24325
Aion-MMORPG(F2P)
  • undY1ng #23725
    Off: Arról azt olvastam, hogy sohasem fog ideérni.

    De lécci egy Aionos szervert, ahol nyomtátok /nyomjátok! :D /Spatalos-ra emlékszem anno, többi nem/
  • Vicodine
    #23724
    semmi ok a negativ smylera, nagyon is jo h van egy fasza b@s szero:) sajna tort, ezert nem kockulok ra ezerrel, de erdemes kiprobalni, h az embernek had csorogjon a nyala mire ider euba:D
  • undY1ng #23723
    Dafuq? :(
  • Vicodine
    #23722
    en pl most ezen a szeron tolom, leg faszabb!:)
  • undY1ng #23721
    Azért jó látni, hogy akkor nem hallott a játék.. Azt gondoltam, hogy ha már F2P akkor már nem fogják annyian játszani, mert nem lett a legjobb.
    Akkor kérdésem, melyik szervert ajánljátok? Gondolom minden kaszt használható pvpre (DPSre gondolok), ha jól használod, de itt Aionban mindig a Gladiator állt közel hozzám..
  • Vicodine
    #23720
    hat van zerg neha nem mondom, de azert amiota van a 3 katalamos terulet azert nem feltetlenul jellemzo, en pl mindig talalok keves letszammal fightot,zerg is van mindig, de van boven hely, h elmenjen az ember mashova pvpzni kikerulve a zerget.
    troll: klantarstol hallom, hogy az az atvaltos tablazat amit linkeltel az nem valos adatokat tartalmaz,a full mythical geart azt vmi 300 akarmennyi kerabol lehet majd atvaltani a mostani star offis gearbol. az azert mar normalis es elfogadhato, sot, az mar kifejezetten primitivnek mondhato, hiszen ha van tobb karid, amivel kiszedsz partokat es scrollal atkuldod vagy egyszeruen csak veszel vkitol es a fokarival csak a valtasra kell tartogatni a medalt, szerintem igy mar teljesen korrekt. azok a szamok a fegyo/1144 kera medal az valos, ha nem valtod akkor annyi..:D
  • Berin01
    #23719
    Mala meg Vicodine is játszik már a gamevel a kezdetek óta tehát ők és a hozzájuk hasonlók biztos hogy új karit is 1-2 hét alatt felröptetnek 65re, és ott gearelödnek. minek szarozanak ugye:)
    Viszont beleszaladtam nagyon sok olyanba aki 2-3 hónapja játszik felhúzta a kariját 65-re 1-2 instaba volt max és a karakterét nem tudja használni mert a skillei felét nem ismeri, a karija dolgát nem tudja.Az unalmas instak szerintem hasznosak fölég az újaknak , és igencsak összetud szoktatni egy csapatot is, tény hogy 50 alatt kb semmi nincs, de a felett szerintem egy új játékos, aki fejlődni ismerkedni akar a gamevel, ne szaladjon fel 65re mert csak elmegy a kedve az egésztől, mert a gearje szart nem fog érni senki ellen, és ha lenne is gearje ,a játéktudása miatt (tisztelet a kivételnek) úgy lenyomjak bélyegnek hogy elmegy a kedve a játéktól.Annyi a tartalom a játékban hogy aki újonnan jön a 10dét nem látja és eligazodni nem tud hogy mit kéne kiszedni mivel érdemes foglalkozni és mivel nem.
    Utoljára szerkesztette: Berin01, 2014.08.11. 15:00:39
  • Malachit
    #23718
    Ja pvp az van, átgázol rajtad 2-3 csapat aztán kapsz pvp-t amennyit csak elbírsz idegileg :D
  • Vicodine
    #23717
    szerintem szard le az instakat azt haladj 65re izibe es ott majd jobban jon minden meg tudsz mar gearelodni, semmi ertelme kisszinten cseszekedni az unalmasabbnal unalmasabb instakba. pvp meg van boven, csak jo szerverre kell menni
  • undY1ng #23716
    Leginkább mondjuk én mindig is PVP orientált voltam, ott mi a helyzet? Akár Open World PVP is (mindig ott voltak a nagy csaták).
