer kűldi,mikor dungikkal simán átlehet őket lépni" Ez nem igaz, pont hogy küldetésekkel lehet őrült gyorsan szintezni. Gyakorlott szintezőnek három nap egy 66-os karakter. Onnan 1-1,5 év a 75 :D Igaz most belenyúltak, mert már unta a nép a kapok 100+ milla XP-t 1 szörnyért és 0,001%-et lép az XP csík :D

    Szakma húzás. Na azt megölték. Nem is a szakma húzást, hanem a gyűjtögetést vették f..gatóra! Régebben a kezdéskor kimentél a mezőre és szedted ami kellet. Aztán a nép rájött a Morph csodájára és már senki sem szedett semmit se, csak Aethert, majd abból lemorpholt mindent. Na ezt jól kinyírták a szedés módosításával.

    DG-re jártál. Most is van. Minden kontentbe benne van a szintnek megfelelő. Jelenleg nem igazán járok rá, mert nem sokkal ezelőttig ingyen medálként funkcionált (3 perc, 1 quest fél medál), mit persze észrevettek és jól bemódosították, opóbbá.

    AP-t szedtél össze. Na a mostani kontentben nem a medál szerzés lehetősége fogja vissza az abyss pvp cuccok beszerzését, hanem az AP hiánya. Medált vehetsz ameddig a pénzed tart. AP-t is más játékostól ügyeskedve. Viszont az AP-s 75-ös ruhák is törnek húzáskor és amikor egy 370+ medálos és 4+kk AP-s ruha törik be, na akkor megy kicsit kés a fejbe :D (Medál darabja átlag 2,4kk a Delyla-n)

    WOW-ba is majd beleunsz :) Én 3 hónap után untam bele újra.
  • Vicodine
    #24251
    Valaki tudja, hogyan tudom a kliensemet atvaltani 32 bitesbe 64bol?
  • hitman1028
    #24250
    tavaly játszottam kb egy félévet
    nem tetszett:küldizés=hiába van ezer kűldi,mikor dungikkal simán átlehet őket lépni
    szakma húzás=sztem ezzel kéne büntetni embereket,mindjárt kevesebb lenne bűnözés xd
    tetszett:a bg v mi,mikor egy hajóra transzportál és ott kell harcolni,vége felé már csak az miatt léptem fel,asszem mindig este hétkor kezdődött
    össze is szedtem ott kb 500ezer pontot v mit
    most meg minden időmet leköti a wow,egyenlőre még élvezem
  • Bolhaslo
    #24249
    Különösebben nem nem hoztad meg a kedvem. :))) Lehet azért kipróbálok egy gladiátort, mert emlékeimben úgy él: nagyon hálátlan volt support karakterekkel itt nyomulni.
  • Malachit
    #24248
    Most már inkább PTW-vé vált. Vagy ha kemény a segged akkor a nélkül is szép lassan elérhető egy jól kipofozott karakter. Persze az OP-ság és bugok még midig megvan pár kasztnak, amik csípik a szemem.
  • Bolhaslo
    #24247
    Egyébként nem sértegetni akartam a játékot, csak informálódni áll szándékomban. Amit leírtam puszta tények. Gyakorlatilag egyetlen mmo nem tud most lekötni. Nem azért mert öregszem: nem maradt egy jó sem mára. A wow fapadosítása, a degeneráltak befogadása érdekében volt az utolsó amit le bírtam nyelni. Ez van.
  • Bolhaslo
    #24246
    Én is ezen gondolkodtam, de lebeszéltem magam; nem volt nehéz. 2009-ben játszottam vele 3 hónapot, és rettenet grindfest volt. Engem nagyon zavart a BG és a siege hiánya. Ami Abysson volt, azt már nem tudom minek nevezték, de egy vicc volt. (a fortress ütés) A kasztok átgondolatlanok voltak, a sorcerer legyőzhetetlen volt. (akkor) Jobb itemek baromi nehezen estek, és ha begyűjtötted, rájöttél a semmiért tetted. Nem volt end game. Változott itt valami, vagy hónapokig tartó grindfest van azért, hogy atom bárgyú fortresseket lehessen beütni, és elkergetni pár ellenséget? Több nem volt benne.