24325
Aion-MMORPG(F2P)
  • Malachit
    #23605
    Tegnap elindult az újabb fail event :D Kb 1 dologra lesz jó, morphoz jobban jön a dp :)
  • Trollface
    #23604
    Silius asmoké Telén.
  • Vicodine
    #23603
    hat nem egy vilagmegvalto..:D
  • Trollface
    #23602
    Vico

    Ranger Aiming I 200 Magic Accuracy has been added.
  • Malachit
    #23601
    Nincs aki aktualizálná a főcímet? Mert az a febr. 1. már rég elmúlt :)
  • Vicodine
    #23600
    en is azt tettem,telemachuson folosleges erolkodni,pvpzzenek magukban az elyk. vagy nem tudom te melyik szeron toltad ezelott.nekem is igen csak kezdett kialakulni a gearem, meg igen sok penzem is van telen,de ezzel a gold packos megoldassal eleg sok lovet attudok menteni majd,szoval tovabbra is ha valakinek nexus asmo oldalon kell olcson gp az szoljon es megoldjuk
  • Trollface
    #23599
    Na csináltam egy gunnert nexuson ,ha nagyon felbasznak felhúzom..
  • Vicodine
    #23598
    jot mulattak mert emok? b+ regebben amikor meg csak masfel-ketszer annyi ely volt,akkor foglaltunk amikor csak akartunk, mert akkora tulerovel elbirtunk lazan mert asmo oldalon sokkal tobb a jo jatekos, de azon ne mulassanak mar, hogy siegen 5szor annyian vannak es vegigsetalnak rajtunk...multkor valamelyik este nagy abyss siege szervezes volt, hogy na akkor most foglalunk, osszeszedtunk minden asmot szinte, 4 full allyt sikerult osszekaparni este 11kor, es a kovetkezo dolog vart minket abyssban. elmentunk mirenhez, es ugy vegigsetaltak rajtunk az elyk, mint a szar,minimum 3szor annyian voltak csak mirennel.aztan gondoltuk, na majd kysis,hiszen minden ely mirenen van. aha faszt...kysisnel legalabb ugyanannyi,szoval mindket fortnal tudtak tartani a tobbszoros tulerot. par hete lekrealtam egy ely karit h megnezzem mi van ely oldalon es hihetetlen, annyi ely van a varosokban meg mindenhol h az elkepeszto, igy mar ertem is.na de megfogadtam telen tobbet el nem megyek siegre,azert jatszom most nexuson, ott is tobb az ely, de akkor van asmo reszrol foglalas es azt amit csak akarunk,viszonylag balance van,tenykleg minimalisan tobb csak az ely
  • Trollface
    #23597
    Hát ha ez nekik fun..
  • x3rb
    #23596
    Telemacson elyket mar a ujjabban az sem zavarta hogy asmoknak perma pvp bufjuk volt.
    Inkabb jot mulattak hogy emok meg ugy sem tudtak foglalni.
  • alyr2
    #23595
    ez nem lenne rossz megoldas, igy nem lenne az hogy honapokig nem tudsz bemenni sehova mert nem a tietek..onerobol meg felevente engednek elvinni 1 fortot, mert nincs kedvuk megvedeni..
  • Trollface
    #23594
    Engem az inabalance basz fel leginkább , legfaszább nem lehetnék úgyse ,de legalább akkor ne az legyen hogy 2 asmo vs 8-12 op geares cigó ely rámugrik mikor megöltem vmi nagyképű ely csírát és már jönnek mert pvp meg fun... A kibaszott zergelés.. Siegeket is megoldhatnák pl spwanólódik egy asmo battleship és segít beverni a fortot... ,mert 150 asmoval nem megy vs 600 ely.. Vagy popolódik Marchutan és bebassza ő meg a summonolt elite guardja... Ha a ratio mondjuk 10-20 % alatt van napok óta.. De nem...
  • Trollface
    #23593
    Ncfos..
  • Vicodine
    #23592
    nexuson asmo oldalon ha valakinek kell olcson GP akkor szoljon azt megoldjuk. mivel nekem telen van manim, ezert annyi,hogy ugyanarrol az accrol csinal az illeto egy teles karit,en attradelem,elnyomja, es az arra accra jo lesz, es nexuson kifizeti. es igy mindketten jol jarunk. akit erdekel irjon
  • Vicodine
    #23591
    csak potit,kajat meg scrollt erdemes gyartani. poti az a leg tutibb.ugy h morpholom az alapanyagot, de mindent brokerban veszek,semmit nem szedek, olyan 5k korul jon ki a gyartas,es eladom olyan 12-17kert,mikor mi az ara.szerintem ez nem rossz,es folyamatosan viszik mint a cukrot alig lehet gyozni betenni.egy jobb napon 100millat is kiarulok vagy tobbet,es 2-3Xos a haszon...
