24325
Aion-MMORPG(F2P)
  • Vicodine
    #23565
    mindig is lesznek ilyen verpistikek, nem tudom mitol jobb NA, netan ott mas ceg fejleszti az aiont mint euban?:D mert h maga a game ugyanaz az biztos(hamarabb jonnek a kiegek es ennyi), GPt meg ne nezzuk, az semmi, 1 honap jatek utan nincsen ember akinek problemat okozna, en most megint visszamentem kicsit jatszani nexusra asmo oldalra, van egy jo kis kozosseg aztan elvagyunk, bar mar annyira nem fogok rakockulni mert maga a game alapbol mar el van kuralva, de ismerek olyan embert aki ugyanigy vedte NAt mint racsir, de azt azert o is beismerte, hogy a ping az nagyobb, es lehet mondani barmit, egyedul 2 fele ember ellen van esely pvpben NAn, megpedig ha vki szinten eubol tolja magasabb pingel, vagy amerikai, de nagyon bena ember ellen, es az pedig a kutyat nem erdekli, h egy szarjankot meg tudtam-e olni...NA eubol lofasz habbal, en is tavaly kiprobaltam, pingcsokkento cucctol kezdve az atya uristenig minden volt fent a gepemen de annyira erezheto volt, egyszeruen jatszhatatlan, raadasul pont assat probaltam ki, az meg olyan volt atya isten, vicc...de hat aki gernyozni akar nan szive joga, csak ne akarja mar megmagyarazni, amikor total evidens tenyek szolnak ellene.
  • Box3r
    #23564
    Leatrix-al a LEGJOBB ESETBEN minimum 100 körüli ping van NA-n. Ezzel meg nem igazán lehet PvP-zni normálisan :)
    Annyira tudom díjazni, mikor a sok NA-n játszó emberke próbálja megmagyarázni, hogy már pedig játszható az NA...vicc...maximum PvE-re jó az NA, de sokszor még arra sem.
  • racsir
    #23563
    SweeneyTodd
    szerintem na-ra gyere mert eu egy rakás fos na szóval na én is ott vagyok elég sok magyar van itt és a leatrix nevű progival simán lehet játszani lagg nélkül minden működik normálisan mind pvp-n mind pve-n a program nagyon jól megoldja hogy ne laggolja és ha már nem laggolsz mindképp jobb választás az na ott nincsen ilyen szar gp és még mielött kapnám az oltásokat játszottam eu-n is vannak 65-kaiaim is pvp-t is toltam még gp is van eu-n nekem 5 db :D de nem éri meg ott játszani én otthagytam és mindenkinek ezt ajánlom na sokkal jobb
  • Trollface
    #23562
  • Trollface
    #23561
    NA is tele lett bottal ,cheaterrel.. EU csak legyenek segítők akikkel farmolsz aranyat és vesztek gp-t vagy 10 euróért veszel 3k egy kezdéshez nem nagy szám... Max nem iszol,cigizel egy alkalommal..
  • SweeneyTodd
    #23560
    Helló, Sziasztok !

    Érdeklődni szeretnék, hogy hol érdemes elkezdeni "újra" játszani, kb. 2évvel ezelött játszottam az EU Aional , és ott ugye volt ez a gold packos megoldás , hogy csak akkor engedte teljesen szabaddá a játékot, na mind egy a lényeg az érdekelne első sorban melyiket kapjam le újra Eu vagy Na , és hol találok olyan magyarokat akikhez lehetne csatlakozni ?:)

