24307
Aion-MMORPG(F2P)
  • TomStorm
    Akár az összes többi:)
    Ez a Magyar community már-már közelít a nullához
  • Trollface
    Na mi van behalt a totyik?
  • Vicodine
    fasza koszke
  • Trollface
    - Only Abyss weapons and armours can be evolved.
    - Evolving items should be at least +10. (ez elég geciség szerintm legalábbis mármint hogy legyen +10, régi itemeknél ok ,de pl egy 60-as cuccnál...ilyen gf féle succes rateknél :D )
    - To evolve an items bring all necessary ingredients to the Evolution NPC in your capitol city.

Evolution Settings
    - Settings like: socketed Manastones, Godstone, Armsfused weapons maintain after the evolution is done.
    - However, the enchantment level is decreased by 5, appearance is reversed to the original and in some cases Augmentation setting may change.
  • Trollface
    Ne zavarjon ,de linkeltem. Angolul meg csak tudsz. :)Ap fejlesztés
  • Vicodine
    ezt az aps cuccos fejlesztos dolgot kifejtened?
  • Ashyn
    Amióta megjelent AION, azóta 1 accounton max 8 karakter lehet.
  • Malachit
    Hmm hmm, belefutottam számomra új dologba, régen is így volt ez, vagy csak menet közben változtatták, hogy össz szerveren max 8 karaktered lehet?

Apropója volt, hogy gondoltam végre kipróbálom az Ely oldalt egy másik szerón, erre kirírta, hgy nincs hely karaktergenerálásra :( (8 asmo-m van a Perento-n, de törölni meg csak 1 próbáért nem volt kedvem :/ )