  • Malachit
    #23715
    Annyira begyorsult a fejlődés és 50 alatt annyira fogod cserélni a ruhákat, hogy ott nem érdemes semmit se csinálni velük (tán, ha nagyon el vagy eresztve akkro 30-as AP-t kiveheted majd 50-en cseréled 50e-re és végül azt 65-ön BM-re.) Insták meg ilyen max szinesítésként szolgálnak kisszinten. A régi játékhoz képest széjjel vannak már nerfelve iszonyat. (jobb gerrel egyedül szólózhatók amint be tudsz menni).
  • undY1ng #23714
    De a "felsőbb" területeken zajlik az élet? Hát, gondolom egy régebbi játékosnak (alig emlékszek már valami instára is) a második pont lenne a jó, nem? Megismerjen szépen lassan minden instát meg ilyeneket.. Vagy felesleges?
  • Berin01
    #23713
    Belevágni érdemes , de tény hogy értelmes légió nélkül az embernek elmegy az életkedve nagyon gyorsan.
    Jelenleg 2 tipus van te döntsd el melyik fekszik neked jobban, egyik aki felszalad ugy 2 hét alatt 65re az alsó részeket kihagyja teljesen és ott elkezd Battle medalionbol gearelödni, instakat max 60+okat nyom.
    Másik aki szép lassan halad felfelé miden normális instát megnéz legalább 1-2szer és gearelödik ezekből. Persze 50+ ők is az alatt már nem nagyon érdemes maradni , mert a nyílt világ pvp alsó szinteken halott, mert annyira kihaltak a területek hogy nem éri meg ott maradni.
  • undY1ng #23712
    0-ról kezdőknek érdemes lenne belevágni a játékba? Én mindig is imádtam Aiont, csak soha sem találtam a megfelelő guildet aztán beleuntam egyedül. :(
  • Vicodine
    #23711
    de regebben nem volt ennyire genny a gearelodes mint mostanaban,most tenyleg eldurvult a dolog. bar mondjuk most h van 65os abyss scroll igy lehet tobb karival egynek farmolni a geart,de baszod ennyi medalt mint a mythes abysshoz kell soha nem lehet osszeszedni...ha szerencses vagy es van egy perma allyd akkor naponta olyan 8 kera bejohet fixen, meg mondjuk te vagy a szerver leg faszabb gyereke es minden siegbol legalabb 1 kera kijon es van mondjuk 2 fort is illetve valtasz mithrilt meg mittomen gloryt nyersz amire nincs esely ennyi csiter ellen, stb...akkor is legyen mondjuk napi 10-15, de nezzuk a 15ot. tobb mint 4000kera kell az uj szetthez...nem kell hozza matek zseninek lenni, h az tobb mint 250 nap, de akkor is ugy, h ez a mennyiseg minden nap bejott!! ergo vagy megbaszodtak ott koreaban vagy nem tudom mi van mar...ezt a lvl 65os tartalmat nagyon kihuzzak, ezutan elvileg ezutan mar lvl 70es cuccok jonnek 5.0ban, ha azt is ennyire eltulozzak akkor nem vagom leszarom, regebben amikor volt idom kockulni akkor sem tudtam volna ezt mar kiszedni. vagy az a gear csak amolyan disznek van bent,mert jelenlegi allas szerint nem hinnem h van ember aki kiszedne
  • Trollface
    #23710
    Hát gec én már most nem tudok gearelődni, nem igaz hogy az a csicska cera nem tradelhető.. ÁÁ persze mert akkor nem kéne szopni meg lehetne több karival farmolni 1 karinak a geart.. Én se értem csak cristalkr-nek van ez a powerbookja azt linkelte Gameforge forumba.. A koreaiak mindig ezt a grindes buzulást csinálták..
  • Vicodine
    #23709
    meg amit meg nem ertek, h abban a tablazatban amit linkeltel troll,h mennyibe fog fajni az upgrade, ott a 65os eternal abysst ugyannyi medalert es apert lehet felupgradelni mythicalra, mint amennyibe a mythical kerul onmagaban, csak kell meg melle mas item is vmi essence genny, plusz meg a regi fegyo....tehat sokkal dragabb upgradelni, mint megvenni onmagaban, hol ebben a biznisz?:DD
  • Vicodine
    #23708
    meg emesztik az emberek az uj medal mennyiseget ami kell majd az uj gearhez, azert nem ir senki, meg par het es megemesztodik:D amugy en kajak kivagyok rajta meg mindig, mert semmit sem talaltam ami arra utalna, h jobban fog jonni a medal, kiveve azt az 50szer ismetelheto 3 napit,ami 150et ad,lofasz habba..... nem tudom mennyi ido van meg 4.7ig, de h a faszba lehet majd gearelodni?