    Válaszotokat előre is köszönöm.
  • Shaenis
    #23559
    Spatalos asmók előtt le a kalappal, szépen megszervezett akció volt. Ügyesen kihasználták az ely oldal széttagoltságát és önzőségét. Kedden jövünk Sillusért. :)
  • Vicodine
    #23558
    telemachuson vannak azt tudom, tobbirol nem tudok mondani semmit
  • Berin01
    #23557
    Perenton vagyunk jelenleg 3-4 ppl huntereknél ahogy nézem szintén van még ugy 7-8 aktív de ők mind 65szint környékén , 5-10 aktív feltörekvő tag kellene olyan is megfelel aki most kezdi csak legyen aktív és kitartó, mert újra felvennénk a fonalat, de ahhoz aktív playerek kellenek mert az egész lényege a társaságban eltöltött jó szórakozás.
  • Berin01
    #23556
    melyik a legnagyobb magyar populationnal rendelkező eu Gameforge server ahol azért mondjuk akad 30-40 magyar ppl még ha nem is egy guildben és mondjuk asmo oldalon?

    Ugye jól látom hogy semmilyen módon nem lehet server transfert csinálni gameforge idők ota?

  • Vicodine
    #23555
    hat igen,ezert konyorogtem minden ejjel lefekves elott,nem ettem nem ittam, ki sem mertem mozdulni a gep elol hatha jon ez az info, es nem volt hiaba:D
    mivel a jatek csak a rizsszemueknel meno, ezert durva, h meg azoknak a megakockaknak sem felelt meg, h at kellett alakitani...
  • Trollface
    #23554
    "However, there is a fix for the Honour Point System, reducing the loss of Honor Points by around 50%." Imáid meghallgatva Vico..
  • Vicodine
    #23553
    en ezt hasznaltam anno
  • razor888
    #23552
    Hello
    Tudnátok segíteni, hogy a rangernek mi a legjobb pvp stigma build?
    köszi
  • Malachit
    #23551
    Perento-n Asmo oldal "HUNterek" aktív még (most én pl. épp nem). Van még egy másik is, de neve nem jut eszembe. Ely (barbie) oldalon is van, de rólluk tényleg semmit sem tudok. (Csak szólt légió társ, hogy akiket épp lenyomtál azok magyarok voltak )
  • Berin01
    #23550
    közbe lenne még egy kérdés az mitől függ hogy megcsapok valakit polearmmal illetve greatsworddel és megfekszik , ez random vagy valamilyen stat eredménye?
  • Berin01
    #23549
    Aktív magyar légióról tudtok még Perenton , ha igen felvenném velük a kapcsolatot.
  • Vicodine
    #23548
    poenbol megneztem mi van elyos oldalon, es hat igen...b+ vagy 10szer annyi ember mindenhol, amig asmo oldalon itt-ott lezeng 1-2 ember, addig az elyknel minden fullon van. igy mar ertheto miert vannak siegen is mindig tobbszor annyian..:D
  • x3rb
    #23547


    Vagyis . -.-
  • x3rb
    #23546
  • x3rb
    #23545
    https://www.youtube.com/watch?v=4jTvlvln8Fk

    Theboss es pajtásai.
    Valahogy fent kell tartani a megvásárolt grovernor rankot.



    This video was recorded on 15.04.2014 Oficial aion Telemachus server Europe.
    This legion Empire of Death was alive for more than 4 years.All the time they was cheating but GameForge the publisher of Aion in Europe didn't give a shit since they'r money are more important.
    But also are other players from bout side asmo or elyos who trade kills for Honour points/Ceranium Medals and where they trade.

    I was editing my name in the client side for more further videos.

