Aion-MMORPG(F2P)
  • Vicodine
    #24223
    Havernak odaadtam az accomat, es en is kivancsisagbol megneztem mi van most az 5.0ban, es meglepodve lattam, hogy egesszen jo kis valtoztatasokat hoztak be:) A feather nem torik, 10ig be, tradelheto gearek, jo drop rate, egyszerubb es jobb enchante rendszer, egesszen jol kombinalhato statok, amikkel igencsak kilehet vinni egy karaktert vagy egyik vagy masik iranyba, amit regen nagyon hianyoltam, aztan a regi jo kis riftes rendszer ugy latom megint visszakerult, ami a lenyeg ugye, hiszen pvp ami kell a nepnek es az nagyon jo volt anno. Kar, hogy akkor csinaltak mindezeket meg, amikor mar abbahagytam, elegge regen vartam ezeket a valtoztatasokat, es mire abbahagytam mar be is hoztak oket szep :DD

    Robokutya: mirol beszelsz? Van 6 szerver(asszem), ahol en probaltam a jatekot az deyla volt, minden zsufolasig tele emberekkel, elkepesztoen sok ember online egyszerre, gondolom a tobbi szero is hasonlo, ez hol haldoklik?D Meg is lepodtem rajta, hogy ennyien toljak meg... Amcsiban is sokan toljak, koreaban mai napig toplistan elokelo helyen szereplo jatek, a legnagyobb bevetelt produkalok kozt van mai napig, azert ez messze nem haldoklas. Csak nekem meg joparaknak, akiknek 6 ev eleg volt..:DD Amugy meg nem ertem mit erolteted a karid visszaszerzeset, amikor kb 2 nap alatt elorebb lennel a mostani tartalommal, ha csinalsz uj karit, ahhoz kepest, mintha visszaszerezned a regi accodat