  • Malachit
    #23590
    Akkor csak annyit, hogy én zárt béta óta játszom ezzel a xarral :) Preorder megvettem, aztán mindenki kihullott mellőllem az évek során (valamennyi barát és légió is). Egyedül menni és kussban leni a ts-en meg nem fun. Igaz most is légióba vagyok, de ott ha fenn voltam ts-en olyan szar volt a szerver, hogy 20 másodpercenként ledobott :/

    Gondolom scroll-t meg potit gyártasz. Én is próbátam egy időben, de amikor utánna számoltam, hogy az alapanyagot 20-30%-al drágábban tudom magában elsózni, mint a kész terméket, hagytam a fenébe. Gyártottam full páncélszetteket is a temppel, de ezek nem ismerik a bekerülési árat! Konkrétan nem egy példa volt, hogy árultam a kész proccolt cuccot (teljes ruházatot, vagy darabokat), erre rámírkálnak, hogy megvenné xx összegért, amikor meg mondtam neki, hogy ez az anyagár negyede, harmada csak értetlenkedett (munkaköltség és árrést már meg se próbáltam az agyhalott zombiknak elmagyarázni), hogy miért ilyen drága. Végén, ha nagyon kitartó hülyét kaptam elküldtem a brokerhez, megvetettem vele az alapanyagot, majd amikor pofára esett hogy mennyibe került minden szépen legyártottam neki fix összegért a hozott alapnyagokból és megvolt a nyereségem tisztán idegeskedés és eldási baszakodás nélkül.
  • Vicodine
    #23589
    bar ha jobban belegondolsz ez jo is,mivel pl itt a gearnel maradva,igy olyan emberek is hozza tudnak jutni a gearhez akiknek nincsen annyi idejuk, akik meg benak azok fullos szettben is elhullanak mint a kacsak,akik meg atom kockak azok nem lesznek elonyben,szal ez is nezopont kerdese, en pl sajat szemszogbol nezve ha meg jatszom egy darabig aionnal akkor nalam ez pozitivum. a gearelodes igy is el van tulozva, egy kis kompenzacio:)
  • Vicodine
    #23588
    sajnos ez az f2p hatranya...fu alatt az osszes f2pben ez megy,hiszen a penz az ami mozgatja az uzemeltetoket, oket nem az erdekli hogy valami bugos-e vagy sem, hanem hogy mit mutat ho vegen a matek. barmelyik f2ps mmoba bemesz, es irsz a gmeknek, hogy itt van ennyi meg annyi zseton, ez meg az igy meg ugy legyen, es mint a kisangyalok mar csinaljak is. ezert szeretem jobban a havi dijas dolgokat, ahol figyelnek azert ezekre. az a baj, ha egyszer kijon b&s az is f2p lesz es valoszinuleg gf...
  • x3rb
    #23587
    Ja es kina, blade and soul f2p, es van angolositas.
    Igaz ping szar de legalabb ki lehet probalni valami ujat.
    Valami uj nc termeket :D
  • x3rb
    #23586
    En mindig extract/sell runokbol tartottam el magam.
    Legutobb 3 ppl tfek mentek. 45 perc naponta es jo bevetel.
    Bar a legtutibb a bthm sell runok voltak 2.0 aionban.
    Minden part 100++ millaert ment el. A fegyokrol nem is beszelve.
    Volt h Nozomi ( igen az aki az ARM-et csinalta) 270kkt fizetett az sw kezesert.
    Gondolom nem kell mondanom mennyit ert az 2.0ban az a penz. :)
    De mar vegleg befejeztem aiont. Ez mar nem f2p hanem p2w mmo.
    Itt mar minden a penzrol szol.
    Akar vehetaz rankot is . Lasd Theboss asmo grovernor aki nehany nap alatt szerzett 30+ milla AP-t amilor beraktak shopba az gold keyt.
    De mivel szegeny arab fiu nem talalt eleg gold ladat eyeben ezert betette GF a theboss eventet. 2 meterenkent eyeben gold lada volt.
