24325
Aion-MMORPG(F2P)
  • Vicodine
    #24005
    Vki vilagositson mar fel pls, h 4.7ben mit valtozott az MR stat, mivel eszrevetelem szerint semmit, ugyanolyan baszott OPk maradtak az MR clerikek, 2200-2300as MAval sem talalok be, es nem vagom miert, mikor elvileg nerfelve lett, de majdnem meg szarabb mint volt
  • Fehercsoki
    #24004
    Melyik szerveren vannak a legtöbben/melyik szerveren van a legtöbb magyar?
  • Malachit
    #24003
    Aha, na elolvastam az eventet rendesen. Tényleg pénzeszsákoknak van tervezve :/
  • Box3r
    #24002
    AION Hungary Mindenkinek ajánlom figyelmébe ezt az oldalt.
    Remélem sikerül egy kicsit felpörgetni a magyar AION közösséget :)
  • Vicodine
    #24001
    En 11 karival toltam, es a legjobb rewardom egy fasza szemcsi volt:D Termeszetesen csak skin..D Nem is ertem bammeg, kellene venni olyan 50000 tokent es lehet lenne is vmi:D
  • Malachit
    #24000
    Annyira nem fail, csak sok 50-es kari kell hozzá :) Ma kiderül, hogy csak 1x lehet megkapni a tokent karakterenként az egész eventre, vagy naponta 10 perc után. Ha egész eventre, akkor tényleg fail. Amúgy a random roller nekem nem jött be. 5 karakterrel 15 rollból 3x volt 6-os szint (többi tört), de semmi használhatót nem adott. :/ Mások meg hegyekbe árulják a heroic myth cuccokat :( Ha ma is lehet kapni 3 pörgetésre valót karakterenként, lehet kihúzom a maradék 9 karit is 50-re :D
  • Vicodine
    #23999
    nah,koszonjuk GFnek h nem hozott szegyent a nevukre es ujabb hatalmas failt hoztak be nekunk:DD hat ez az event....
  • Box3r
    #23998
    1 Hét alatt fel lehet húzni egy 65-ös karit, ha nagyon durván bele kockul az ember :) A lényeg, hogy az összes kampányt megcsináld, és a maradék időben, meg insta-insta és insa. Haramel, NTC-mentorral, FT-Mentorral, Adma- szólo vagy mentor, aztán Inggison Mithril medálos questek 53-ig, utána BT NM - solo vagy mentorral, üresjáratokon ismét Mithril quest ismétlése fosásig. Jah, és 50 után ingibe egy kurva kampányt nem érdemes megcsinálni, majd csak 64-en, hogy gyorsan meglegyen a 65 :D Ja igen, és ha van revardból XP-boost, akkor azt el kell nyomi instázáskor :)
    Utoljára szerkesztette: Box3r, 2015.04.01. 08:11:03
  • alyr2
    #23997
    En pl nem jatszom vele, mert nincs kedvem atmenni egy "balanszolt" szerverre, ahol van is "ertelme" jatszani..nincs ingerenciam elolrol kezdeni, probalkoztam egy darabig, de ugy lvl 20-30 kornyeken feladom mert megunom sokadszorra ugyan azt csinalni. Aztan noliferken medalokat meg apt farmolni aztan sok sok penzt a goldpőakkra meg kovezesre enchantolasra...rohadtul nem hianyzik!!! kvazi örulok hogy nem jatszom vele tobbet:)
  • Trollface
    #23996
    Most speciel én benéztem mi folyik a Telén ,de a kolis net szar.. + nem tetszik ,hogy fullos gear-ű ely assák várják ,hogy megbuttfuckolják a templar csaj karim.. meg bardok megölnek 10-20 sec alatt... Ezekkel az új kasztokkal se nem birok kibékülni.. Talán valami régebbi geart kifarmolok most ezzel a cera lehetőséggel.. de nem tudom..
    Utoljára szerkesztette: Trollface, 2015.03.30. 22:47:05
  • undY1ng #23995
    Akkor már nem toljátok a gémet? Folyamatosan olvasgattam a fórumot és hát sok okos dolgot láttam tőletek.. Ezért mindig csomószor megadja a kedvet, de az meg elviszi, hogy ilyen gameforge "support" van hozzá...
