24325
Aion-MMORPG(F2P)
  • Vicodine
    #24085
    Balance az legtobb szerveren mar jo, merge meg nem volt de utanna varhato h nagyon sok cry lesz mert tul sok lesz a player es akkora zergek lesznek h utanna azert fognak konyorogni h csinaljak vissza..:DD Amugy komolyan mondom, oldalankent 4-500 player lenne a tuti csucsidoben, ennek duplaja lesz, illetve 4.8 utan csokken a pvp terulet is, szoval kivancsi leszek a sok pve hero mit ossze nem fog rinyalni h lepten nyomon lebasszak majd..XD Balance az sosem volt es soha nem is lesz Aionban, legalabb is 1v1-ben, ptre csinaljak a balancet, abban viszont tenyleg nem rossz, mert ott az esz es a felallas sokat szamit tovabbra is. Ha 1v1-re akarsz balanceolt pvpt akkor vard meg B&S-t,par heten belul kezdodnek a betak es meg van ra esely h evvegen ki is adjak, de legkesobb 2016 q1, ott total balance van, nincsen op class.
  • undY1ng #24084
    Üdv újra egy jó félév kihagyása után!
    Olvasgattam a kommenteket és jól vettem ki, hogy most lehetséges, hogy normális lesz a balansz és elég sok player van a szerver összevonások miatt? FailForge-on nyomjátok? Anno volt egy gunnerem de azt olyan 52 környékén meguntam. :( Továbbá kasztok közötti balansz milyen?
  • Vicodine
    #24083
    okt-nov kornyeke,ennyi a max info
  • Trollface
    #24082
    Mikor lesz a merge? Mert néztem a GF fórumot ,de semmit se láttam csak vmi olyan rémlik azt mondták lesz... majd..
  • RoboKutya78
    #24081
    Srácok egy kis értelmezést szeretnék kérni mi a szöszt akarnak tőlem pontosan???
    "Thanks, We’re almost complete! We just need to ask a couple more questions and then we can get this account returned to you.

    Account Creation Origin (Country, City):
    List of all mail addresses (past and present) attached to this account:
    ISP used to create the account:"
  • Vicodine
    #24080
    invasion az hanykor van?mert time tablen amikor megnezem csak azt irja,h az adott napon hol van, de az idot nem
  • Ashyn
    #24079
    Magam is erre gondolok, de akinek van két max szintű karaktere, az nehéz döntés előtt áll.
  • Vicodine
    #24078
    egyetlen esszeru megoldast latok, valasztanod kell
  • Ashyn
    #24077
    Arról lehet már tudni valamit, mi lesz azokkal, akiknek egyik szerveren elyos, a másikon asmo karaktere van?
  • Vicodine
    #24076
    na meglestem a spatalost is meg a curatust is, es egyik szeron sincs jelentos ely foleny, szal nem lesznek itt nagy borulasok ugy nezem
  • Vicodine
    #24075
    most jelenleg 1900 online player van fent ezen a harom szeron, szal emberbol nem lesz hiany mar most latni. hat az ely foleny mekkora lesz az mas lapra tartozik, de ha tartjak azokat a szankciokat amiket bevezettek az elyfolenyes szerokon akkor elobb-utobb az is beall madj, telen pl amiota vannak a szankciok azota teljesen fasza a folallas
  • alyr2
    #24074
    vagyis mikor meg jatszottam ez volt a felallas..azota gondolom nem javult. :(
  • alyr2
    #24073
    Spatan mar max 200 aktiv asmo van..tokkal vonoval.ugy 1000-1100 ely elleneben
  • Vicodine
    #24072
    na ossze lesznek vova a szerok, es ahogy elnezem tel-spata-cura osszevonasabol jon majd ki a legjobb eredmeny, kerdeses, h az ely foleny milyen lesz, mert telen teljesen jo most a balance, es ha rankzuditanak 1-2 elyfolenyes szerot akkor az megint szopoad lesz
  • Malachit
    #24071
    2012. Dec. 12.-ig, ha nem migráltál NC-ről GF-re akkor is törölték az adatokat. Előtte mindenkit levélben figyelmeztettek ere a tényre. Ha nem tetted meg a migrálást, akkor a GF-nél kuncsoroghatsz, hátha meg van valahol őrizve az accod adata, mert pakba mindet átküldte az NC a GF-nek válogatás nélkül talán. A további opciók a GF oldalán vannak. Szerintem kidobták a kukába :D Csinálj új accot. :)
    Utoljára szerkesztette: Malachit, 2015.08.31. 10:01:38
  • RoboKutya78
    #24070
    Na jó az esélyeim 40% alá estek ezzel a levéllel amit kaptam
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "As of December 12, 2012, all European Aion game accounts that were not yet migrated to the Gameforge European Service, were removed from the NCSOFT Service. Notifications announcing the December 12th deadline were sent to all European Aion players (who had not yet migrated) at the end of November. If you were not able to migrate your European Aion account to the Gameforge Service before this date, I can only suggest that you contact the Gameforge Support Team for details on any available options. You can reach them by visiting http://support.aionfreetoplay.com/"