    Persze azota a sracrol tele van youtube videokkal hogy hogy cheatel , de leszarjak mert elbaszott annyi penzt , nem banolhatjak.
    Ja es nemsokara vehetsz geart is penzert , akar 65 abysst is fegyoval ekszerekkel.
    Mert rovidesen beteszik a multkori eventes gear trade/mail scrollokat shopba egesz a 61-65 epic abyssig.
    Oke en is vettem egy 6 et 2 condis +15 setet a rangeremnek full combi manastonokkal mikor volt az event . De ez mar nem ugyanaz a jatek amivel en elkezdtem jatszani. Az elso beta ota jatszottam , mar lassan 5 eve. Es mindig a gepemen volt a kliens , de mar nincs. 2 hete kb uninstall volt.
    Na meg mi ez a gunner meg aethertech?
    Ertem en hogyba sok 15 eves free gamere ideozonlott verpistinek robbbbot kell mek kovvbojj.
    Azert a topicban meg aktiv leszek , boldogitom vicot tobbek kozt ;)
  • Vicodine
    #23585
    hat nalam a pve az a morpholasban kimerul:D tobbit azt meg afkban legyartom aztan annyi,es ebbol igen sok milliardot megcsinaltam mar
  • Malachit
    #23584
    Pinggel teljesen egyetértek én is. Totál nem mindegy, hogy neked és az ellenfélnek mennyi van, mikor úg ydarál le, hogy neked sikerült elnyomni 3 skill-t az ellenfeled meg már végigvert rajtad 1 komplett kottát, akkor pisloghatsz.

    Mostanában meg idő hiányában nem játszom, csak az eventes poti + scroll-t szedem le a 8 karival.

    PVE meg sajna kell szerintem valamilyen szinten, hogy legyen pénze az embernek, de nem sok :)
  • Vicodine
    #23583
    figy,engem azert nem szeretnek sokan,mert mindig megmondom a frankot amit gondolok, es ha vmiben 100%ig biztos vagyok, akkor meg aztan plane nem hagyom annyiban a dolgot mert nehezen viselem a faszsagot, ellenben ha nem nekem van igazam es utolag kiderul, barkitol elnezest kerek es fejet hajtok, mert fasz voltam es kesz. De ez a pinges dolog is nem lett volna semmi, ha nem pvprol+ping komborol lett volna szo, amit tenyleg nem vesznek eszre sokan, konkrettan azok, akiknek kozuk nincs a pvphez, es nem tudjak atlatni, hogy meg 20 ping kulonbseg is eldontheti a pvpt 2 hasonlo tudasu es gearelt ember kozt. A jobb pingel rendelkezo jatekosokra neha meg attack speed hacket is kiabalnak, akkora a kulonbseg(evidens,ugyanannyi ido alatt tobb skillt tud kiloni mert kevesebb a keses).Amugy nem tudom mennyi instat toltam, de nem sokat az teny:D Fortress instakkal probalkoztunk parszor de rajottunk h az instazas az nem nekunk valo, meg 1-2 alkalommal xp miatt azt annyi.Azota se sokkal tobbet..:)egyszeruen semmi kihivas nincsen abban,h megolunk egy mobot,vagy 100szor egy bosst ami mindig ugyanazt csinalja es nem dob semmit...
    Amugy a twinkes idoszak volt a leg tutibb,de mi nem azert twinkeltunk,h leverjuk a szarabb gearelt kicsiket,hanem leverjuk a jobban gearelt nagyokat:D
  • x3rb
    #23582
    Faszom a a smartphonos virtualkeyboardos annyabba.
  • x3rb
    #23581
    Ha jol szamolom lassan 5 eve jatszom vicoval egy szerveren , viszont ellentetes oldaln.
    Az egyeni stilusat neha en sem szivlelem, nemegyszer oltottuk is egymast.
    De a kepessegeit elismerem.
    General ( vagy great general) rankja volt melo mellett ugy hogy nem noliferkedett es nem pvebol szedte a rankot.
    O pont az a jatekos aki egy dologert jatszik mmot. A pvpert. A tobbitagasrol leszarja.
    Vico, hany instat toltal aion elso 1 eveben? Volt 5nel tobb? :D
    Ja es emlekszem mikor twinkjet hakinek nagy a pofajaeironban nev szerint linkelgettek heironban mert bevert mindenkit.
    Szoval nem tudom hogy te milyen pvps vagy de most nem jott be a teoriad miszerint az bena akinek nagy a pofaja.
