Aion-MMORPG(F2P)
  • netmester
    #197
    te elég ...... vagy!akkormmost mondok pár dolgot.a két szövetség egymás ellen fog harcolni. mind a 2 tud majd repülni és bármikor lehet majd repülni. a repülés skillt lehet majd elöször megszerezni asszem.a szárnyak azért kellenek hogy a két rivális egymás területére át tudjon menni, mert a térkép egy félbeszakított földgömbre hasonlít majd. a levegőben harcolni lehet majd és ha akrsz akkor akár le is csaphatsz a levegőből aarra akire akarsz.ha kinyírsz egy fő bosst akkor gondolom olyan cuccokat kapsz ami elég ritka és majd később izmos fegyvereket vagy páncélt készíthetsz belölle.nem csak három jal lessz.lesszen még a sárkányok is akik mivel az egyensúly hivei mindig azt támadják aki fölénybe kerül egy csatában, a sárkányok nem lessz játszható faj.a chun az angyalok a ma démonok elesznek(ha jól tudom). szervereket kell majd keresgetni így sok golgot nem lehet tudni, csak azt hogy a szerverek egy listázva lesznek vagyis nézik hogy melyik szerveren melyik faj miben jeleskedik(bányászat,ritka cuccok begyüjtése az ellenséges LEBEGő VÁRAK elfoglalása). a fejlődés nem úgy lessz hogy nyírj ki X menyiségű szörnyet.a küldetésekért se lehet majd sok xp-t kapni ezért avval se lehet mjd nagyon fejlődni. ha kérdése van még valakinek akkor kérdezen, de szerintem ide kindent leírtam.