24325
Aion-MMORPG(F2P)
  • phalanx
    #121
    jól hangzik

    erősen lineage szaga van a dolognak guild hall/siege?!! de ennek örülök, L2 is nagyon bejött, bárcsak a pvp része is "lineage-es" lenne
  • Lyan Kyj
    #120
    na srácok, találtam egy oldalt, KATT, ahol nagyon sok új infót lehet megtudni!
    Szemezgetek mindjárt. Eddig nagyon úgy néz ki, h tarolni fog:)

    1. Mindenki vehet saját házat, díszítheti. A guildeknek is lesz külön Guild Hall. Egyenlőre nem tudni, hogy akarják megvalósítani a terület nagysága/ember dolgot.

    2. Nem volt kamu, amit hírdettek, hogy "a játékosok alakítják a világot, a történetet". Egyik cikkben példaként hozták fel a következőt: "tegyük fel, hogy az egyik oldal játékosai többet bányásznak, mint a másik. Van arra esély, hogy emiatt egy eddig, a játékban nem ismert ásványt találnak, amiből újabb és újabb, erősebb itemeket tudnak készíteni.
    Vagy például...ha egy adott állatfajból túl sokat ölnek le, akkor egy ideig nem lehet vadászni őket, mert menedékbe húzódnak, és szaporodnak! Így ha egyik oldal túlbuzgó, könnyen ráfázhatnak. (IMÁDOM)

    Azt eddig is tudtuk, hogy 3 frakció lesz, ebből kettő játszható...na de egy kicsit több infót hadd osszak meg:
    A "jó", világosabb környezetben élők, a The Chosen-ek általános neve: Chun
    A "rosszak", sötétebb világban élők, a The Fallen-ek neve: Ma
    az npc frakció által irányítottak pedig a Yong-ok.

    a 3. npc-k által játszott frakció is élni fog, szal könnyen lehet, h egy nap azon veszik észre magukat a játékosok, hogy ostrom alatt áll egy vár (igen, ostromok is lesznek!!)

    Az első küldetéslemezben viszont már VÁLASZTHATÓ KASZT lesz a Yong is!!!

    Találtam pár ingame videót, érdemes csekkolni..bár ezek közel 1 évesek, de több, mint a semmi:)

    KATT ELSŐHÖZ

    KATT A MÁSODIKHOZ

    KATT A HARMADIKHOZ

    Na, egyelőre ennyi, aztán még írok, ha találtam vmit:)
  • darkling
    #119
    Újabb képek
  • Tombi
    #118
    sziasztok, nézek minden angol forumot a témában és 2007.nyarára halottam a legutolsó szóbeszédet :). Addig is nemsokára itt a Spellborn ami szintén nagy sikerre számithat! Teszteltem a Vanguard: Saga of Heroes-t is de nekem az a stilus nem jött, hiányzott a lendület ami pl a GW-ben megvan, és a játék nagyon optimalizálatlan, gondolom a fejlesztés közbeni szünetek miatt. Karácsonykor jelenik Warhammer Online ami a PvP-re helyezi a hangsúlyt (részemről rosszpont).Érdekes lehet még a Age of Conan is, bár ott nem tetszik a harcrendszer első hallásra.
  • Jockey
    #117
    van vaamiféle hivatalos megjelenési dátum már? vagy esetleg bétáról valami? kurva nagy csönd van..:(
  • Molor
    #116
    ohh tényleg a Sunról volt szó. Csak nem olvastam elég figyelmesen. Akkor ismét várom
  • Lyan Kyj
    #115
    de
  • JaSoN HuNTeR #114
    Ez havidijas lesz gondolom de javitsatok ki ha nem.
  • Lyan Kyj
    #113
    a SUNról volt szó...AIONban mindenki mindenhol
  • Molor
    #112
    És ez biztos, hogy ha kimegyek a varosból csak én leszek meg a mobok?
    Mert akkor már nem is tetszik:(
  • Laza
    #111
    WoW-bol kiindulva a 40 fos is egy 'usd vagd akit ersz a tomegben' tipus :D
  • Zomil
    #110
    egyébként egyáltalán nem olyan lesz mint a gw:)
    ráadásul pvp-nek 60v60 felállást igérnek:P
  • Szaruman
    #109
    Az nem szar, legalább nincs ott a sok kis hülye 10 éves nyomi, aki becampelnék a spawnhelyeket (mondjuk olyan sincs emiatt).
  • semo1
    #108
    Ez akkora szar mint a GW kimesz a városbol és te vagy 1dül vagy ha partyval mentel akkor azokkal.
  • magus
    #107
    Bíztató, remélem nem csak egy lineage 2 lesz szárnyakkal és updatelt enginnel.
  • Laza
    #106
    Ehh, ezt mar regen lattam, de ha jol tudom ez az, ami a vegletekig egy full egyszeru usd-vagd esz nelkul game.
    Meg nem szeretem mar az elnagyolt (hatalmas tagas terem 3 mobbal) gamekat ...

