• Archenemy
    #14
    Tinman: Igen, akik az MSZP-ben politizalnak, azok egytol egyig 90-ben jottek letre a semmibol, ugye? Ja, hogy Horn ugynok volt, Megyo ugynok volt? Jaj mar, kicsire nem adunk, Gyurcsany vegulis csak KISZ titkar volt, aki meg 89-ben is a szocializmust epitette :) Peto, Bauer, ezek a nevek mondanak valamit?

    Mit gondolsz, az MSZP honnan szerezte a vagyonat, az apparatusat 90-ben? Ugy, hogy az Mszmp-bol alakult. Erre hiaba mondod, hogy "ezek nem ugyanazok", ezek bizony vastagon ugyanazok. Jo kis uzlet, Thurmer kapta az ideologiat, az MSZP meg a partvagyont.

    Azt meg, hogy a templomban mit hallanak a hivek, nem tudom, miert kifogasolod. Ment a kereszteny-es egyhazellenes kampany is rendesen, mit gondolsz, a papoknak ilyenkor azt kellene mondani, hogy "helyes, hiveim, szavazzatok ellenunk!", vagy mi? Nekik tilos kampanyolni, vagy hogy van ez? Akit nem erdekel, ne menjen oda. Nem ertem, miert tartjak ezt felhaboritonak (ja de ertem, azert, mert itt nics ballib tulsuly :))
    Na jo, nem akarlak megserteni, nyilvan kulonbozik a velemenyunk, de azert a "semmi koze az mszp-nek az mszmp-hez" meg a "papok ne kampanyoljanak" kijelentesek azert kicsit szemet szurtak.
    bye
    Arch