  • Trollface
    #23994
    Van olyan quest ami fossa az xpt (szintedhez képest aztán könövöd) és lehet ismételni ,illtve a kampányok beváltása amikor az a xp booster cucc maxon van.. Amúgy kaszt függő is van amivel kínszenvedés ,van amivel meg még az eliteket is tudod solozni simán meg a normál mobokat darálod lefelé. Figyelj ha ez neked durva akkor elmondom ,hogy régen 1.5-1.9 közt farmoltam mint az állat tempel 1 napig és alig mozdúlt meg az a kibaszott csík...(visszanézve már mondhatom ,hogy nem voltam normális hogy beválaltam ilyet) Geci boldog voltam mikor végre 50 lettem és mehettem DP-re stb.. Na az kemény korszak volt... de relative sokan tolták és jó volt a community leszámítva a Tele Elys szopatást akik már akkor is faszok voltak... de akkor még mi is áttudtunk menni Heironba revansért és gankelni.. meg még kedv és player is volt.. Úgymond kevesebb dolog,csili-vili páncél meg szar volt ,de jobban élveztem..
    Utoljára szerkesztette: Trollface, 2015.03.30. 18:40:19
  • undY1ng #23993
    Jaaa, szóval ez soloban nem lehetséges. :( Vagy igen? Azért érdekelne az a high end tartalom........
  • Vicodine
    #23992
    Nekem amikor altoztam 1 nap alatt lvl 42 volt a max..:D dualboxban masik kliens megnyitva, nagykarival zuzni az expt, aztan instak meg ismetlos kuldik, nem egy erdekfeszito dolog az biztos, en is neha mar majdnem szetcsaptam a billentyuzetet pedig igen csak nyugodt ember vagyok, de a cel lobogott a szemem elott, utanna meg mar hawaii:D
  • undY1ng #23991
    2 hét hogyan? :D Egyáltalán nem ismerem a metódust, de nekem 1hó alatt nem sikerült. Csak lvl 54. Napi 5-6 óra játékkal.
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2015.03.30. 15:36:30
  • Vicodine
    #23990
    De messzemenoen a leg feelingesebb class meg mindig, neha megolnek vele, de azert teljesen jol lehet ervenyesulni, viszont nagy tudast igenyel, legnehezebb class, mar nem az mint regen volt, h eltolok par skillt azt fexik a komi...
  • Vicodine
    #23989
    Hat a felfejlodes 65re 2 het kb., jah az pve, de hat egyszer fel kell rantani a karit, ....Ranger az most kb. kozeposztaly, kb. fele class ellen nincs realis esely azonos gearben es tudassal(vagy csak nagy kuzdessel es terepkihasznalassal), masik fele ellen van(sm,sorci,chanter,clerik,bard ellen jok az eselyek), de sajna 4.8-ig varni kell ra hogy erosodjon tobbihez kepest, az pedig mint tudjuk, legkozelebb evvege...kocsog GF
  • MrPredator
    #23988
    De fejlődni gondolom csak pve-ben lehet küldizéssel és farmolással. Hol áll most a ranger a pvp-ben?
  • Vicodine
    #23987
    Ja es meg egy megjegyzes, ha valaki azt mondja, h tolem kevesebbet pvezik, farmol, az hazudik, de meg is teljesen ervenyesulni tudok pvpben:D Persze van az az oldala amit emlitesz, az mar nem kihivas hanem rng, azt johget a szopas elorol, de azert van tobb ut az ervenyesuleshez
  • Vicodine
    #23986
    Most a balance itt ugy nez ki,h kb. minden classnak megvan az ellenfele, 1-2 classnak kevesebb, de nincs olyan, amit egy masikkal realisan meg ne lehetne olni. Sokan most a clerikeket es az smeket teszik az Op lista elere, de azokat is van, amivel siman meglehet olni, de van olyan, amivel meg az ezt a 2 classt leolo classokat lehet siman leolni. De igen, sajna ez teny, ami nekem sem tetszik, h az rng faktor a gseknek koszonhetoen benne van a pvpben, de sajat tapasztalatom szerint kb 5-bol 1 fightot dont el, de pl. arenaban mar Gs proc ide vagy oda, ha jobb vagyok gyozok. Amugy sokan bosszankodnak az rng miatt, de erdekes, akik ellen pvpzek, hosszutavon mindig megolom azokat, akiktol jobb vagyok, akik pedig tolem jobbak, vagy a sajat classunk uti egymast, azokat meg en nem olom le, rng, gs proc ide vagy oda, max a fentebb emlitett szam johet be neha. De igazi balance egyik jatekban sincs soha, ha a classok sajatossagat meg is akarjak orizni, mert mindig lesznek olyanok, akik alapbol utik a masikat, es ha osszehoznak oket, akkor egy masikokkal szemben lenne brutalis elteres. Ez a balance kerdes mindig sarkalatos pont egy mmoban, igazabol sosincs egyikben sem olyan, amire mindenki rabolintana
  • MrPredator
    #23985
    Az igaz hogy a wownak meseszerű grafikája van, és az is sajnálatos hogy egyre több játék veszi át ezt. A TESO pl ezért jó, mert nincs benne cukiság faktor. Ha kiszedik 2-3 hónap múlva ezt az agyatlan veteran rangot, ütni fog.

