WAREZ TOPIK
(amennyiben még is ide írod a warezfájdalmaid, az következményekkel jár, pl. kitiltás)


  • PanzerWolf
    #3437
    Mikor megjelent a játék gondoltam kipróbálom a tört verziót milyen is,mert nem bírtam várni.Mai napig kedvenc játékom az első része 1992 óta.Nagy hévvel nekiállok ennek az 5. résznek és úgy elvette a kedvem ez a Silent Hilles kamera állások(én szerettem az Alonés kamerallásokat),meg a kontrollerre írt mozgás,hogy elment a kedvem tőle.Most leszedtem az első részt újra és végigtoltam ismét(45 perc alatt).Aztán gondoltam magamba teszek egy próbát az 5-el megint.közben nekiálltam a 2. részének is.ahogy nézelődöm a neten látom,hogy a vaterán ott van 6300ft-ért a gyűjtői kiadás.Mondom ezt nem hagyom ki,majd csak végigszenvedem ha megint nem jön be.Tegnap meg is jött a játék.Próbáltam úgy nekiállni,hogy ez már új köntösű Alone.Nekiálltam és leesett az állam,hogy most meg mennyire bejön!A zenéje eszméletlen jó!Azóta csak a hozzá adott bonus cd-n a zenéket hallgatom ha éppen nem játszom.A hangulata is bejött nekem(bár az első részét mai napig nem múlta nekem fölül semmi).A negatívum ami nem tetszik benne most se, az az irányítás.Eléggé gyengére sikeredett kicsit szegényke.Most ott tartok,hogy a leányzót elvitték ilyen denevér félék és be van gubózva vagy mi.Gondolom őt kell kiszabadítani majd.Kár,hogy feliratot nem csináltak hozzá magyarul mert így sajna semmit nem értek szinte belőle.Jól értem,hogy Edward nem tudja hol van meg kié ez a test?Meg láttam trailereket neten és ott néznek a leányzóval egy 1920 körüli képet amin ő van?A 4-ben is mintha reinkarnálódott volna Edward ha jól emlékszem.Valami fény harcosa ő vagy mi.Abból se értettem sokat,de majd újra viszem mert láttam van hozzá már magyar felirat.
    Ha valakit nem untattam ezzel az írásommal és van kedve,akkor válaszolhatna nekem ezekre a kérdésekre.Már régen indultam be így játékra.19 éves játék múlt után kevés az újdonság számomra.