24325
Aion-MMORPG(F2P)
  • netmester
    #201
    ha jól tudom lejjeb írtad, hogy nyár vége fele jön ki a béta
  • Lyan Kyj
    #200
    nincs, mert még javában fejlesztik! Majd nyár vége felé beindulnak a dolgok, addig néha-néha elhintett infómorzsákból kell gazdálkodni.
  • TQ cheater
    #199
    Kösz de még mindig nincs elég info a játékrol amugy ezeket a téves dolgokat oldalakrol szedtem(google!)''!!!
  • netmester
    #198
    ebbe a rövidke szövegbe majdnem minden benne van de kerres videókat és híreket a neten, meg olvasdgasd a fórumot akkor talán okosabb leszel
  • netmester
    #197
    te elég ...... vagy!akkormmost mondok pár dolgot.a két szövetség egymás ellen fog harcolni. mind a 2 tud majd repülni és bármikor lehet majd repülni. a repülés skillt lehet majd elöször megszerezni asszem.a szárnyak azért kellenek hogy a két rivális egymás területére át tudjon menni, mert a térkép egy félbeszakított földgömbre hasonlít majd. a levegőben harcolni lehet majd és ha akrsz akkor akár le is csaphatsz a levegőből aarra akire akarsz.ha kinyírsz egy fő bosst akkor gondolom olyan cuccokat kapsz ami elég ritka és majd később izmos fegyvereket vagy páncélt készíthetsz belölle.nem csak három jal lessz.lesszen még a sárkányok is akik mivel az egyensúly hivei mindig azt támadják aki fölénybe kerül egy csatában, a sárkányok nem lessz játszható faj.a chun az angyalok a ma démonok elesznek(ha jól tudom). szervereket kell majd keresgetni így sok golgot nem lehet tudni, csak azt hogy a szerverek egy listázva lesznek vagyis nézik hogy melyik szerveren melyik faj miben jeleskedik(bányászat,ritka cuccok begyüjtése az ellenséges LEBEGő VÁRAK elfoglalása). a fejlődés nem úgy lessz hogy nyírj ki X menyiségű szörnyet.a küldetésekért se lehet majd sok xp-t kapni ezért avval se lehet mjd nagyon fejlődni. ha kérdése van még valakinek akkor kérdezen, de szerintem ide kindent leírtam.
  • Lyan Kyj
    #196
    Honnan vetted ezeket a marhaságokat?
    amúgy meg:
    OLVASS LEJJEBB!!!!
    Amit tudni lehet, annak nagy része már itt is le lett írva.

    De inkább keress vmi más játékot.

    Én meg mindjárt kérek házigazdi jogot a totál barmulás elkerülésére
  • TQ cheater
    #195
    Nagyon nem fogom fel a játékot!2 út lesz azt irják!Nem lehet csak ugy repkedni se csak ha qestbe van?És ha a fö bosst kinyirtam akkor mi lesz?Tök unalmas igy amit irnak.Hány level lesz?És egyáltalán,hogy lech ez a Ma és Chung faj?Kiválaszthatod,melyikkel legyél?Mindkettö máashogy néz ki?A két nép harcol egymás ellen és külön világuk lesz?Boch a sok kérdésért de semmit nem lehet tudni!
  • netmester
    #194
    agoogle csodákra kélpes!vagy vedd meg a pc guru 4. számát abban van pár infó
  • TQ cheater
    #193
    Javités:EZ nekem naon tetszik....sry
  • TQ cheater
    #192
    Hali!Nagyon csipem a GW-t!De egy ujitasra vagyom!AZ nekem marhára tetszik!Csak tudna valaki infokat szerezni?PLS!
  • Tombi
    #191
    Nemtudni, Nemtudni. Én a pletykákra már nem hallgatok :)
  • TQ cheater
    #190
    Hali!Tudna valaki infokat mondani az Aion-hoz?Tetszik,de az se tudom,mikor jön ki,és havidijas lesz e vagy nem?
  • spatz
    #189
    Jók nagyon.
  • Inferno
    #188
    Imádom az ázsiai csajokat :P :D ,jó a páncéljuk ^^!
  • musha
    #187
    mintha rágyúrtak volna a design-ra a srácok ;)

    ja, szép páncélok
  • Lyan Kyj
    #186
    Új conceptek:

    KATT 1
    KATT 2
    KATT 3
    KATT 4
    KATT 5


    Két kép a múltévi GSTAR-os Aion részlegről:

    Szívesen elfogadnám a páncélokat, persze a "tartalmukkal" együtt

    KATT 1
    KATT 2
  • Lyan Kyj
    #185
    Régi, csak nem EU-soknak...
    Lemerném fogadni, h ez a teljes zoom-out lesz...
  • Lyan Kyj
    #184
    nagyon alfa
  • L2Goku
    #183
    Mien statusba van ez ? Beta ? Vagy mar full ?
  • Lyan Kyj
    #182
    EZT csekkoljátok

    a 06-os E3 és GStar-on lehetett kipróbálni, ahhoz egy kis útmutató, sztem érdekes..
  • Lyan Kyj
    #181
    felvettem a koreai oldalról...

