24307
Aion-MMORPG(F2P)
  • RoboKutya78
    egyenlőre tényleg csak arra vagyok kíváncsi hogy mennyi időre őrzik meg az adatokat szerintem még így is 70% esélye van annak hogy nem fogja találni
    Bár kollégának egy karakterét megtalálták igaz ő nem vonult vissza mint én.
  • alyr2
    nem erdemes, halott a jatek naggyabol
  • RoboKutya78
    Hm kíváncsi leszek rá hogy meglesznek e a drágaságaim
    elég sok mindenre emlékeztem a karaktereim adataiból talán még a szerverneve is stimmel spataloson toltam.
    És még a régi klánnevek is megvoltak:)Talán ha más honnan akkor egy régebbi mentésből előkerülnek azt se bánom ha szinteket vesztek miatta:)
    Ha nem is mostanában de amint gépem lesz és még mennek a szerverek rálesek.
  • RoboKutya78
    a franc emlékszik valamit bögdöstem jobról balra annyira berágtam akkoriban a rendszerre.Valszinű elktam az egészet.
    :(
    Bár most annyira nem érdekel a dolog mivel nincs megfelelő masinám hozzá csak kíváncsi vagyok a dologra
    a régi dolgaimról max a mailcímet meg a szerverjelszót illetve talán a pinkódot ha tudom hozzá illetve van pár fotóm még a karakteremről így a neve is tisztázott suportnak megengedtem egy levelet kiv vagyok mit írnak.
  • Malachit
    Ha átmentetted a karaktereidet annno a No Comment Soft-tól a Fail Forge-hoz, akkor csak simán letölt és telepít, majd belog. Ha ezt nem tetted meg anno, akkor sajna elveszett, ha jól tudom minden. Esetleg az amcsi szerókon próbálkozhatsz az NC-nél egy visszakérést eszközölni, de gondolom EU-n szeretnél mókázni, nem a USA-ban :)
  • RoboKutya78
    Srácok nem tudom van e esélyem e arra hogy a nagyon régen használt fiókomat karaktereimet elérhetővé tudjam tenni a mostani rendszerben.Anó amikor f2p re váltott a játék kicsit berágtam rá és 3 év játék után abbahagytam.
    Hova és mit kellene írnom hogy esélyem legyen visszakapni valamit a rég cuccaim közül?
  • Trollface
    Na mi a helyzet gyerekek?
  • Vicodine
    medalozasra leszek kivancsi, mivel siegekre nem sok idom van, nem tudom honnan lesz medalom gearhez...bar lehet ezen a szeron meg BM szettben is ellehet lenni :D
  • Haya
    a szintezéssel nincs gond ,1 nap alatt 40-ről 53 vagyok, így is questek töredékét csinálom .
  • Vicodine
    eddig turheti kis szeronak tunik, bar pvp kozelebe meg nem jutottam,2-3 orat toltam csak, ezido alatt lvl 32 vagyok szal jo fejlodni, remelem gearelodni is hasonlo lesz mert ha nem akkor nem szenvedek:D
  • Vicodine
    megvan kocce,azt hittem automatikusan kuldi de igy is jo
  • Haya
    jacketjelenleg ilyen a jacket-om..és a többi ruha is ilyen (full set)
    fegyó

a fejlődéssel nincs gond,de hogy lvl 65-ön mi lesz azt még én se tudom
    Utoljára szerkesztette: Haya, 2015.07.12. 19:00:42
  • Haya
    dualbox mikor 2 client-el vagy bent?...passz
    e-mail nekem 1ből megjött miután a weboldalon belépve a confirmation e-mail-re kattintottam:P
  • Vicodine
    na majd megsasolom, csak annyi meg, h dualboxozni lehet-e, illetve mikor kuldik ki a megerosito email linket az email cimemre, mert nem tudom megerositeni ha nem kapom meg, es meg nem kaptam meg..:D es igy a shopot sem tudom hasznalni stb...
  • alyr2
    a kek zold senkit nem erdekel mert az a hivatalosban is esik...az end boss droppok za erdekesek
  • Haya
    dropp meg van bőven...sokszor kicsi a hátizsák:P....és kék-zöld cucc is esik bőven.
    szerintem 1 próbát megér .
    Utoljára szerkesztette: Haya, 2015.07.12. 18:25:14
  • Haya
    1-2 kisebb bug van(mobok 1-2 helyen a föld alatt pl.)...de szerintem 5x rate elég jó ,pár nap alatt lvl 45-ös vagyok ...questeket tolom.
    plusz sorra jönnak a packok a szintek lépése közben is .(jól ki lett találva) coin,ruha ,fegyó,stigmashard, potik ,scrollok költeni nem nagyon kell semmire.
    skillek automatikusan jönnek a szinttel(kivéve a stigmásakat)
    broker is működik.
    Utoljára szerkesztette: Haya, 2015.07.12. 18:10:24
  • alyr2
    hat ha a normalhoz viszonyitva 5x akkor meg mindig szar:D
  • Vicodine
    en megprobalom, most ugy sincs semmi, kivancsi vagyok mennyire bugos, ha jatszhato kategoria akkor addig mig skyforge vagy vmi ki nem jon elleszek vele. amugy ez a drop rate csak igy leirva szamban jelenik meg, vagy valoban erezheto hogy 5X-os? mer szenvedni se sok kedvem lenne:DD
  • Haya
    Hy!