  • TomStorm
    #23707
    Akár az összes többi:)
    Ez a Magyar community már-már közelít a nullához
  • Trollface
    #23706
    Na mi van behalt a totyik?
  • Vicodine
    #23705
    fasza koszke
  • Trollface
    #23704
    - Only Abyss weapons and armours can be evolved.
    - Evolving items should be at least +10. (ez elég geciség szerintm legalábbis mármint hogy legyen +10, régi itemeknél ok ,de pl egy 60-as cuccnál...ilyen gf féle succes rateknél :D )
    - To evolve an items bring all necessary ingredients to the Evolution NPC in your capitol city.

    Evolution Settings
    - Settings like: socketed Manastones, Godstone, Armsfused weapons maintain after the evolution is done.
    - However, the enchantment level is decreased by 5, appearance is reversed to the original and in some cases Augmentation setting may change.
  • Trollface
    #23703
    Ne zavarjon ,de linkeltem. Angolul meg csak tudsz. :)Ap fejlesztés
  • Vicodine
    #23702
    ezt az aps cuccos fejlesztos dolgot kifejtened?
  • Ashyn
    #23701
    Amióta megjelent AION, azóta 1 accounton max 8 karakter lehet.
  • Malachit
    #23700
    Hmm hmm, belefutottam számomra új dologba, régen is így volt ez, vagy csak menet közben változtatták, hogy össz szerveren max 8 karaktered lehet?

    Apropója volt, hogy gondoltam végre kipróbálom az Ely oldalt egy másik szerón, erre kirírta, hgy nincs hely karaktergenerálásra :( (8 asmo-m van a Perento-n, de törölni meg csak 1 próbáért nem volt kedvem :/ )

    Az Ap felszerelés evolúció-t meg nagy ötletnek tartom, végre lehet fejlesztgetni és a régi páncél nem megy a kukába, + tán kevesebbe is kerül majd fejleszteni, mint a semmiből kivenni a full settet :)
  • Vicodine
    #23699
    nexus meglepett, nehez elhinni...annyira zsufolasig tele van minden allandoan, h nehez hinni ezeknek a szamoknak,de amugy meg a kutyat nem erdekli, elkepzelni nem tudom mi lenne akkor, ha betelne az 5500 ferohely, varosokban igy is mar csak shift+f12vel lehet kozlekedni
  • Trollface
    #23698
    Nem? :D Készült 1 óra tájban ,szombaton..
  • Vicodine
    #23697
    ebben tevedsz latod, es gfnek semmi koze hozza, iszonyatosan sokat konnyitettek az egesszen.
    troll:vagom, ez a szokasos gf fail.:D de hat engem nem erint meg olyan fel evig tuti:D
  • HyperManiac
    #23696
    Játszottam igen a megjelenést követően 1 évig és grindfest volt. És ahogy hallom, a GF után csak szarabb lett.
  • Trollface
    #23695
    Kó ,de most nem vehetsz gp-t aranyért ,mert zárolták tudod. :)
  • Vicodine
    #23694
    ezt a dumat mar regota hajtogatja sok aion ellenszurkolo, es lam, igen csak sokan jatszanak vele mai napig is, nem mondanam kevesnek,bar az teny, h par szerverre raferne a merge(de ehhez hozzatartozik,h par ertelmetlen szervert is nyitott nemregiben a gf, ami csak arra volt jo, h oszlassa a nepet)..:D amugy nem tudom aionoztal-e valaha, vagy az utolso 1-2 evben, mert vannak aionnak hibai, de h nem grindelos mar egy ideje az tuti. 2 het a max lvl, szerintem ez nem annyira szar, instak csak ugy fossak magukbol az expt(bar en nem ugy fejlodom, de akik ugy,azok rovidebb ido alatt jutnak 65re mint en),a gearelodes neha nagyon gaz,neha tok easy, most pl easy.
    troll:abban kieggyezunk,h a gf a vilag egyik legszarabb uzemeltetoje, es ott bassza szet a jatekaikat ahol csak tudjak, de a GP az mindig is egy jo dolog volt szerintem, ez biztositja, hogy a jovoben is lesznek szerverek...az elejen kezdokent kinahert nehez megvenni az elso GPt,de utanna hawaii van, senkinek nem okoz meg csak kisebb megeroltetest sem, es igy csak kozvetetten fizetsz erte gfnek.
