Hányszor szoktál szeretkezni és mennyi lenne az ideális?
-
TomBond #170 No végigolvastam az összes hozzászólást! Elég érdekes dolgokat olvastam. Volt itt szó higiéniáról, meg mensesről, stb.
Flórika! Nem mondanám a helyedbe hogy olyan nagyon finnyás vagyok ha a menszesz alatt is szexelsz. Bocs, nem bántani akarlak, de nagyon sokunknak ez a két dolog nem összeegyeztethető.
De hogy magamról is írjak: (bár újdonságot nem tudok írni) sok mindenben egyetértek vadoclany-al. Van hogy egy hétig semmi utána minden nap akár kétszer is. Eléggé hangulatfüggő is a dolog, meg ugye ehhez két ember kell, és neki is akarnia kell. Egyébként a házasságom felbomlásának egyik oka a ritka szex volt (volt hogy hónapokig semmi). Most már másfél éve élek együtt valakivel akit szeretek és minden ok.
Egyébként érdekes dolog az is hogy ki hogyan számolja a szexet. Ha azt mondom hogy (mondjuk) kétszer/nap, az jelentheti azt is hogy egymás után kis pihenővel kétszer, meg azt is hogy reggel és este. Az első eset nem bizos hogy kettő!!
A másik dolog az hogy a partnernek hányszor egy nap (és itt szigorúan az együtt töltött szex számít, nem a kitérők!!!)?