24308
Aion-MMORPG(F2P)
  • Lyan Kyj
    nagyon alfa
  • L2Goku
    Mien statusba van ez ? Beta ? Vagy mar full ?
  • Lyan Kyj
    EZT csekkoljátok

a 06-os E3 és GStar-on lehetett kipróbálni, ahhoz egy kis útmutató, sztem érdekes..
  • Lyan Kyj
    felvettem a koreai oldalról...

Amúgy nem kell parázni az oldalmozgásos dolog miatt, csak a régi videókban még nem volt meg a karakterek animja, más játékból vették kölcsön, a videók lényege a világ volt meg a repkedés, így azzal nem foglalkoztak
  • spatz
    Megjelent két új concept art:
    Female:
    Male
  • netmester
    helo
    te le tudtad tölteni a zenéket??mert akol megmondhatnád hol taléltad vagy elküldhetnéd
  • PhoenixKnight
    Számomra nem lenne baj ha hasonlítana L2 re mivel sztem elég jo játék csak számomra már nincs meg a varázs mint amikor még elkezdtem 2 éve
  • Lyan Kyj
    Bocs a duplapostért, de a Main Theme vége....áááááá!
  • Lyan Kyj
    Elindult a hivatalos korei weboldal! Elvileg 2-3 hét múlva jön az angol is...argh

A zene még mindig üt, nagyon bejön! Több fajta is van:)
    KATT

Hangulat árad ezerrel, ezekről az artwork-ökről meg méginkább: KATT

Mostmár igazán kiadhatnának valami infót a belsőről is, pl mennyire lesz komplex rpg (nagyon remélem, hogy nagyon), meg hasonlók
  • musha
    legyen így ^^
  • Zomil
    igen arénákba, de aion eleve ugy készül h mindenki egy világba van és nem instance-ok vannak, tehát ha ennek ellenére mégse lenne havidijas hanem gw rendszerbe futna az azért szép lenne(persze lagg nélkül állandó update-ekkel)
  • Jockey
    hát remélem (és tudomáson szerint) az AION szabadabb lesz mint GW hálistennek, ez mindenképp örvendetes:-)
    szabadon akarok röpködni, és nem 3 playerre várni és akárhol, nem csak arénákba:-)
    gw-be elvileg csak ott lehet harcolni, vagy nem?
  • Szaruman
    A gw egy pvp mmo, nem rpg. Ez 100 el lett mondva/írva különböző helyeken.
  • Jockey
    amikor én játszottam gw-t, akkor nekem nem volt meg az a szabadságérzetem ami más havi díjas fizetős játékba, ahol oda mentem ahova akartam...
    GW-be mintha mindg avárosokba lenne az élet aztán elmentünk egy küldire amire instant behívott a rendszer és ennyi
    lehetett városon kívűl is mászkálni, de korántsem úgy mint más "hagyományos" mmo-ba.
    lehet ez azóta változott nemtudom
  • Jockey
    én nem játszottam gw-el csak bétában, de ismerősemi azt mondták,az új addonok nagyon rövid idő alatt végigjátszhatóak, így nem köti le huzamosabb ideig a playert, mert utána max pvp-hetsz és ennyi, de lehet nem így van, nemtom..
  • Zomil
    "legyne inkább fizetős de rendszeres update"
    fel kell h világositsalak, de a gw-ben igenis rendszeres update van, mindig finomitanak a játékon és az update rendszere is nagyon korszerü!
  • Jockey
    hát a gw féle mószernek én anynira nem örülnék, legyne inkább fizetős de rendszeres update
    amit leírtál az jol hangzik nagyon, bár scak otthon tudom majd megnézni a vidióot, kivi vagyok rá nagyon..
  • Tombi
    Bakker, miért késik már ez az MMO is ennyit. :(
  • Lyan Kyj
    KATT

egyéb fórumokon már korrigáltak rajta (lesz csoportosítás, eu/usa is részt vesz a closed-ban)
  • phalanx
    ezt hol olvastad?
  • Lyan Kyj
    Friss hír: Nyár közepére terveznek ZÁRT bétát! Nyíltat aug. vége, október eleje körül.

(Lineage 3-on munkálkodó csapatot feloszlatták, új project-leaderrel új csapatot fognak toborozni. A felszabadult embereket átcsoportosítják az Aion részlegére!)
  • spatz
    Remélem Én is
  • Zomil
    bárcsak ugy lenne:)
  • Lyan Kyj
    Lesz! Pvp mindenképp lesz levegőben, pve-ről nem tudni még. A föld-levegő interakció viszont megvan, bár gondolom az erdőben azért a repülni képtelen lényekre nem lőhetsz. Fontos szerepet kap a manőverezés, a szintkülönbség (szal felfelé a gravitáció miatt nehezebb támadni, meg ugye a nyílvesszők is nehezebben haladnak!).
    Nézd végig a videót, a közepe-vége felé van egy repülős fight..tollak hullanak, falnak csapódás, extrémdurva:)

