Aion-MMORPG(F2P)
  • Lyan Kyj
    #120
    na srácok, találtam egy oldalt, KATT, ahol nagyon sok új infót lehet megtudni!
    Szemezgetek mindjárt. Eddig nagyon úgy néz ki, h tarolni fog:)

    1. Mindenki vehet saját házat, díszítheti. A guildeknek is lesz külön Guild Hall. Egyenlőre nem tudni, hogy akarják megvalósítani a terület nagysága/ember dolgot.

    2. Nem volt kamu, amit hírdettek, hogy "a játékosok alakítják a világot, a történetet". Egyik cikkben példaként hozták fel a következőt: "tegyük fel, hogy az egyik oldal játékosai többet bányásznak, mint a másik. Van arra esély, hogy emiatt egy eddig, a játékban nem ismert ásványt találnak, amiből újabb és újabb, erősebb itemeket tudnak készíteni.
    Vagy például...ha egy adott állatfajból túl sokat ölnek le, akkor egy ideig nem lehet vadászni őket, mert menedékbe húzódnak, és szaporodnak! Így ha egyik oldal túlbuzgó, könnyen ráfázhatnak. (IMÁDOM)

    Azt eddig is tudtuk, hogy 3 frakció lesz, ebből kettő játszható...na de egy kicsit több infót hadd osszak meg:
    A "jó", világosabb környezetben élők, a The Chosen-ek általános neve: Chun
    A "rosszak", sötétebb világban élők, a The Fallen-ek neve: Ma
    az npc frakció által irányítottak pedig a Yong-ok.

    a 3. npc-k által játszott frakció is élni fog, szal könnyen lehet, h egy nap azon veszik észre magukat a játékosok, hogy ostrom alatt áll egy vár (igen, ostromok is lesznek!!)

    Az első küldetéslemezben viszont már VÁLASZTHATÓ KASZT lesz a Yong is!!!

    Találtam pár ingame videót, érdemes csekkolni..bár ezek közel 1 évesek, de több, mint a semmi:)

    KATT ELSŐHÖZ

    KATT A MÁSODIKHOZ

    KATT A HARMADIKHOZ

    Na, egyelőre ennyi, aztán még írok, ha találtam vmit:)