    At 10:04 Draecoz : Someone forgot Asmo Telemachus gives more money than any other server
  • Mocsok22
    #23544
    A Perento ilyen szempontból kiegyensúlyozott.Talán hajszálnyi elyos "uralom" van...
  • alyr2
    #23543
    Spatan ugya ez van! Minden elyos asmo jatszik vagy 150 osszesen..es kb jut rajuk 1000 elyos:D GEarelodj:D
  • Vicodine
    #23542
    csak egy dolgot felejtesz el.mivel nalunk nem lehet foglalni, mert minden egyes fort elyos abysstol kezdve tian at katalamig, ezert igy egyetlen darab sem jon.3 4szeres tuleroben vannak. na es akkor ez nagyon fair mi....igy tenyleg nagyon jol menne a gearelodes, kell vagy 800ceranium medal a szetthez,nem szamoltam ki de ugy emlekszem annyi minimum, es ha hetente bejon 7 -10db akkor kiralysag van, es akkor meg csak egy kari...
  • Box3r
    #23541
    A siege. Mele kaszttal sokkal egyszerűbb jobb rewardot összeszedni, mint ezelőtt. Volt olyan napom, mikor 9 Cera medál összejött a siegeekből (2db Bassenen, 1 db Pradesen és 2-2-2 a felső fortokon.
  • Vicodine
    #23540
    mar mint mi fossa a ceramiumot a siege? vagy most alapbol mi az ami miatt ceranium kanan van?:D mar csak mert patch notesbol ez nem derult ki en meg nem nagyon tolom mar de kivancsi vagyok
  • Box3r
    #23539
    Sok mindenben igazad van, de én úgy vettem észre, hogy az új rendszerrel jobban jön a Ceramium medál, mint ezelőtt. Tudom, hogy mire gondolsz, a reward rész az szerintem is el van cseszve, saját bőrömön tapasztaltam, mennyire nehéz volt akár csak 1 Ceramium medált összeszedni transzform nélkül tepmlárral...volt, hogy kibuktam a siege-en és 2-3 hetet kihagytam, mert már nem bírtam idegekkel, hogy vagy le DPS-elnek a transzformosok, vagy a pingem miatt meghalok. Undorító volt az a rendszer, DPS alapon osztani a rewardot...hányingerkeltő. Most meg csak úgy fossa a Cera medált, meg is lett végre a full 65-ös gear pont tegnap vettem ki az utolsó partot.
  • Vicodine
    #23538
    en meg telemachus asmo oldalon adnek el:)
  • proba718
    #23537
    Spatalos ely oldalon
    vennék kinah-t
    részletek pm
  • Vicodine
    #23536
    ja beneztem osszesen 600 pontot az fejenkent tenyleg 50,de azzal az 50el is sokan megcsinalnak tonna pontot, siege az itt euban megkozelitoleg sem pvp, szal meg mindig pve a honor pont. de mind1 is mert lehet itt beszelni mindenrol, lehet megvedeni itt azt h mi hogyan merre, ami a lenyeg, h most sokkal nehezebb megszerezni a rankot, pedig apval sem volt egyszeru, a gearelodes katasztrofa, es akkor csak egy karakterrol beszelunk, egy atlag jatekos minimum 3 classal szeretne jatszani mert egy jatek nem csak egy classbol all, en is igy vagyok ezzel, szeretek valtogatni, de folosleges elkezdeni masikat mivel egyet sem lehet, tenyleg csak az agyhalott no lifereknek.
  • Vicodine
    #23535
    tisztaban vagyok vele, h hol kell olni, nem azt mondtam, h nem jon reward, hanem azt, h szar reward jon. egyedul tia siegre jartam meg el mielott abbahagytam, mivel south meg north katalamba teljesen folosleges, haromszoros a tulero. es en azt, h leolunk egy bosst, nem neveznem pvpnek, a katalamosakat sem, mert h atsetal rajtunk egy voros tenger, az az en szememben igen messze van a pvptol. volt regebben, h tudtunk foglalni, de akkor sem jott ceranium medal, a faszrazo rendszer miatt. aki ott van siegen mi az h nem kapja meg ugyanazt a jutalmat mindenki aki aktivan odatette magat? ettol