• BiroAndras
    #415
    "Gabonaábrák pedig vannak!"

    Mondtam, hogy nincsennek?

    "Bár nem azt állítottam, h UFO beavatkozás lenne, de azért az "igazi" g.ábráknak van egy ( vagy több) furcsasága is."

    Az a baj, hogy a valódi szakértők szerint semmi furcsa nincs ezekben.

    "Sokszor a szálak egymásra teljesen merőlegesen fekszenek, van amikor össze vannak fonva vagy az egymás alatt fekvő szálak is valamilyen mintába vannak rendezve."

    Ilyenről tudsz képet? Nem rémlik, hogy láttam volna.

    "A szálak nincsenek eltörve ( mint amikor valaki letapossa) hanem meg vannak hajtva."

    Többször is megmutatták már, hogy egy sima deszkával letaposva pontosan ugyanilyen hatás érhető el.
    Egyébként meg tény, hogy rengeteg hamis gabnakör van (csomónak a készítéséről van video is). És tény az is, hogy a gabonaköröket vizsgáló "szakértők" nem tudják őket megkülönböztetni azoktól, amikről nem tudjuk, hogy hogy készültek.

    "Hát OK, a "hivatalos" tudománynak nincs bizonyítéka az azonosítatlan repülő tárgyak létezésére ( mivel ugye a szemtanú az szubjektív tapasztalatáról számol be, a radarok meg csak mindig elromlanak..)"

    Van bizonyíték arra, hogy vannak még ismeretlen jelenségek (Unidentified Flying Objects). Arra nincs bizonyíték nincs, hogy ezek idegen űrjárművek lennének.

    "A traktornyomok azért látszanak fentről letaposva, mert ott kevesebb a gabona, de azok sincsenek igaziból letaposva, tehát a készítők nem tudtak ott távozni, sem bejönni"

    Ezt nem értem. A traktor nem tapossa le a gabonát?