    Majd meglatjuk ... az mindenesetre erdekes, hogy lattam ezt a videot, ugyaolyan fegyverrel megy az ipse, mint abban, ahol egy full kezdo player nyomul ... ha nincsennek hatalmas mennyisegu fegyok/pancelok, amelyek fajan kombinalhatoak, akkor nem is kell :)))
    (L2-ben is azt utaltam, hogy volt 1-2 fele fegyver, 1 fele pancel, es mindegyiknel ugyanennyi jobb volt, ami a kovi lepcso. Szoval pl minden harconak ugyanazok a cuccai voltak ugyanazon a szinten :(
  • Jockey
    #105
    szépen is né ki amit linkeltél, de az az mmo, amibe nics healer class (ha jol látom abban nincs) az eleve rossz..:p
  • Zomil
    #104
    én is nagyon várom de ingame videot még nem láttam rola naggyon durva:)
  • Inferno
    #103
    SUN
    Én meg ezt várom még nálam ez a favorit :)(MMO)
  • Jockey
    #102
    hát, inkább csak pihentetem, nics mi motiváljon bc-ig, bár ezen a pvp pecs lehet sokat segít majd...
  • semo1
    #101
    Már a wow-ot is abbahagytad?
  • Jockey
    #100
    Mikor lesz ebből valami játszhatóféleség?
    remélem ez valami nomrális ncsoft játék lesz végre, screenek alapján jól fest, de semmi infot nem találtam magáról a játékról eddig (plaync-s oldalon vicc ami fetn van)
  • Gordis2k
    #99
    Nekem nem jon be a vidio:(

  • semo1
    #98
    nem szoltam
  • semo1
    #97
    ez is MMORPG?
  • Laza
    #96
    Termeszetesen MMO lesz ... csinaljak mar egy ideje, vannak rola ingame videjok ... es iszonyat jo lesz a hangulata :)
  • kastil
    #95
    de grafbol itelve mmo elsz sztem, single lenne sztem szebb lenne de joezigyisbarmilesz meek keresem topikjat :D
  • kastil
    #94
    ja fasztudja, nem figyeltem mire kerdezed :D
  • kastil
    #93
    mmo
  • musha
    #92
    aztamindenit, ez valóban nem gyenge! és ez single player lesz vagy mmo? mert a gt-n csak azt írják, hogy rpg...
  • Laza
    #91
    Azert en ezt meg mindig jobban varom :)
    Chronicles of Spellborn (Klipp - Trailer)
  • musha
    #90
    bocs, ne haragudj! -.-
  • nubyy
    #89
    Talán ha néha szétnéznél találnál róla v.mit...
  • Sonic13
    #88
    tényleg basszus milyen rohadt szemetek, már ezek a fejlesztők, egy igényes, fasza játékért képesek elkérni 3-4 ezer forintot havonta.....

  • musha
    #87
    áááá...köszi!
    akkor marad az angyal. amúgy gw-ztem (illetve mostanában is, csak a csúnyarossz FF XII-t végig akarom tolni mielőtt belefolyok teljesen a Factions meg a Nightfall rejtelmeibe).

    jó úton haladnak a játékgyártó cégek a tömeges skizofrénia elterjedése felé :))
  • Lyan Kyj
    #86
    Még írok akkor pár dolgot, hogy még ennél is jobban várd:D

    8 kaszt közül lehet választani, a fejlődés minden eddiginél másabb lesz, nem szintezős.

    A környezet befolyásolja, mennyire vagy hatékony a csatákban. Például, ha zuhog az eső, és wizardként tűzlabdákat próbálsz szórni, elég kevés sebzést viszel csak be. Ha játszottál GW-vel, akkor ismerős lesz neked a warrior irányítása, hasonló elven működik majd, mint az assa, tehát kombóznod kell, és ugye kötött sorrendben nyílnak meg az új támadási lehetőségek elötted.

    Valamint, minden egyes cselekedeted rögzítve lesz, és a világban is eszerint alakulnak a történések. Direkt arra mentek rá, hogy ne legyen vége a játéknak, ezzel a rendszerrel szerintem tuti befutók.

    karácsony környékén hírdetik meg a zárt bétát, szal légy résen:)
  • Lyan Kyj
    #85
    Bár mondhatjuk azt, h jó - gonosz - fattyú= szép, fehér szárny - fekete, piros, tüskés szárny - sötéttónusú, tépett szárny:P Sajna csak angyal vagy démon lehetsz:((

    Angyalok összefognak Démonokkal a Sárkányok ellen. Aztán a két világ szélén elkezdik ölni a sárkányokat (pve), és amelyik oldal jobban teljesít ellenük, úgy kap a másik oldallal szemben jutalmakat.
  • musha
    #84
    ú, köszi, én ezeket sem hallottam...asszem angyal leszek...aztán sárkány ^^
  • Lyan Kyj
    #83
    A zenét a New Age-es számairól híres Kinihiko Ryo szerezte. Pvp levegőben, pve a földön. 3 oldal lesz, angyalok, démonok, sárkányok...ennyi infó van róla neten:)
  • musha
    #82
    nemmondod...
    de akkor hogyhogy semmit nem lehet még tudni róla? hogy egy bétatesztről ne is beszéljek...