• BiroAndras
    #511
    "Egyátalán nem biztos. A "bits" szót használja, ami abban a kontextusban annyit tesz, részegységek, dolgok."

    Igen, de a GPU-ről van szó éppen, így logikus, hogy arról beszél.

    "Ha általánosságban mond valamit, akkor szerintem nem. Csak akkor, ha nem lehet tudni, hogy fenáll-e még az akkori állapot."

    Az idézet mindíg múlt idő. Teljesen mindegy, hogy a szöveg miről szól.

    "De néha még mi is úgy használjuk a "talán" szót, hogy nem is annyira kérdéses az adott dolog. "Talán mégsem kellett volna", stb."

    Szerintem a talán itt is bizonytalanságot fejez ki (mert nem tudjuk a másik avriáció eredményét). Amúgy sem ilyen típusú állítás volt.

    "Utána amúgy is van szó szerinti idézet, amiből kiderül, hogy már a gyakorlatban is megismerték a gépet, dolgoztak, dolgoznak rajta."

    Igen, valamit csináltak már rá, de nem egy komplett játékot. A problémák gyakran csak élesben jönnek elő.

    "Nemsokára kapható a PS3 (ha nem is mifelénk), mégpedig jópár játékkal együtt."

    Amik szerintem nem lesznek még full PS3-ra írva.

    "Értsd már meg, hogy egy jó játékhoz nem feltétlenül kell fullosan kihasználni a Cellt, csak amennyire az adott játék megkívánja."

    Arról van szó, hogy jobb-e mint egy PC. Ha a játék nem igényel nagy teljesítményt, akkor PC-n is megy.

    "Na erre inkább nem is mondok semmit."

    Miért? Konzolos programozási tudással kell születnie mindenkinek?
    Képzeld el, hogy PC-re is lehet játékot fejleszteni, sőt akár jó játékot is.