    Az meg hogy erositted a ping nem szamit pvpben csak arra utal hogy te tartozol a 80%ba.
  • Vicodine
    #23580
    hat ha pvpben nem veszed eszre a pinget, akkor tenyleg nagyon pro lehetsz:D mar olyan 20folotti ping kulonbseget is ket jatekos kozt eszre lehet venni,nem h 70-80+ot...amugy az,h leirtam hova sorolom magamat,lehet neked szurja a szemed, de mivel maximalista vagyok, ezert nem johet szoba NA nalam. paran haverok kozul anno probalkoztak 1 eve kb, a minimum ping 100-120 korul mozgott,ami ki is mutatkozott igen szepen, nem csak nalam, ok is eszrevettek, meg errol a forumrol masok is ebben biztos vagyok. a fizikat nem lehet megeroszakolni, ha csak nem racsirnak hivjak az embert:D
  • racsir
    #23579
    Vicodine :D te is abba a 80%-ba tartozol :D midig az a legnagyobb hülye aki hangoztatja milyen op :D de legyen egészségedre elhiszem neked hogy jobb a ping ezt soha nem is mondtam hogy nem jobb :D szal nekem mind1 de amiben tévedsz még ha igazad is van hogy nem jó pvp-re amit akkor a te kedvedért kihangsúlyoz EDDIG nem tapasztaltam de tehát amiben tévedsz hogy én nagyon nem vagyok pve :D utálok instázni csak akkor megyek ha nagyon muszáj
  • Vicodine
    #23578
    ezzel azert nem ertek egyet,mert amikor az uj szervereket,koztuk a nexust is elinditotta gf,telerol egesz guildek,akik igen jok pvpben,atjottek nexusra,es mas szerokrol is hallottam hasonlo dolgokat(olvastam forumon pontosabban).a gear az kb hasonlo tudas mellett mervado, mert pl van olyan gladi,akirol tudom, h 65os kiplusszolt abyssban van 65os ekszerekkel meg fegyoval,es lazan olom, de van olyan 60as gearben levo(nyilvan azota neki is meg van a 65os),akit viszont nem tudok sehogy sem megolni. Amugy beuwolfnak hivjak
  • Mocsok22
    #23577
    Isten ment hogy a tudásodat megkérdőjelezzem,csak tapasztalatból beszélek amit a saját bőrömön tapasztaltam.Lassan már 5 éve aionozom,elsőnek a Perenton majd a Nexusos és most újra a Perenton egy ideje.Mindkét szerveren sorcim van,de a Nexuson bőven gyengébb gearbe.Sajnos bőven nagyobb arányban jövök ki vesztesként mint győztesként.A perenton viszont ez teljesen megfordul,így tapasztalatom szerint GEAR függő ez az egész és csak kisebb mértékben tudás.Azt viszont nem hinném hogy ennyivel profibb játékosok lennének a Nexuson mint a Perenton,mikor köztudott hogy nagyobb részük törtszerverről jött csöcselékből áll.
  • Vicodine
    #23576
    kb az emberek 80%a a bena kategoriat kepviseli, akar tetszik masnak akar nem,a maradek 20% aki viszonylag ert a karikhoz. Egyszeru pelda,haverral par eve sokat twinkeltunk,40es szinten voltunk, es volt olyan, hogy 50es emberkeket,50es abyssban elpicsaztunk azok kozul, akik jottek a kicsik segitsegere,szintunkon belul pedig kb ugy 2en egy pt erejeig kompatibilisek voltunk. Na es akkor ennyi..most meg h f2p van, ez az arany 90-10, hihetetlenul sok benga ember jott a GFel egyutt, es azokon teljesen mindegy milyen gear van, lehetnek 65os abyssban is, ruha nelkul sem lennenek nagy kihivas. Most is van egy szuk ely reteg telen, akiknek mind tudasuk mind gearjuk megvan hozza, es el is vernek, mivel nekem mar elegge gyenge a rucim, de elyknek nem kihivas kiszedni a 65os full szettet ekszerekkel fegyoval, szoval nem is csoda, ha lemaradtam, azert is kezdtem most ujra inkabb nexuson, de a lenyeg, hogy az a par ember,kb legyen 20,akikkel normalis fightot lehet vivni,a tobbi az max gs proccal vagy amennyivel jobb a gearje,tud nyerni.most is pvpzgettem kicsit,northban szaladgaltam, 20 perc alatt legyaktam kb 2ptnyi elyt es meg is untam go vissza nexusra kiskarizni mert az nagyobb kihivas:D remelem nexuson tobb a jo ely jatekos
  • alyr2
    #23575
    Spatan a legcsicskabb elynek is abyss cucca van lassan..minden fort az ovek igy nem nagy szam ceramium medalt kapni nekik...az abyss gear nem fokmeroje a tudasnak..
