A letöltésekhez ajánlott segédprogram: JDownloader
automatán tud letölteni minden szolgáltatótól, nem kell foglalkozni azzal, hogy betelt vagy lassan jön.
A feltöltők munkáját nem kritizálni, hanem megköszönni illik!
Mediafire mappák!
Ikovacs:
Új feltöltések
BUÉK
Comedy Central
Filmek
Hofi
Humorfesztivál
Kabaréklub
Meggyűrűztek
Kabarématiné
Poén Péntek
Rádiókabaré
Rádiókabaré 2012
Showder Klub
Showder Klub 2012
Poén Péntek - Van képünk hozzá
Vegyes
Varga Ferenc József
Válogatások
Lajos9920:
Sas-kabaré
Vkaroly:
Balázs Péter kabaré
Hogy volt?!...
Telepódium
Szilveszter Anno
Poén Péntek - Retro Kabaré
SirTomax:
Archívum
  • MisterV #16218
    Ez a fórum...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    de kezdek rájönni, hogy egyes dolgok hogy működnek manapság.
    Szóval mobilon nem látható pl. a 16210 (PC-n igen), kimarad a 16202 és 16203 (ez utóbbi kettő a PC-n is). Ennek logikája egyelőre még számomra magas.
    Viszont az összekeveredett sorszámok oka a sorszámra válaszolás!
    Azaz a 217 most épp még felül van (amikor ezt még írom), ez válaszolt nekem a 210-emre, ami meg alá került a 216 helyére. (A sorszám előtti fehér hátterű fekete számra kattintva egyes válaszoknál előjön a megválaszolt, ahogy a 206 esetében, ahol a 207 és 209 is olvasható fa struktúrában.)
    Röviden, ha valamire érkezik válasz, akkor azt elvileg legfelül, mint új lehet olvasni, ugyanakkor ha az ember visszakeresi a megválaszolt írást (a jobb alsó sarkon található apró betűs link segítségével), ott a kis fehér válaszok számát jelölő négyzetre kattintva az összes kapcsolódó válasz megtalálható.

    Lehet, hogy ez korábban is így volt, nekem csak most tűnt fel... de a fejhallgatós résznél is ezért volt a kavarodás, amiért mégegyszer elnézést a nem ide vágó téma miatt, de kérdeztek, válaszoltam.