Aion-MMORPG(F2P)
  • Vicodine
    #23986
    Most a balance itt ugy nez ki,h kb. minden classnak megvan az ellenfele, 1-2 classnak kevesebb, de nincs olyan, amit egy masikkal realisan meg ne lehetne olni. Sokan most a clerikeket es az smeket teszik az Op lista elere, de azokat is van, amivel siman meglehet olni, de van olyan, amivel meg az ezt a 2 classt leolo classokat lehet siman leolni. De igen, sajna ez teny, ami nekem sem tetszik, h az rng faktor a gseknek koszonhetoen benne van a pvpben, de sajat tapasztalatom szerint kb 5-bol 1 fightot dont el, de pl. arenaban mar Gs proc ide vagy oda, ha jobb vagyok gyozok. Amugy sokan bosszankodnak az rng miatt, de erdekes, akik ellen pvpzek, hosszutavon mindig megolom azokat, akiktol jobb vagyok, akik pedig tolem jobbak, vagy a sajat classunk uti egymast, azokat meg en nem olom le, rng, gs proc ide vagy oda, max a fentebb emlitett szam johet be neha. De igazi balance egyik jatekban sincs soha, ha a classok sajatossagat meg is akarjak orizni, mert mindig lesznek olyanok, akik alapbol utik a masikat, es ha osszehoznak oket, akkor egy masikokkal szemben lenne brutalis elteres. Ez a balance kerdes mindig sarkalatos pont egy mmoban, igazabol sosincs egyikben sem olyan, amire mindenki rabolintana