KATT

És, egy interjúban a minap elhintette az egyik fejlesztő bácsi, h még NEM BIZTOS, hogy fizetős lesz!! Lehet h GW-hez hasonló módszert alkalmaznak!
  • Inferno
    Nem akartam semmi rosszat :D,igen régi motoros vagyok kb 30 mmo-t néztem meg és ebből 5-6 most is aktív:), AION-t nagyon várom tetcik... ^^!
  • azriel
    Hát bűn lenne kihagyni, ha már adott a repülés. Egy kis levegő-levegő valamint levegő-föld "rakéta" varázslatok, esetleg egy kis szőnyegbombázás, az tuti lenne
  • Jockey
    no akkor kis AION:
    nézegettem a vidijókat megint, és egy dolog nem tiszta.
    Értem, hogy ha földön vagyunk akkor milyne módon megy a play, de a repülés még nem tiszta.
    Tehát repülés az scak mint közlekedési forma jelenik meg, vagy lesznek repülés közbe végigvihető varázslatok is? vagy lesz "légi" harc?
    ez nem tiszta még előttem
  • Jockey
    lol
    látom te is "régi motoros vagy...de elfogadom a véleményed
    Abszolúte nem ide tartozik és télleg koncetráljunk az AION-ra, de egy dolgot azért ne felejts el, DAOC egy 2000 környékén debütált MMO, és stílusteremtő volt a pvp rendszerébe, pl ott volt elsőnek elfoglalható várak, battleground jellegű pvp rendszer, várkapukhoz faltörőkosok stb
    mai napig nemtom miért nem nyúlta le tőlük pl senki a stealher dolgot, azaz, hogy a stealherek betudtak mászni bizonyos helyeken a várfalon...
  • Szaruman
    Ez az Aion topikja. Nem lehetne priviben? Mint 1 házaspár:P
  • Inferno
    DAOC-nál szarabb PVP rendszert még nem láttam ,meg az a graf:P....:D,szval a DAOC egy kalap kaki ..
  • phalanx
    22 éves vagyok, ez nem titok
    ts-en viszont nem hiszem h hallottal volna mert sose használok TS-t csak a régi IC-s időkbe volt fent de akkor is csak hallgattam sose beszéltem...
    de látom még mindíg nem érted a lényeget, nem is eröltetem a dolgot, ha eddig nem jöttél rá miről beszélek... ezután se fogsz
  • Jockey
    Hát a kommentek alapján, ha nem tudod elkülöníteni magad az l2-ől mint személy és játék és mindemellett magadra veszed azt, hogy nekem nem tetszik az l2 és szarnak tartom, akkor nemtudok másra gondolni, vagy nemtudom mással magyarázni, mint a korral..
    A gyerekes viselekdés nem nálam tükröződik...
    A korodat meg kb tudom, sőt, hallotalak már ts-en is beszélni, de mindez lényegtelen, ne kavard el a témát, ismételem magam, mert látom nem érted:
    VÁROM AZ AION-t, és nagyon kiváncsi vagyok rá, és REMÉLEM kurva jó lesz!
    DE, bízok benne nem basszák el az irányítását, és BÍZOK benne nem l2 klón lesz.
    Ha ezt te személyes sértésnek veszed, sajnállak.
    részemről téma lezárva
  • phalanx
    ha hiszed ha nem játszottam DAOC-al igaz csak egyszer...
    nagyon nem tetszik ez az idősebb vagyok meg tapasztaltabb így nyilván nekem van igazam duma, szállj le a magas lóról...
    ja és ahhoz képest hogy 30+ vagy, gyerekesen viselkedsz, azzal hogy az L2-t fikázod engem fikázol mivel ez az egyik "kedvenc" játékom így nem lehet/tudom figyelmen kívül hagyni sértegető kommentjeidet
  • Jockey
    1. én nem értelek benneteket mi a problémátok
    ez egy fórum, kiváncsian várom ezt a gammát, de akinek nem volt valami furcsa az utolsó belinkelt videóba, ahol amikor a földön mozgott valami botrányosan nézett ki. Ez az én véleményem nemtom miért ne közölhetném ezen fórumon az aggályaimat a játékkal kapcsolatosan..
    2. nem a wow az isten nekem, de jó játék, mint írtam nekem pvp-be a DAOC az isten, amivel te tudom hogy nem játszottál..fiatal voltál még akkor az mmo-khoz..
    3. L2-t nem én hoztam be a témába.
    4. l2 ettől függetlenül fos, és ezzel nem téged szídlak, szal kár magadra venni...
    egyéb kérdés?
  • Lyan Kyj
    na, utánanéztem, mindkét irányítási módot beteszik a gammába, ki-mit szeret, azt használ. És rájöttem, hogy miért nézett ki annyira bénán, ha A vagy D gombot nyom a játékos. A legtöbb videóban nem forgatják a kamerát, teljesen szabálytalanul tűnik így a karik mozgása. Van pár videó yt-n, ahol normálisan mozog a kari, szal no para!
  • EmThor
    hát ez a támadásosmozgásos mangásharcos rész nem győzött meg - pretty weird O_O amúgy szép meg ötletes
  • Lyan Kyj
    LOL és OMFG!

Lol, mert közel 3/4 év még a játék.

OMFG, mert brutálszép!
    KATT
    Ez amúgy egy Aion-guild oldala!
  • VipJoco
    Szerintem se ártana megtartani magadnak a véleményeden és ha még egy rosz szót mersz mondani L2-ről megnézheted magad! :)
  • TruBy
    +1 :)
  • phalanx
    oké tudjuk hogy neked wow az isten és mellette minden más szar, de ez csak a te véleményed, tartsd meg magadnak pls