Fizika 2006
  • gforce9
    #3769
    "Vannak alternatív elméletek, jelenleg is, de azok a kutatócsoportokban méretettnek össze, nem pedig fórumokon. Az hogy ő kitalált valamit és néhány képlettel ugyanaz jön ki mint más megfigyelésekkel, attól még nem lesz igaza :) " -- Na így gondolkodni nem szabadna,"

    De csakis így szabad gondolkodni.

    Ugyanis jópárszáz éve így működik a tudomány és iszonyatos fejlődésen ment keresztül minden ág. Nagy forradalmak voltak, de ezek mind az elődök munkáira épültek, nem zsebből kirántott elméletek voltak. Ne haragudj, de az ilyen alternatív elméleteket nem fogom átbogarászni, mert bőven elég az, hogy azokat átnéztem, amikkel ténylegesen foglalkozik vagy foglalkozott a tudományos közösség. Vannak ilyenek, ez tévhit hogy nincsenek. Csak ez ugye könnyű érv azoknak, akiket kicsaptak a suliból. A Géza írásával nem azért nem foglalkoznak, mert valamiféle felsőbb utasítás nem akarja. Ilyet ne is állíts, mert vannak ellenpéldák és a múltban is voltak. Azért nem foglalkoznak vele, mert megalapozatlan. És nem én döntöttem el ezt, hanem nyilvánvalóan azok a témában jártasak, akik átnézték.