szarabbat el sem tudok kepzelni, es pont ez a jatek gennye, h nincsen sikerelmenyed, mert a jatek nem jutalmaz. sosem felejtem, amikor haverek anno jartak btbe, h kell neki a fegyo onnan. vagy 4-5 honapon keresztul minden nap lementek es semmi, egyszer vittek egy randomot, es akkor kiesett es elvitte...ilyen nincsen gec, ha megolsz egy bosst, az fixen dobjon neked valo cuccost es stb...meg b+ fel evet kell gurizni egy jo szettert, es akkor meg mindig nem tudsz az arabokkal versenyezni akik mindegyik megveszi a combi manastoneokat es fullos gearbe szaladgalnak. amugy meg el kell h keseritselek, de a honor pont system sajna pve alapu.miert is? mivel hyperion leolese tonna pontot ad(600), es reset scrollal toljak ezerrel, es ott is van a rank.siegekrol meg hasonlo faszsagokbol alig jon vmi, hat ez a geciseg.
  • Box3r
    #23534
    Trafót nyugodtan nyomogathatja az ember ugyanis, az AP, mint olyan, már nem ér semmit, maximum a gear-hez szükséges mennyiség kell belőle, aztán a maradékot, meg el lehet lőni potikra-trafóra-augmentre. Az meg, hogy PvE-vel tartani lehet a rankot, egy ordenáré hülyeség, már megbocsáss...PvE-ből egyedül Katalamize-ból jön Honor Pont...onnan is csak 50 és ha jól tudom oda csak napi egyszer lehet bemenni...egy 5-star 302 Honor pontot veszít belogolásnál, tehát az a napi 50 HP édes kevés ahhoz, hogy tartani tudja a szintet. Siege-en, meg valószínűleg azért nem kaptál semmit, mert rossz helyen ütötted az asmokat vagy elyosokat...Mindig a fort területén kell ölni. Tehát, ha a mini mapon azt látod, hogy Prades Fortres, Sillus Fortres, vagy Bassen Fortres (Ugyanez vonatkozik a felső abyss fortokra is), akkor jó helyen ölöd őket. Mondjuk hozzátenném, hogy a sok idióta úgyis kitolja az asmókat a fort elől, mert agyhalottak, és azt hiszik, hogy onnan is jön a reward...pedig nem! Tehát, ahhoz, hogy jó rewardot kapj siege-ből szerencse kell.
  • Vicodine
    #23533
    siege?:D az egy vicc de komolyan, hanyszor voltam siegen, es par mithril medal...ott fightoltam vegig, leszartam h minusz 50-70k apt vesztettem mert nem erdekelt, de nyomtam mint az allat. a siege az egyik legjobban elbaszott dolog a jatekban. azokat jutalmazza, akik mar jobb gearben vannak, amit nem ertek, minek kulonbseget tenni 1-1 jatekos kozt dmg alapjan? ettol nagyobb failt meg nem lattam sieg teren, igaz nem is ismerek csak par jatekot ahol siege is volt. a transform balance meg nem fog beallni igy se ugy se.meg ha az a resze be is alna, akkor sem lenne balance, hiszen mondjuk kozel azonos mennyisegu trafo + 3szor annyi elyos meg mindig messze nem balance. meg az sem evidens,h ha vki tud transformolni, fog is, mivel igen csak megemeltek a trafo "arat",es aki eddig feltette a kocsog apjat, az ezentul meg annyira sem megy el alakulni, siege nelkul is tartani tudja pvebol a rankot. meg a masik dolog, h idohoz van kotve a siege, nem pedig 24be megy, h lehessen oda-vissza foglalgatni.
  • Box3r
    #23532
    Senki nincs kényszerítve instázásra! Siege-elni kell, ami ugye PvP. Szerintem a HP rendszer nagyon jól el lett találva, mert most vége annak az időszaknak, hogy AFK-s transzformosok legyenek. Ezáltal, előbb-utóbb be fog állni egy balance, hogy közel azonos számú transzformos lesz minkét frakcióban siege-eken ( Spataloson sokszor előfordult, hogy azért vittek az elyosok egy fortot, mert sokkal több trafós volt siege-en olyan 60-15 arányban sajnos túl sok volt az olyan asmo, aki csak ült az AP-ján, és sírtak, hogy "nincs fortunk" ).