    Amit ha jól fordítottam akkorazt íírják amit írtál nekem Nem emeltem át a jelszavam az ö szerverükre(Nem tudtam hogy kell)így nincs az ő szerverükön Hanem a régin van ha van.
    Így most tovább firkáltam az említett illetékes elvtársnak hátha ott többre mennek:)
  • RoboKutya78
    #24069
    Engem most isten igazából az érdekelne mennyire butították le a dolgokat a free nevében miért kell fizetni mint a katonatiszt satöbbi satöbbi
    Bár ha megtalálják az accomat nem tudom hogy észre fogom e venni a fizetőssé tett dolgokat 4 év játék után és pár kisebb követő(hátitáska) megvétele után nagyobb előnyöm lesz a freen reggelt emberkékhez képest?
  • Vicodine
    #24068
    Szeretem ezt a "halott jatek" jelzot :D Mitol halott egy game? Mert nem annyian jatszanak vele, amennyire sokan gondolnak? En pl. most telemachuson teljesen jol elvagyok, olyan jo kis siegek vannak mint kb regen, nincsenek zergek, de mindenkor mindenre van ember, lehet pvpzni es kb az egyik legalacsonyabb playerszamu szerver es teljesen jatszahto. Megneztem thort, de onnan koccoltam vissza gyorsba, mert tul sokan vannak, rohadtul nem jo. Van jopar szerver amin eleg player van, az uzemeltetonek penzt hoz, tehat sokan fizetnek is a shopban, akkor mitol halott? Mi a merce a "halott jatekra"? Mert ha belegondolsz, van par mmo amivel tobben jatszanak, mondjuk igy hirtelen max 5-6 db jut eszembe, meg van kb 50,amikben Aionnal is kevesebb a jatekosbazis, es megsem halott jatekok. Szerintem addig, mig van 1 db szerver, amin jo a hangulat es megy a game, vkinek megeri azt uzemeltetni, addig nem halott. Aion meg ehhez messze all. Most b&s kijovetele ezen valtoztathat, de ezt majd meglatjuk nemsokara
  • RoboKutya78
    #24067
    egyenlőre tényleg csak arra vagyok kíváncsi hogy mennyi időre őrzik meg az adatokat szerintem még így is 70% esélye van annak hogy nem fogja találni
    Bár kollégának egy karakterét megtalálták igaz ő nem vonult vissza mint én.
  • alyr2
    #24066
    nem erdemes, halott a jatek naggyabol
  • RoboKutya78
    #24065
    Hm kíváncsi leszek rá hogy meglesznek e a drágaságaim
    elég sok mindenre emlékeztem a karaktereim adataiból talán még a szerverneve is stimmel spataloson toltam.
    És még a régi klánnevek is megvoltak:)Talán ha más honnan akkor egy régebbi mentésből előkerülnek azt se bánom ha szinteket vesztek miatta:)
    Ha nem is mostanában de amint gépem lesz és még mennek a szerverek rálesek.
  • RoboKutya78
    #24064
    a franc emlékszik valamit bögdöstem jobról balra annyira berágtam akkoriban a rendszerre.Valszinű elktam az egészet.
    :(
    Bár most annyira nem érdekel a dolog mivel nincs megfelelő masinám hozzá csak kíváncsi vagyok a dologra
    a régi dolgaimról max a mailcímet meg a szerverjelszót illetve talán a pinkódot ha tudom hozzá illetve van pár fotóm még a karakteremről így a neve is tisztázott suportnak megengedtem egy levelet kiv vagyok mit írnak.
  • Malachit
    #24063
    Ha átmentetted a karaktereidet annno a No Comment Soft-tól a Fail Forge-hoz, akkor csak simán letölt és telepít, majd belog. Ha ezt nem tetted meg anno, akkor sajna elveszett, ha jól tudom minden. Esetleg az amcsi szerókon próbálkozhatsz az NC-nél egy visszakérést eszközölni, de gondolom EU-n szeretnél mókázni, nem a USA-ban :)
  • RoboKutya78
    #24062
    Srácok nem tudom van e esélyem e arra hogy a nagyon régen használt fiókomat karaktereimet elérhetővé tudjam tenni a mostani rendszerben.Anó amikor f2p re váltott a játék kicsit berágtam rá és 3 év játék után abbahagytam.
    Hova és mit kellene írnom hogy esélyem legyen visszakapni valamit a rég cuccaim közül?
  • Trollface
    #24061
    Na mi a helyzet gyerekek?
  • Vicodine
    #24060
    medalozasra leszek kivancsi, mivel siegekre nem sok idom van, nem tudom honnan lesz medalom gearhez...bar lehet ezen a szeron meg BM szettben is ellehet lenni :D
  • Haya
    #24059
    a szintezéssel nincs gond ,1 nap alatt 40-ről 53 vagyok, így is questek töredékét csinálom .
  • Vicodine
    #24058
    eddig turheti kis szeronak tunik, bar pvp kozelebe meg nem jutottam,2-3 orat toltam csak, ezido alatt lvl 32 vagyok szal jo fejlodni, remelem gearelodni is hasonlo lesz mert ha nem akkor nem szenvedek:D
  • Vicodine
    #24057
    megvan kocce,azt hittem automatikusan kuldi de igy is jo
  • Haya
    #24056
    jacketjelenleg ilyen a jacket-om..és a többi ruha is ilyen (full set)
    fegyó

