Aion-MMORPG(F2P)
  • Vicodine
    #24068
    Szeretem ezt a "halott jatek" jelzot :D Mitol halott egy game? Mert nem annyian jatszanak vele, amennyire sokan gondolnak? En pl. most telemachuson teljesen jol elvagyok, olyan jo kis siegek vannak mint kb regen, nincsenek zergek, de mindenkor mindenre van ember, lehet pvpzni es kb az egyik legalacsonyabb playerszamu szerver es teljesen jatszahto. Megneztem thort, de onnan koccoltam vissza gyorsba, mert tul sokan vannak, rohadtul nem jo. Van jopar szerver amin eleg player van, az uzemeltetonek penzt hoz, tehat sokan fizetnek is a shopban, akkor mitol halott? Mi a merce a "halott jatekra"? Mert ha belegondolsz, van par mmo amivel tobben jatszanak, mondjuk igy hirtelen max 5-6 db jut eszembe, meg van kb 50,amikben Aionnal is kevesebb a jatekosbazis, es megsem halott jatekok. Szerintem addig, mig van 1 db szerver, amin jo a hangulat es megy a game, vkinek megeri azt uzemeltetni, addig nem halott. Aion meg ehhez messze all. Most b&s kijovetele ezen valtoztathat, de ezt majd meglatjuk nemsokara