  • Mocsok22
    #23574
    Akkor valószínűleg minden topos abyss geares ember "béna" volt ha te halhatatlan voltál fenris cuccban.Valahogy ez már hihetetlen kategória már bocsáss meg
  • Vicodine
    #23573
    pvpben mindig a top katekoriaban voltam, de a pingel nem lehet mit kezdeni, ha valaki a pingje miatt dupla eselyel indul, az nem benasag(regen amikor volt transfer nc idejeben,es atmentem spatara,asszem olyan 2-3 honap utan volt az elso alkalom, mikor fairplay 1v1ben, ranger vs ranger, meg tudtak olni,pedig akkor fenrisben voltam, akkor spatan mar minden ely toppos kiplusszolt abyssban szaladgalt), de minel tobbet irsz, annal jobban asod magad alatt a fat es bizonyitod h kettyos vagy, es pve huszar, de nekem mind1:D amugy meg nem nagyon venrek el, csak az a par ember akik jobb pingel vannak es hasonlo tudassal, az elyk 95%at lazan olom most is ha beloggolok telere:) csak az ilyen szarjancsik reklamozzak h semmi kulonbseg us szerokon, mikor mar ezerszer leragott csont, akiket amugy is szarra ver mindenki:D telen van par srac,akik new yorkbol meg hasonlo helyekrol toljak, es 90 koruli pingjuk van, hat duelben kb annyi eselyuk van, mint halottnak a feltamadasra:D persze a benakat megolik mint a szart,de azokat ruha nelkul becsukott szemmel is:D
  • Mocsok22
    #23572
    Eu fórumon eléggé aktív téma hogy melyik server hogy is áll.
    A Nexus és a Perento ami kiegyensúlyozott mostanság.
    Az Anuhartról csak azt lehet olvasni hogy mind a két frakció eléggé megcsappant.A Telemachuson és a Spataloson totális elyos fölény van szval nem éppen az ajánlott serverek közé tartoznak.
  • ChipHazard
    #23571
    hmm, köszi. Az a baj hogy miota megszünt ez az Aion.info, oldal vagy mi ahonnét lehetett nézni a szerverek népességét, azota ugye fogalmam sincs hogy hol hányan vannak. Ajállanak valami programot hogy azza lehet nézni, de hát csak azért nem fogom leszedni.
  • racsir
    #23570
    én játszok eu-n is anuhart szerveren nem kell nekem magyarázkodni én csak a véleményemet mondtam de ilyen hülye emberek :D mint vicodine mint írtam is majd írja az osztásokat mikor csak annyit mondtam hogy szerintem de hát aki hülye az az is marad am meg ne itt reklámozd hogy béna vagy pvp-ben :D nem csoda hogy elvernek :D :D
  • Vicodine
    #23569
    hat nexus az most eleg jo,es viszonylag balanceos,meg is lepodtem h maga a szero milyen jo.nincsen az a tipikus ely foleny es sokan is vannak
  • ChipHazard
    #23568
    Meik most a legnépszerübb szerver jelenleg, ugy értem hol játszanak a legtöbben, most?. adnék még egy esélyt a gamenek a közel jövőben. De nem ártan tudni hol érdemes elkezdeni,
  • alyr2
    #23567
    Mostanaban visszanezegettem en is kicsit, de nem lett jobb sot szarabb lett:D Ismet lekaptam a terat, megnezni mi lett vele, de a peccek utan a lancsere ezzell fogad..unable to determine current version, a celforum az halott, ezert kerdeznem itt:D mi a rak baja van?
  • Vicodine
    #23566
    hozzateszem, hogy meg itt eubol is ha vki eus szerveren jatszik az sem mindegy. pl volt egy nemetbol jatszo gyerek, akit anno meg nc idejeben 10-10szer vertem, amiota gf van, es talalkoztam vele, ez az esely megfordult az o javara 10-10...ez azert van, mert en 35-40 koruli pingel tolom, o meg 10-15ossel, es mire kilovok egy skillt, addigra mar reg bekaptam 3at, hat ennyit szamit.