Aion-MMORPG(F2P)
  • Vicodine
    #23598
    jot mulattak mert emok? b+ regebben amikor meg csak masfel-ketszer annyi ely volt,akkor foglaltunk amikor csak akartunk, mert akkora tulerovel elbirtunk lazan mert asmo oldalon sokkal tobb a jo jatekos, de azon ne mulassanak mar, hogy siegen 5szor annyian vannak es vegigsetalnak rajtunk...multkor valamelyik este nagy abyss siege szervezes volt, hogy na akkor most foglalunk, osszeszedtunk minden asmot szinte, 4 full allyt sikerult osszekaparni este 11kor, es a kovetkezo dolog vart minket abyssban. elmentunk mirenhez, es ugy vegigsetaltak rajtunk az elyk, mint a szar,minimum 3szor annyian voltak csak mirennel.aztan gondoltuk, na majd kysis,hiszen minden ely mirenen van. aha faszt...kysisnel legalabb ugyanannyi,szoval mindket fortnal tudtak tartani a tobbszoros tulerot. par hete lekrealtam egy ely karit h megnezzem mi van ely oldalon es hihetetlen, annyi ely van a varosokban meg mindenhol h az elkepeszto, igy mar ertem is.na de megfogadtam telen tobbet el nem megyek siegre,azert jatszom most nexuson, ott is tobb az ely, de akkor van asmo reszrol foglalas es azt amit csak akarunk,viszonylag balance van,tenykleg minimalisan tobb csak az ely