Gondoltam megnézem hol tart a játék de bannolták az accot mivel régóta nem léptem már be ...(Gamaforge) újat kezdeni meg nem fogok az alacsony rate és a többi Gameforge-s megszoritás miatt (free to play).
    NA ping miatt felejtős...így maradt valami privát szeró.Van is 1 pár ,de vagy kevesen vannak rajta vagy csak a pénz érdekli őket.
    De sikerült találni mégis 1-et ami jónak tünik :

Online 200 player (ez szinte mindig megvan pl. este 10-után is)
    ping 40 körül
    starterpack stb.
    és a lényeg hogy nem Pay2Win.

EP - x5 Group-EP - x5
    Quest-EP - x5 Quest-Kinah - x2
    Drops - x5 Gathering-EP - x5
    Crafting-EP - x5 Crafting Crit - 30%
    AP-PvP - x1.8 AP-PvE - x2

AionVersion: 4.6.2 (EU Client)

További infó stb. itt : link

Én ely oldalon vagyok jelenleg 40-es cleric-el Haya néven,ha valaki csatlakozna nyugodtan írjon rám.

• Vicodine
    ez az evolution system h muxik? van pl egy ancient coinos fegyom, valahogyan megcsinalom rajta ezt az evolutionos akarmit es akarmeddig encsizheto lesz? illetve a blessinges dolog az mi rajta, a fegyokon? nem vagom ezeket az ujdonsagokat joreg ota nem toltam mar
  • Malachit
    Csak ha valaki ír bejegyzést azt az Aion Hungary-n teszi és nem itt :)
  • cece
    Ennyire meghalt az Aion, hogy egy hónap alatt nem született új bejegyzés?
  • Vicodine
    olyan heti 2 oraban kb jah:D
  • undY1ng
    Vicodine, nyomod még failforge-on? Vagy valahol máshol?
  • alyr2
    De abban eggyetertunk, hogy GF support az nem letezik :D
  • Vicodine
    Elorebb jar, de ez nem feltetlenul elony, mert vannak patchek amikkel csak rontanak a gamen:D Amugy NA meg lehet nagyobb paytowin mint eu szal ezen lehetne vitatkozni:D
  • Fehercsoki
    Nem célszerű, kivéve persze ha 500ms neked megfelel.
  • dregnarr1 #24039
    Üdv!
    Nézegettem újra a játékot. Olvastam egy-két éves kommenteket meg fórumokat, amikben írták, hogy az NA verzió előbbre jár mindig és jobb a support, illetve a store is moderáltabb és nem annyira pay-to-win.
    Ez igaz? Célszerű az NA-s verzióval játszani?

Köszönöm a válaszokat!
  • undY1ng
    Anno volt egy nagyon jól balanszolt "aionlike" szerver csak elfelejtettem a nevét és most nem találom. Minden működött és no haxx volt. "LOL"
  • ChipHazard
    Mert a privát szervereken nem hackerek vannak mi ? LOL
  • undY1ng
    Van valami normális ***private*** szerver? Túl sok hackert már nem bírom failforge-on. :(
  • frango
    Szerettem volna megnézni hol tart most a játék. Vagy 2-3 éve nem léptem be. Erre az fogad, hogy bannolták az accom. :D Ok. Mondom akkor csinálok új accot. Hát azt meg nem lehet aktiválni. Ezek tényleg ekkora trógerek? Ennyire nem kell a pénz nekik? Ilyen jól megy vagy mi van?
  • Malachit
    FAilForge megint elszúrta. Tegnap nem volt revard Gelk/Igni siege végén! :D Csomó játékos panaszkodott, hogy egész sok kill-re meg AP-ra semmi revard se jött (nekem se, de én nem is vártam szinte semmit se).
  • Mocsok22
    Mondhatni tökéletes!Talán minimális asmo fölény.
  • undY1ng
    Milyen a balance thor-on?
  • racsir
    thor szerveren ely oldalon vagyok egy magyar légióba szerintem jó szerver ha valaki esetleg akarna csatlakozni magyar légióba az írjon itt vagy játékban Rent néven értek el
  • alyr2
    Minden jatekban van csit sajnos, csak nem mindeggy hogy mennyire buntetnek miatta. GW1ben vegeges ban jart erte, nem volt 2. 3. x. dobas. GF meg tudjuk mennyire szigoru ezen a teren:D es sime az egyik kedvenc videom:D egy gyongyszem a spatarol az elkoveto pedig asmo:D https://www.youtube.com/watch?v=wkGneO55ExE
  • Vicodine
    Utolag en is a scriptes tortenetre gondoltam, mashogyan nem lehet megoldani. Hat csinaljak ha jol erzik igy magukat, bar nem ertem ebben mi a jatek...En mindig a tiszta fair dolgokat szerettem, foleg pvpben, cimbikkel egyutt, sokszor volt olyan, ha mondjuk 3-4-5en elindultunk pvpzni, es jott 1 vagy 2 elyos, hagytuk had menjenek, ugy sem lett volna semmi ertelme mert tulerobebn voltunk, nem hogy meg csitet is hasznaljunk...De hat kinek mi. Remelem Black Desertben kicsit jobban fognak a csitekre figyelni, mert jelenleg azt tartom a jovo favoritjanak tartalma es felepitese alapjan, csak legyen benne csiterek ellen vedelem mert akkor megverek vkit:D
  • alyr2
    Annyit csinaltak hogy kimentek a maprol feltettek 3 dotot minden shurkanara es futottak tovabb a textura alatt/folott ugyan igy bementek az end bosshoz es lenukoltak pillanat alatt.HA volt chanter naluk felrakta a dps killt8nem ugrik be a neve)+speed meg attack speed..stb pillanat alatt vegig lehet szaladni igy