    Hiba vagy nem, nekem a pvp nem jön be a koraeai mmo-kban, mert mindig van egy ultra OP kaszt ami mindent ver. A wowban sem jó a balance, de ekkora különbségek nincsenek. Plusz a random faktor is gusztustalan a koreai mmo-kban. Craftolsz vagy upgrade-elsz és vagy sikerül vagy nem. ha nem, kezdheted újra a matik összefarmolását. Ha az aionban nem ez lenne én is tolnám. Anno a spiritmaster és a ranger is tetszett.
  • Vicodine
    #23984
    Te kajak nem vagod mi a baj veled....Az a baj, h eljossz minden egyes forumba, es osztod az iget es az aldast, h minden mmo mekkora fos, de a wow persze aaaz igggeeenn. Amugy meg vilag viszonylatban nem sokkal jatszanak kevesebben aionnal mint wowal, szal nem ertem a bukta lenyeget, mert aionnak is tobbmillios a tabora osszessegeben(es mivel koztudott,meg nem wowos berkekben is,h blizzard nem valos adatokkal dolgozik, annak viszont toredeke a megadottol, szal kozelebb vannak mint gondolnad), csak nyugaton a sok hozzadhasonlo kenyelmes ,kihivas nelkuli mmokat szeretok(pve huszarok) miatt nem sikeres(habar itt nalunk a support miatt lett szetcseszve az egesz,amugy jo supporttal meg mindig itt is milka player tolna siman), de hat ez mar lenyegtelen, nem a playerbazis ami mervado(lasd:wow), erre csak te vered a nyalad. Amugy meg nem ertem mit vagy kiakadva egy db. kis piros auton, amikor meg a wow az egesz egy gyermeteg ovodas mese, kisauto nelkul is fullon. kb. 25 evvel ezelotti idoket hozza ki belolem, amikor az oviban meg meno volt megnezni a legtutibb rajzfilmeket, habar azok ezerszer komolyabbak voltak..:DD
  • alyr2
    #23983
    Legalabb most nem koreai a map.:D vagy meg mindig nem javitottak ki?
  • Vicodine
    #23982
    Pedig egy regi patchnotesben is napinak volt irva, en ugy tudom h itt is az,csak bugosan tettek be es majd javitjak, de aztan en mar nem lepodom meg semmin:D
  • MrPredator
    #23981
    Amíg te olyanokat írsz hogy a wow meg a teso a gyerekmese, védve egy olyan mmo-t ahol kis piros autók gurulnak, addig nem én vagyok a hülye. Ha már felhoztad, több ember nem wowozik mint amennyi wowozik, de SOKKAL több ember nem aionozik mint amennyi igen. Ezt is buktad. Ameddig te idiótának kiáltod ki azokat akik wowoznak meg tesoznak, addig ne játszd itt az igazság lovagját. Mert a masszív idióta te vagy.
  • Box3r
    #23980
    Az a 3x50 medál, az heti, csak bugos és napinak írja. Igazából egy kicsit szarabbul jön a Cera, mert nincs annyi siege naponta.
  • Vicodine
    #23979
    Ja hat akinek van annyi medalja..:D Amugy most 4.7ben jobban jonnek a medalok? Mert az a 3X50 napi elegge hurkale, illetve van egy heti is valahol, csak nem nagyon van idom jatszani azt meg se talaltam meg, de annyira sokba kerulnek az uj mythical pvp cuccok, h az irrealis olyan medalszerzesi lehetoseg mellett mint volt 4.7 elott.
    MrPredator:csak javaslat neked: mar minden forumon ezer soron bebizonyitottad h mekkora idiota kis pocsleves vagy, ajanlom menj a wow topicba, es istenitsd ott azt a szart, irj egy himnuszt is, meg verseket, oda a nagy wowhoz stb...Lehet te szereted a gyerekmeseket, mert a szellemi szinted azt erte el, de mas nem feltetlenul vagyik ra, es kifejezetten hasznos lennel, ha nem bufogned a baromsagaiddal tele ezt is. Tudom azt hiszed a wow a legjobb mmo, felhivom figyelmedet, h bar egy jatekra kivetitve lehetseges, h neki van a legtobb jatekosa(ezt nehez megallapitani mert blizzard total idiota modon nem a valos adatokkal dolgozik), de tobben nem wowoznak, mint amennyien wowoznak mmo teren, szal hagyd mar magad. De tenyleg, wow topic, himnusz, vers, irj dalt is, enekeld a monitor elott es egy pzst is tolj el azt mehet a recska
  • Box3r
    #23978
    A mytical greatsword ad annyi accuracyt, hogy elég legyen, de nem árt, ha van egy full acc sett a blockos healerek ellen.
