Aion-MMORPG(F2P)
  • Vicodine
    #23694
    ezt a dumat mar regota hajtogatja sok aion ellenszurkolo, es lam, igen csak sokan jatszanak vele mai napig is, nem mondanam kevesnek,bar az teny, h par szerverre raferne a merge(de ehhez hozzatartozik,h par ertelmetlen szervert is nyitott nemregiben a gf, ami csak arra volt jo, h oszlassa a nepet)..:D amugy nem tudom aionoztal-e valaha, vagy az utolso 1-2 evben, mert vannak aionnak hibai, de h nem grindelos mar egy ideje az tuti. 2 het a max lvl, szerintem ez nem annyira szar, instak csak ugy fossak magukbol az expt(bar en nem ugy fejlodom, de akik ugy,azok rovidebb ido alatt jutnak 65re mint en),a gearelodes neha nagyon gaz,neha tok easy, most pl easy.
    troll:abban kieggyezunk,h a gf a vilag egyik legszarabb uzemeltetoje, es ott bassza szet a jatekaikat ahol csak tudjak, de a GP az mindig is egy jo dolog volt szerintem, ez biztositja, hogy a jovoben is lesznek szerverek...az elejen kezdokent kinahert nehez megvenni az elso GPt,de utanna hawaii van, senkinek nem okoz meg csak kisebb megeroltetest sem, es igy csak kozvetetten fizetsz erte gfnek.