  • HyperManiac
    #23693
    Az aion meg már elsorvadt rég. Grindfest fos ahogy a koreai mmo-k 99%-a.
  • Trollface
    #23692
    DE abból mennyi aktív , mennyi lép be, mennyi lép be csak chatelni.. érted ez nem viszonyitási alap.. Koreában Aionnal kb 2-3 milla tolja még mindig és ilyen facebook szerű közösségi izének használják a játék mellett.. Meg van a Wownál egy elég nagy fan réteg , meg eleve a kb 9 millás (Amiből a Kínaiak meg Japánnak ,Koreának volt pozitív hatása ,mert ott reneszánszát éli a WOW és most tolják ezerrel) jelenlegi szám nagy ezért lassan diszpergál ,de egyszer el fog sorvadni ,persze sok idő kell hozzá..
  • Trollface
    #23691
    Pont ezt a tendenciát magyaráztam ArcheAge (mivel az is ilyen premium , gold pack szerű szutyok lesz a Trion miatt EU/NA-ba ,mint Aion EU-ba a gamefail miatt) topikba és elemeztem persze :C száj ízzel ,mert elszomorít ,hogy a quality lejtmenetben az árak meg felfelé + a casual csicskák beszívása a játékokba és ez azt eredményezi ,hogy minden egyre szarabb.. a p2p halott igen , ez már nem a hőskor ,mint a 2004 a Wow időben.. Erre megjelentek a megmoondóemberek ,hogy f@sz vagyok ,de ennyi volt az érvelés.. Amúgy most ebben egyetértünk.. Old School fél-HC playerként ln is ezt látom ,mint te..
  • Vicodine
    #23690
    valasz volt 2 in 1:)
  • TomStorm
    #23689
    Nem is írtam ilyeneket.Azért nézhetnéd kinek mit válaszolsz..
  • Vicodine
    #23688
    RIFT jo?:DD na szerintem ez a beszolas utan mar nem is maradt mirol beszelni:DD aethertechel egyetertek, bar az is azert mert nekem nem tetszik, meg sokaknak,attol meg nagyon sokaknak igen...viszont az assat szidni elegge nagy baromsag, mert mmoban meg nem nezett ki olyan jol assassin, illetve nem volt olyan feelingje mint aionban, ugyanez elmndhato a rangerrol meg par classrol meg, tenyleg csak aethertech ami baszas.amugy meg parezer koreai elofizetorol beszelsz? szerintem meg osszessegeben jatszanak annyian koreai fosokkal, mint amerikaival, csak ott 1-2 jatekra koncentralodik az osszes player, mig itt szetosztva, de wow tema is ezerszer ki lett vesezve, tenyleg csak a regi jo eros kezdes miatt maradt meg mai napig annyi playere, manapsag ha pistike elkezd mmozni, megnezi, h a wowal mennyien toljak, es mar szedi is le,mert ha annyian jatszanak vele tuti az a legjobb, es ez igy megy mar regota...mostanaban kezdenek csak rajonni sokan h hoppa, nagy szardarabon sok legy gyult ossze lassacskan oszolj van...
  • TomStorm
    #23687
    Ezt a robotot én is néztem mi a fene meg a Gunner-t a nagy rpg fegyverrel.Steampunk befigyel rendesen:)
    Bár sose volt Aion kimondott Dark fantasy:D azért mégis mellőztem volna ezeket.A Bard viszont nagy ötlet volt!

    Most éjjel próbálkoztam még a játékkal.Hát régen jobban élveztem.Ez az Engine ezen belül a fizika,karakter animációk már idejét múlt de mégis egy jó játéknak tartom!Csak ez a fránya fizika jó lenne ki se lépnék a játékból
  • HyperManiac
    #23686
    Hát akkor biztos az a több millió wow előfizető a barom, az a párezer koreai mmo rajongó meg a menő. Aha értem én, komolyan. Agyatlan grindfest, az kell ám a népnek.
    Mi os az a robot szar? Aetertech? Hát az valóban nem nevetséges. Sőt az assa dinnyeszelet-daggere is drámai. Pff...