  • Box3r
    #23977
    Eternal augosra gondolok.
  • alyr2
    #23976
    Ugy 2 hete bleogoltam 1 orat maszkaltam, de sajat frakciombol szinte senkivel nem futottam ossze:D (Spatalos) Ely persze volt szepszammal.. 5v1 6v1 ment rendesen:D Bar üditő hogy jobb ruhaban levoket szetcsaptam mert nincs ki ellen jatszaniuk, aztan balfaszok rendesen:D
  • undY1ng #23975
    Én egyiket se tartom szánalmasnak és nem vagyok fanboyuk egyiknek sem, de a wod véleményem szerint nagyon jó lett vele a wow. Lehet, hogy egyszerűbb meg minden, de kell már ez neki, mert a régi lassú sz*rt már nem tudná kivárni az ember. Ellenben Aion is szintúgy tetszik/tetszett, de úgy 50es szint környékén mindig megunom. :(
  • MrPredator
    #23974
    A wow meg TESO szánalmas, de az Aion, ami tele van csalókkal, átírják a spellek dmg-ét, cd-jét és piros kisautók gurulnak a playerek után, az nem szánalmas.

    Köszönjük emese...
  • Vicodine
    #23973
    A baj a "vasarolkkal" van! Nezd meg wowot, vagy tesot, de lehetne meg sorolni, hogy milyen szanalmakert kepesek fizetni az emberek, es milyen jatekok sikeresek minenfele megerdemelt indok nelkul...A nyugati tarsadalom sajnos meglatasom szerint "elkorcsult" (koreaiak sokkal realisabban latjak mit is kellene tartalmaznia egy mmonak)a kenyelem iranyaba, ami mar a jatekokban is megmutatkozik. Aionnak a koncepcioja pl. nagyon jo, de nyugaton megsem annyira sikeres, mint amit megerdemelne, bar ehhez a szolgaltato is hozzajarul nem is kicsit. De azert erossen fogalmazol, mmoknak nem vege van, hanem aranykorukat elik, csak sajna 20 -bol 1 az, ami jol sikerul. De ne felejtsd el, hogy most jon majd az "attores" a VR szemcsikkel, ami meg megvaltoztathat alapbol sokmindent:) Amugy erdekes latni, hogy sokan ketreszre osztjak az mmosokat, nyugati es keletei "hivokre", az egyik fel ezt, a masik azt hajtogatja hogy mit miert szereti(en pl koreai mmokban a humort szeretem, hogy van benne,mig nyugatiakban semmi) , de a lenyeg az, hogy maga a tartalom nem is lesz erdekes a jovoben, mert a latvany es a reklam lesznek a foszereplok, de persze majd idovel...
  • Trollface
    #23972
    Na és nagyobb lett az élet ezzel az új patch-el? Amúgy Vico igazad volt ArcheAge-el kapcsolatba sajnos ,bár inkább ez az egész MMO iparra igaz lesz/lett... Az MMO korszaknak vége sajna csak a kiadók nem veszik észre hogy változtatni kellene és próbálják ugyanazt a szart eladni ,szép új ruhába öltöztetve..
    Utoljára szerkesztette: Trollface, 2015.03.28. 18:22:32
  • MrPredator
    #23971
    Manga nyuszilány meg kis piros autó? Jáááááj de rossz. A zene viszont jó.
  • Vicodine
    #23970
    az augmentes eternal ekszerekre gondolsz? vagy a pvp instabol ami esik mythicalosra?
  • Vicodine
    #23969
    4.7ben elvileg kevesebbet er az MR stat kovezesbol nem? Vagy en emlekeztem rosszul? Mar csak csodalkoztam,h az MR clerikek 2200as MAra ugyanugy 10-9 skillt resistelnek egyem a husukat
  • x3rb
    #23968
    hmmm Semmi accuracy ? Az már nem kell ?
  • Box3r
    #23967
    Full attack-crit kövezés és pluszolt ékszerek miatt van ekkora damage-em, ráadásul adja a randomokat is rendesen :) Nagyon OP-k lettek az új ékszerek, a BM-es ékszerekhez képest ég és föld a különbség :)
  • alyr2
    #23966
    Jlol nyomod:D De ezeknek nincs pvp ruhajuk? :D