Aion-MMORPG(F2P)
  • Vicodine
    #23688
    RIFT jo?:DD na szerintem ez a beszolas utan mar nem is maradt mirol beszelni:DD aethertechel egyetertek, bar az is azert mert nekem nem tetszik, meg sokaknak,attol meg nagyon sokaknak igen...viszont az assat szidni elegge nagy baromsag, mert mmoban meg nem nezett ki olyan jol assassin, illetve nem volt olyan feelingje mint aionban, ugyanez elmndhato a rangerrol meg par classrol meg, tenyleg csak aethertech ami baszas.amugy meg parezer koreai elofizetorol beszelsz? szerintem meg osszessegeben jatszanak annyian koreai fosokkal, mint amerikaival, csak ott 1-2 jatekra koncentralodik az osszes player, mig itt szetosztva, de wow tema is ezerszer ki lett vesezve, tenyleg csak a regi jo eros kezdes miatt maradt meg mai napig annyi playere, manapsag ha pistike elkezd mmozni, megnezi, h a wowal mennyien toljak, es mar szedi is le,mert ha annyian jatszanak vele tuti az a legjobb, es ez igy megy mar regota...mostanaban kezdenek csak rajonni sokan h hoppa, nagy szardarabon sok legy gyult ossze lassacskan oszolj van...