  • Shaenis
    #23531
    Trollface, alapvető különbség van a kettő között. Eddig olyan nem fordult elő, hogy elmentem két hétre nyaralni és mire visszajöttem generalból rank 1-re estem vissza. Most, hála a nolifer honor rendszernek, ez simán előfordulhat.
  • Malachit
    #23530
    Egy szakmát, a többi meg 499 lehet. 521-től nem failel a mester craft. Hajrá, legutóbb a szakácsot csináltam meg, olyan 60-70kk-ból meg is lett nulláról 522-re (craft event alatt).
  • Mocsok22
    #23529
    Sziasztok.A craftal kapcsolatban picit tudatlan vagyok.Egy karival mennyi szakmát lehet kitanulni(500-549) master fokozatra?
    Illetve megéri felhúzni a handicraftot medál gyártás céljából?
    Köszi!
  • Vicodine
    #23528
    ami a lenyeg, h ez a honor pont rendszer, meg sokkal gazabb mint az aps volt, de nem is csak ez, hanem a gearelodes is egyre nehezebb, a jatek mindig csak azokat jutalmazza, akiknek mar kevesbe van szukseguk a jo gearre(siege), illetve minden tekintetben egyre szarabb a jatek, tenyleg semmi pozitivat nem tudok mondani mar igen regota. ma is mi volt, nem birtam a picsammal, belogoltam, mondom megolok par embert aztan megyek vissza masik jatekba, egybol egy assaval talalkoztam, aki szerintem max 50es abyssban lehetett vagy nem is tudom, de nevetseges dmge volt, fel percig tornazott rajtam mire megolt, de meg sem tudtam mozdulni, folyamatosan paraban alltam, ez aztan a pvp, es tudom, ez regota igy van, de egy par patch ota nevetsegesen procol a para, regebben nem volt ilyen, nekem ne magyarazza be senki, h egy 2%os gs, ami ha mindket kezben van 3%, az egy fix skillnek kell h szamitson annyira surun procol,es az elso, de max masodik utesre tutira minden assanal, tobbi classnal nem...meg ehhez hasonlo faszsagokbol van mar tele a tokom, meg erre gf is ratesz par lapattal, semmit nem tesz a csiterek ellen, csak ugy hemzsegnek a scriptes emberkek akiknek olyan attac speedjuk van, h 2 sec alatt 3 oldalnyi dmget olvasok vissza a combat logbol meg a kedvencem, amikor rangerrel vagyok es maxos speedem van mau+sotw-el, es ugy suhannak el mellettem a clerikek meg gladik h orom nezni.es ez mar tul tesz azon is, h milyen a jatek alapbol, mert meg ha nc gondolna egy nagyot es megcsinalna ertelmesre aiont, gf akkor is mindent megtenne azert h kukaba kuldje a jatekot, alig van mar jatekos, itt-ott koszal par ember, teljesen hulla az egesz. es hogy behoznak egy honor pont rendszert, ami total pve iranyba viszi az egesszet es meg tobb kockulast igenyel, szerintem igen is nagy ervagas. es a general rankomat nem pvebol szereztem anno, nagyon minimalisat instaztam, mert pvpbol is bejott az a napi 150k ap es lehetett haladni szepen. most meg instazas nelkul lehetetlen tartani a nagy rankot, ami igen gaz, en nem is tudom hany eve megy ez a jatek, elejtol kezdve toltam, de alig voltam 1-2 instaba, annyira ruhellem oket, erre meg bekenyszeritik az embert...
  • Trollface
    #23527
    Eddig is noliferkedni kellett csak ap-val.. Nem értem mire a felháborodás, tudod aki k.rvának áll az ne csodálkozzon ha megb.sszák... A generalság mindig is a noliferek kiváltsága volt..
  • Shaenis
    #23526
    Az ancient coinos alá tedd, mert annak sokkal jobbak az alap statjai. A BM-ből csak a pvp attack és a bónuszok érdekesek, azt megkapod úgy is ha alul van.