Aion-MMORPG(F2P)
  • Vicodine
    #23528
    ami a lenyeg, h ez a honor pont rendszer, meg sokkal gazabb mint az aps volt, de nem is csak ez, hanem a gearelodes is egyre nehezebb, a jatek mindig csak azokat jutalmazza, akiknek mar kevesbe van szukseguk a jo gearre(siege), illetve minden tekintetben egyre szarabb a jatek, tenyleg semmi pozitivat nem tudok mondani mar igen regota. ma is mi volt, nem birtam a picsammal, belogoltam, mondom megolok par embert aztan megyek vissza masik jatekba, egybol egy assaval talalkoztam, aki szerintem max 50es abyssban lehetett vagy nem is tudom, de nevetseges dmge volt, fel percig tornazott rajtam mire megolt, de meg sem tudtam mozdulni, folyamatosan paraban alltam, ez aztan a pvp, es tudom, ez regota igy van, de egy par patch ota nevetsegesen procol a para, regebben nem volt ilyen, nekem ne magyarazza be senki, h egy 2%os gs, ami ha mindket kezben van 3%, az egy fix skillnek kell h szamitson annyira surun procol,es az elso, de max masodik utesre tutira minden assanal, tobbi classnal nem...meg ehhez hasonlo faszsagokbol van mar tele a tokom, meg erre gf is ratesz par lapattal, semmit nem tesz a csiterek ellen, csak ugy hemzsegnek a scriptes emberkek akiknek olyan attac speedjuk van, h 2 sec alatt 3 oldalnyi dmget olvasok vissza a combat logbol meg a kedvencem, amikor rangerrel vagyok es maxos speedem van mau+sotw-el, es ugy suhannak el mellettem a clerikek meg gladik h orom nezni.es ez mar tul tesz azon is, h milyen a jatek alapbol, mert meg ha nc gondolna egy nagyot es megcsinalna ertelmesre aiont, gf akkor is mindent megtenne azert h kukaba kuldje a jatekot, alig van mar jatekos, itt-ott koszal par ember, teljesen hulla az egesz. es hogy behoznak egy honor pont rendszert, ami total pve iranyba viszi az egesszet es meg tobb kockulast igenyel, szerintem igen is nagy ervagas. es a general rankomat nem pvebol szereztem anno, nagyon minimalisat instaztam, mert pvpbol is bejott az a napi 150k ap es lehetett haladni szepen. most meg instazas nelkul lehetetlen tartani a nagy rankot, ami igen gaz, en nem is tudom hany eve megy ez a jatek, elejtol kezdve toltam, de alig voltam 1-2 instaba, annyira ruhellem oket, erre meg bekenyszeritik az embert...