    Amúgy nem kell parázni az oldalmozgásos dolog miatt, csak a régi videókban még nem volt meg a karakterek animja, más játékból vették kölcsön, a videók lényege a világ volt meg a repkedés, így azzal nem foglalkoztak
  • spatz
    #180
    Megjelent két új concept art:
    Female:
    Male
  • netmester
    #179
    helo
    te le tudtad tölteni a zenéket??mert akol megmondhatnád hol taléltad vagy elküldhetnéd
  • PhoenixKnight
    #178
    Számomra nem lenne baj ha hasonlítana L2 re mivel sztem elég jo játék csak számomra már nincs meg a varázs mint amikor még elkezdtem 2 éve
  • Lyan Kyj
    #177
    Bocs a duplapostért, de a Main Theme vége....áááááá!
  • Lyan Kyj
    #176
    Elindult a hivatalos korei weboldal! Elvileg 2-3 hét múlva jön az angol is...argh

    A zene még mindig üt, nagyon bejön! Több fajta is van:)
    KATT

    Hangulat árad ezerrel, ezekről az artwork-ökről meg méginkább: KATT

    Mostmár igazán kiadhatnának valami infót a belsőről is, pl mennyire lesz komplex rpg (nagyon remélem, hogy nagyon), meg hasonlók
  • musha
    #175
    legyen így ^^
  • Zomil
    #174
    igen arénákba, de aion eleve ugy készül h mindenki egy világba van és nem instance-ok vannak, tehát ha ennek ellenére mégse lenne havidijas hanem gw rendszerbe futna az azért szép lenne(persze lagg nélkül állandó update-ekkel)
  • Jockey
    #173
    hát remélem (és tudomáson szerint) az AION szabadabb lesz mint GW hálistennek, ez mindenképp örvendetes:-)
    szabadon akarok röpködni, és nem 3 playerre várni és akárhol, nem csak arénákba:-)
    gw-be elvileg csak ott lehet harcolni, vagy nem?
  • Szaruman
    #172
    A gw egy pvp mmo, nem rpg. Ez 100 el lett mondva/írva különböző helyeken.
  • Jockey
    #171
    amikor én játszottam gw-t, akkor nekem nem volt meg az a szabadságérzetem ami más havi díjas fizetős játékba, ahol oda mentem ahova akartam...
    GW-be mintha mindg avárosokba lenne az élet aztán elmentünk egy küldire amire instant behívott a rendszer és ennyi
    lehetett városon kívűl is mászkálni, de korántsem úgy mint más "hagyományos" mmo-ba.
    lehet ez azóta változott nemtudom
  • Jockey
    #170
    én nem játszottam gw-el csak bétában, de ismerősemi azt mondták,az új addonok nagyon rövid idő alatt végigjátszhatóak, így nem köti le huzamosabb ideig a playert, mert utána max pvp-hetsz és ennyi, de lehet nem így van, nemtom..
  • Zomil
    #169
    "legyne inkább fizetős de rendszeres update"
    fel kell h világositsalak, de a gw-ben igenis rendszeres update van, mindig finomitanak a játékon és az update rendszere is nagyon korszerü!
  • Jockey
    #168
    hát a gw féle mószernek én anynira nem örülnék, legyne inkább fizetős de rendszeres update
    amit leírtál az jol hangzik nagyon, bár scak otthon tudom majd megnézni a vidióot, kivi vagyok rá nagyon..
  • Tombi
    #167
    Bakker, miért késik már ez az MMO is ennyit. :(
  • Lyan Kyj
    #166
    KATT

    egyéb fórumokon már korrigáltak rajta (lesz csoportosítás, eu/usa is részt vesz a closed-ban)
  • phalanx
    #165
    ezt hol olvastad?
  • Lyan Kyj
    #164
    Friss hír: Nyár közepére terveznek ZÁRT bétát! Nyíltat aug. vége, október eleje körül.

    (Lineage 3-on munkálkodó csapatot feloszlatták, új project-leaderrel új csapatot fognak toborozni. A felszabadult embereket átcsoportosítják az Aion részlegére!)
  • spatz
    #163
    Remélem Én is
  • Zomil
    #162
    bárcsak ugy lenne:)