Az Ap felszerelés evolúció-t meg nagy ötletnek tartom, végre lehet fejlesztgetni és a régi páncél nem megy a kukába, + tán kevesebbe is kerül majd fejleszteni, mint a semmiből kivenni a full settet :)
  • Vicodine
    nexus meglepett, nehez elhinni...annyira zsufolasig tele van minden allandoan, h nehez hinni ezeknek a szamoknak,de amugy meg a kutyat nem erdekli, elkepzelni nem tudom mi lenne akkor, ha betelne az 5500 ferohely, varosokban igy is mar csak shift+f12vel lehet kozlekedni
  • Trollface
    Nem? :D Készült 1 óra tájban ,szombaton..
  • Vicodine
    ebben tevedsz latod, es gfnek semmi koze hozza, iszonyatosan sokat konnyitettek az egesszen.
    troll:vagom, ez a szokasos gf fail.:D de hat engem nem erint meg olyan fel evig tuti:D
  • HyperManiac
    Játszottam igen a megjelenést követően 1 évig és grindfest volt. És ahogy hallom, a GF után csak szarabb lett.
  • Trollface
    Kó ,de most nem vehetsz gp-t aranyért ,mert zárolták tudod. :)
  • Vicodine
    ezt a dumat mar regota hajtogatja sok aion ellenszurkolo, es lam, igen csak sokan jatszanak vele mai napig is, nem mondanam kevesnek,bar az teny, h par szerverre raferne a merge(de ehhez hozzatartozik,h par ertelmetlen szervert is nyitott nemregiben a gf, ami csak arra volt jo, h oszlassa a nepet)..:D amugy nem tudom aionoztal-e valaha, vagy az utolso 1-2 evben, mert vannak aionnak hibai, de h nem grindelos mar egy ideje az tuti. 2 het a max lvl, szerintem ez nem annyira szar, instak csak ugy fossak magukbol az expt(bar en nem ugy fejlodom, de akik ugy,azok rovidebb ido alatt jutnak 65re mint en),a gearelodes neha nagyon gaz,neha tok easy, most pl easy.
    troll:abban kieggyezunk,h a gf a vilag egyik legszarabb uzemeltetoje, es ott bassza szet a jatekaikat ahol csak tudjak, de a GP az mindig is egy jo dolog volt szerintem, ez biztositja, hogy a jovoben is lesznek szerverek...az elejen kezdokent kinahert nehez megvenni az elso GPt,de utanna hawaii van, senkinek nem okoz meg csak kisebb megeroltetest sem, es igy csak kozvetetten fizetsz erte gfnek.
  • HyperManiac
    Az aion meg már elsorvadt rég. Grindfest fos ahogy a koreai mmo-k 99%-a.
  • Trollface
    DE abból mennyi aktív , mennyi lép be, mennyi lép be csak chatelni.. érted ez nem viszonyitási alap.. Koreában Aionnal kb 2-3 milla tolja még mindig és ilyen facebook szerű közösségi izének használják a játék mellett.. Meg van a Wownál egy elég nagy fan réteg , meg eleve a kb 9 millás (Amiből a Kínaiak meg Japánnak ,Koreának volt pozitív hatása ,mert ott reneszánszát éli a WOW és most tolják ezerrel) jelenlegi szám nagy ezért lassan diszpergál ,de egyszer el fog sorvadni ,persze sok idő kell hozzá..
  • Trollface
    Pont ezt a tendenciát magyaráztam ArcheAge (mivel az is ilyen premium , gold pack szerű szutyok lesz a Trion miatt EU/NA-ba ,mint Aion EU-ba a gamefail miatt) topikba és elemeztem persze :C száj ízzel ,mert elszomorít ,hogy a quality lejtmenetben az árak meg felfelé + a casual csicskák beszívása a játékokba és ez azt eredményezi ,hogy minden egyre szarabb.. a p2p halott igen , ez már nem a hőskor ,mint a 2004 a Wow időben.. Erre megjelentek a megmoondóemberek ,hogy [email protected] vagyok ,de ennyi volt az érvelés.. Amúgy most ebben egyetértünk.. Old School fél-HC playerként ln is ezt látom ,mint te..
  • Vicodine
    valasz volt 2 in 1:)
  • TomStorm
    Nem is írtam ilyeneket.Azért nézhetnéd kinek mit válaszolsz..
  • Vicodine
    RIFT jo?:DD na szerintem ez a beszolas utan mar nem is maradt mirol beszelni:DD aethertechel egyetertek, bar az is azert mert nekem nem tetszik, meg sokaknak,attol meg nagyon sokaknak igen...viszont az assat szidni elegge nagy baromsag, mert mmoban meg nem nezett ki olyan jol assassin, illetve nem volt olyan feelingje mint aionban, ugyanez elmndhato a rangerrol meg par classrol meg, tenyleg csak aethertech ami baszas.amugy meg parezer koreai elofizetorol beszelsz? szerintem meg osszessegeben jatszanak annyian koreai fosokkal, mint amerikaival, csak ott 1-2 jatekra koncentralodik az osszes player, mig itt szetosztva, de wow tema is ezerszer ki lett vesezve, tenyleg csak a regi jo eros kezdes miatt maradt meg mai napig annyi playere, manapsag ha pistike elkezd mmozni, megnezi, h a wowal mennyien toljak, es mar szedi is le,mert ha annyian jatszanak vele tuti az a legjobb, es ez igy megy mar regota...mostanaban kezdenek csak rajonni sokan h hoppa, nagy szardarabon sok legy gyult ossze lassacskan oszolj van...
  • TomStorm
    Ezt a robotot én is néztem mi a fene meg a Gunner-t a nagy rpg fegyverrel.Steampunk befigyel rendesen:)
    Bár sose volt Aion kimondott Dark fantasy:D azért mégis mellőztem volna ezeket.A Bard viszont nagy ötlet volt!