    a fejlődéssel nincs gond,de hogy lvl 65-ön mi lesz azt még én se tudom
    Utoljára szerkesztette: Haya, 2015.07.12. 19:00:42
  • Haya
    #24055
    dualbox mikor 2 client-el vagy bent?...passz
    e-mail nekem 1ből megjött miután a weboldalon belépve a confirmation e-mail-re kattintottam:P
  • Vicodine
    #24054
    na majd megsasolom, csak annyi meg, h dualboxozni lehet-e, illetve mikor kuldik ki a megerosito email linket az email cimemre, mert nem tudom megerositeni ha nem kapom meg, es meg nem kaptam meg..:D es igy a shopot sem tudom hasznalni stb...
  • alyr2
    #24053
    a kek zold senkit nem erdekel mert az a hivatalosban is esik...az end boss droppok za erdekesek
  • Haya
    #24052
    dropp meg van bőven...sokszor kicsi a hátizsák:P....és kék-zöld cucc is esik bőven.
    szerintem 1 próbát megér .
    Utoljára szerkesztette: Haya, 2015.07.12. 18:25:14
  • Haya
    #24051
    1-2 kisebb bug van(mobok 1-2 helyen a föld alatt pl.)...de szerintem 5x rate elég jó ,pár nap alatt lvl 45-ös vagyok ...questeket tolom.
    plusz sorra jönnak a packok a szintek lépése közben is .(jól ki lett találva) coin,ruha ,fegyó,stigmashard, potik ,scrollok költeni nem nagyon kell semmire.
    skillek automatikusan jönnek a szinttel(kivéve a stigmásakat)
    broker is működik.
    Utoljára szerkesztette: Haya, 2015.07.12. 18:10:24
  • alyr2
    #24050
    hat ha a normalhoz viszonyitva 5x akkor meg mindig szar:D
  • Vicodine
    #24049
    en megprobalom, most ugy sincs semmi, kivancsi vagyok mennyire bugos, ha jatszhato kategoria akkor addig mig skyforge vagy vmi ki nem jon elleszek vele. amugy ez a drop rate csak igy leirva szamban jelenik meg, vagy valoban erezheto hogy 5X-os? mer szenvedni se sok kedvem lenne:DD
  • Haya
    #24048
    Hy!

    Gondoltam megnézem hol tart a játék de bannolták az accot mivel régóta nem léptem már be ...(Gamaforge) újat kezdeni meg nem fogok az alacsony rate és a többi Gameforge-s megszoritás miatt (free to play).
    NA ping miatt felejtős...így maradt valami privát szeró.Van is 1 pár ,de vagy kevesen vannak rajta vagy csak a pénz érdekli őket.
    De sikerült találni mégis 1-et ami jónak tünik :

    Online 200 player (ez szinte mindig megvan pl. este 10-után is)
    ping 40 körül
    starterpack stb.
    és a lényeg hogy nem Pay2Win.

    EP - x5 Group-EP - x5
    Quest-EP - x5 Quest-Kinah - x2
    Drops - x5 Gathering-EP - x5
    Crafting-EP - x5 Crafting Crit - 30%
    AP-PvP - x1.8 AP-PvE - x2

    AionVersion: 4.6.2 (EU Client)

    További infó stb. itt : link

    Én ely oldalon vagyok jelenleg 40-es cleric-el Haya néven,ha valaki csatlakozna nyugodtan írjon rám.



  • Vicodine
    #24047
    ez az evolution system h muxik? van pl egy ancient coinos fegyom, valahogyan megcsinalom rajta ezt az evolutionos akarmit es akarmeddig encsizheto lesz? illetve a blessinges dolog az mi rajta, a fegyokon? nem vagom ezeket az ujdonsagokat joreg ota nem toltam mar
  • Malachit
    #24046
    Csak ha valaki ír bejegyzést azt az Aion Hungary-n teszi és nem itt :)