24307
Aion-MMORPG(F2P)
  • Inferno
    SUN
    Én meg ezt várom még nálam ez a favorit :)(MMO)
  • Jockey
    hát, inkább csak pihentetem, nics mi motiváljon bc-ig, bár ezen a pvp pecs lehet sokat segít majd...
  • semo1
    Már a wow-ot is abbahagytad?
  • Jockey
    Mikor lesz ebből valami játszhatóféleség?
    remélem ez valami nomrális ncsoft játék lesz végre, screenek alapján jól fest, de semmi infot nem találtam magáról a játékról eddig (plaync-s oldalon vicc ami fetn van)
  • Gordis2k
    Nekem nem jon be a vidio:(

• semo1
    nem szoltam
  • semo1
    ez is MMORPG?
  • Laza
    Termeszetesen MMO lesz ... csinaljak mar egy ideje, vannak rola ingame videjok ... es iszonyat jo lesz a hangulata :)
  • kastil
    de grafbol itelve mmo elsz sztem, single lenne sztem szebb lenne de joezigyisbarmilesz meek keresem topikjat :D
  • kastil
    ja fasztudja, nem figyeltem mire kerdezed :D
  • kastil
    mmo
  • musha
    aztamindenit, ez valóban nem gyenge! és ez single player lesz vagy mmo? mert a gt-n csak azt írják, hogy rpg...
  • Laza
    Azert en ezt meg mindig jobban varom :)
    Chronicles of Spellborn (Klipp - Trailer)
  • musha
    bocs, ne haragudj! -.-
  • nubyy
    Talán ha néha szétnéznél találnál róla v.mit...
  • Sonic13
    tényleg basszus milyen rohadt szemetek, már ezek a fejlesztők, egy igényes, fasza játékért képesek elkérni 3-4 ezer forintot havonta.....

• musha
    áááá...köszi!
    akkor marad az angyal. amúgy gw-ztem (illetve mostanában is, csak a csúnyarossz FF XII-t végig akarom tolni mielőtt belefolyok teljesen a Factions meg a Nightfall rejtelmeibe).

jó úton haladnak a játékgyártó cégek a tömeges skizofrénia elterjedése felé :))
  • Lyan Kyj
    Még írok akkor pár dolgot, hogy még ennél is jobban várd:D

8 kaszt közül lehet választani, a fejlődés minden eddiginél másabb lesz, nem szintezős.

A környezet befolyásolja, mennyire vagy hatékony a csatákban. Például, ha zuhog az eső, és wizardként tűzlabdákat próbálsz szórni, elég kevés sebzést viszel csak be. Ha játszottál GW-vel, akkor ismerős lesz neked a warrior irányítása, hasonló elven működik majd, mint az assa, tehát kombóznod kell, és ugye kötött sorrendben nyílnak meg az új támadási lehetőségek elötted.

Valamint, minden egyes cselekedeted rögzítve lesz, és a világban is eszerint alakulnak a történések. Direkt arra mentek rá, hogy ne legyen vége a játéknak, ezzel a rendszerrel szerintem tuti befutók.

karácsony környékén hírdetik meg a zárt bétát, szal légy résen:)
  • Lyan Kyj
    Bár mondhatjuk azt, h jó - gonosz - fattyú= szép, fehér szárny - fekete, piros, tüskés szárny - sötéttónusú, tépett szárny:P Sajna csak angyal vagy démon lehetsz:((

Angyalok összefognak Démonokkal a Sárkányok ellen. Aztán a két világ szélén elkezdik ölni a sárkányokat (pve), és amelyik oldal jobban teljesít ellenük, úgy kap a másik oldallal szemben jutalmakat.
  • musha
    ú, köszi, én ezeket sem hallottam...asszem angyal leszek...aztán sárkány ^^
  • Lyan Kyj
    A zenét a New Age-es számairól híres Kinihiko Ryo szerezte. Pvp levegőben, pve a földön. 3 oldal lesz, angyalok, démonok, sárkányok...ennyi infó van róla neten:)
  • musha
    nemmondod...
    de akkor hogyhogy semmit nem lehet még tudni róla? hogy egy bétatesztről ne is beszéljek...
  • nubyy
    Elméletileg jövőév eleje, az már nem olyan sok.
  • musha
    hát még asszem erre elég sokat kell várnunk -.-
    de ne legyen igazam...
  • Bucser
    tök mindegy, hogy balra vagy jopbbra fizetem ugyanazta pénzt:)
  • Gordis2k
    Gyere már, gyere már:(
  • musha
    kurvára nem fog érdekelni, hogy ha havidíjas lesz...amennyiben jó. nem mintha olyan nagyon felvetne a pénz, de ennyit még talán ki tudok csengetni egy igényes, hangulatos játékért.
  • nubyy
    Aki eddig is fizette annak tokmind1...
  • Tombi
    Majd nem lesz annyira brutál ha fizeted minden hónapra a 10-17 dollárocskát, a külföldi forumokon már arról beszélnek, hogy mennyi lesz a havidij..maradok a GW-nél ha havidíjas lesz..
  • musha
    fúdenagyon toplistavezető lett nálam ez a várt játékok között. az első tréler után is kapkodtam az állam, de ez a mai...
    megabrutál.
    és igenigenigen, repkedni lehet egy általam megalkotott - ráadásul ázsiai stílusú - karakterrel, kész...

bocs, néha egy tizessel kevesebbnek érzem magam, mint amennyi vagyok ^^
  • Laza
    Vmi konkret infok vannak mar a jatek tartalmarol?!
    Szep, meg jol nez ki a repkedes ... bar a karakter mozgasa a foldon inkabb csuszkalas mintsem lepes lenne :)

Anno L2-oztem, ugylatom interface hasonlo, de remelem a tartalom a mai kornak megfelelo lesz ...
  • spatz
    Mikor jelenik már meg vagy lenne már vmi info a bétáról....
  • Zenty
    A game téleg mindent visz majd!
    trailer
  • Lyan Kyj
    Repkedni szeretnék Pre-Searing klón területeken!!!!
  • Inquisitor
    Három szép screenshot a mai/tegnapi bemutatóról (Koreai nagy játékkiállításról)
    http://www.watch.impress.co.jp/game/docs/20061110/nc18.htm
    http://www.watch.impress.co.jp/game/docs/20061110/nc19.htm
    http://www.watch.impress.co.jp/game/docs/20061110/nc20.htm

Ez meg a full japáni cikk az NCsoft bemutatójáról, már ha valakinek van kedve lefordítani :)
  • Lyan Kyj
    sztem akkor minden más mmo-s topik kihalt lenne:)
  • Zomil
    béta megy már? ha igen hol lehet jelentkezni? :)
  • najó
    nagyon szépek
  • darkling
    És egy interjú
  • darkling
    Új képek itt