Most éjjel próbálkoztam még a játékkal.Hát régen jobban élveztem.Ez az Engine ezen belül a fizika,karakter animációk már idejét múlt de mégis egy jó játéknak tartom!Csak ez a fránya fizika jó lenne ki se lépnék a játékból
  • HyperManiac
    Hát akkor biztos az a több millió wow előfizető a barom, az a párezer koreai mmo rajongó meg a menő. Aha értem én, komolyan. Agyatlan grindfest, az kell ám a népnek.
    Mi os az a robot szar? Aetertech? Hát az valóban nem nevetséges. Sőt az assa dinnyeszelet-daggere is drámai. Pff...
  • TomStorm
    Azért a RIFT simán jó Amerikai MMO
  • TomStorm
    Mert WoW-ba nincs Panda kalapáccsal,mi?:)
  • Vicodine
    lehet ironizalni, manapsag egyik jatek sem marad meg fizetosnek...van 1-2 regi "nagy",azt annyi, minden mas kijon fizetosen es f2p lesz, vagy eleve f2n kezdenek. de igazabol mind1 is milyen az uzleti model, en anno megvettem wowot, kb 4 evvel ezelott dobozosan minden, telepitettem, es 1 egesz ora jatek utan csak ugy csattogott a kukaban. nem is ertem, olyan erzesem volt, mint ha ki akarnak gunyolni a jatekosokat azzal, aminyen latvanyt elenk csinaltak, nem is vicces, mint sem szanalmas. maga a jatekmenet iszonyat unalmas, es egyszeruen nincs az az isten, hogy megprobalkozzak annak az end game reszevel, nem birja el a monitorom azt a gusztustalansagot. meg a grafika haggyan, de olyan semmi hangulata van...szomszed gyerek nagy wow fuggo volt, neha neztem mit szenved, szerverelsok voltak a cimbijeivel, mekkora atomcsaszarok meg minden, es szarra rohogtem magamat, hogy hogy elvezik azt a fos nagy end game tartalmat:D bar halisten aionban nincsenek "nyuszikak 10mes csatabardal", de ha lenne, az is ezerszer feelingesebb lenne mint a wow, azon legalabb lehetne rohogni, de wowon csak sirni...amcsik nem tudnak mai napig mmot gyartani es ennyi, wow az a legjobb idoben a legjobb storyval es nevvel jott ki, es azota megtartott sokat a lenduletebol meg ha most mar nagyon lefele megy is a palya, azt ennyi. semmivel sem kevesbe grindelos mint aion, nincsen nagyobb eng game tartalma, lehet van benne 1-2 dolog ami jobb, viszont sok meg szarabb...illetve a hangulat, hogy nem hanyom le a monitort is sokmindenert karpotol
  • HyperManiac
    Aha tisztán látszik, az aion is azért tudott megmaradni fizetősnek mert annyira ment nem?
  • Vicodine
    a koreaiak tudnak mmot csinalni, az amerikaiak pedig nem. ez mar ezerszer bebizonyosodott, a legfosabb ezredik koreai fos is sokkal jobb barmelyik amerikai kotvadektol.
  • HyperManiac
    Ja a wow egy vicc. Sokkal komolyabb a nyuszika 10 méteres csatabárdokkal. Az a 7 millió wowos tiszta hülye hogy nem egy ezredik free koreai grind mmo-val játszik :)
  • HyperManiac
    Mert az aion egy grindfest szar? :)
  • Vicodine
    az ilyen listak sosem erdekesek,nem is erdemes nezni, gondolj csak bele, ha olyannal jatszol ami nincs is a listan..D:D amugy meg a wow a legnagyobb vicc, az a jatek...egyetlen pozitivuma nincsen, meg is mennyien toljak meg mindig, pedig vilag szegyene mmo 2014ben, es meg is...
  • Trollface
    Korea húzza fel meg Kína meg Japán az összes keleti MMO-t.. Szóval csalóka torzított kép.. A TERA szép ,de ennyi meg ugye a harcrendszere ,de ugyanolyan koreai grinder,mint a többi és sajnos azt is megölte a Gameforge EU-ban.. Az Ncsoft ,hát nekem nem a szivem csücske.. :)
  • TomStorm
    Ami viszont nem semmi az a 4 NCSOFT game a 10-es listán
  • TomStorm
    Egyébként ez a Tera mi a francot keres ennyivel Aion elött?Érthetetlen számomra..
    LINK/kép
  • TomStorm
    Ja megvan bocsesz csak átállítottam telepítés közben Magyarra ezt a szart:Ð
    Most Angolra visszatettem és látja

Most megint updating ../905 lol
  • TomStorm
    Aion mappa megvan,40GB de onnan nem indítja el
  • TomStorm
    8 órán át töltöttem meg telepítettem Aion-t és most indítanám a játék meg sehol!?
    GF kliens se látja wtf
  • TomStorm
    Köszönöm
  • Trollface
    Anuhart és Nexus a legnépesebb UK szerverek.. Telemachus az elég easy mode ely szeró... Ahol sok ember van az vagy német vagy francia szeró Urtem meg Thor.. a nemzetköziek elég hullák.. Inkább goldpacket vegyél arra lesz szükséged.. Nézd meg fórumot vagy tegyél fel kérdést benne. Aion EU
  • TomStorm
    Lemaradt,hogy Elyos
  • TomStorm
    Üdv.
    Magyar közösség érdekelne,hogy hol merre találhatnék?Veterán az account-om és ha jól emlékszem akkor talán Telemachus és Nexus szerveren tanyáztam:)

Új szerver sem hátrány mert van 200+ Aion Coin-om amivel vennék ki valami Exp boost dolgokat és hamar felhúznám