Melyik korosztály panaszkodik jogosan a másikra?
  • horpeti
    #115
    Igen, én is így szoktam, bár mostanában meló után fáradt vok, és legszívesebben ülnék...

    Vhogy 1ből ki lehet szúrni a szimpatikus tiszteletre méltó időseket, és a "boszorkányokat".. :) aki unszimpatikus, meg látom, hogy vki mással hogy viselkedett a buszon pl. meglökött vkit, vagy csúnyán nézett rá, én is ugyanazt visszaadom neki vagy mimikában, v. hasonlót eljátszom vele... :P

    pl. volt aki tolakodott a metrón a kijárathoz elég agresszíven, de épp akkor indult el az állomásról... mint 1 tank.. nah, jöttem én és ugyanúgy tolakodtam előtte.:DD Meg beálltam elé, és ameddig lehetett nem engedtem leszállni :PP
    no de hát genyavok :D


    Amikor kisebb voltam, kb. 14-15 éves, szó nélkül mindenkinek adtam át a helyet, és egyszer ott "égtem" egész villamos előtt, mert mondta hangosan, hogy na igen, ilyen gyerekből kellene több, ennyire jólnevelt stb..lol :D

    Azóta romlottam.

    Amúgy ellenpélda is van, pont tegnap utaztam 4-6oson, és volt egy 16 éves punkbanda, aztán eszméletlen volt, ahogy lekurvaanyázott vkit, aki leült a helyére, amíg ő üvöltött ki a villamosból egy haverjának. A punkokkal semmi bajom, én is szeretem a punk zenét, de ez már majdnem szégyen... és sajna már egyre több ilyennel talizom, aztán bele se merek gondolni, hogy mi lesz ha ez a generáció felnő + újabb generáció :DDD

    wááá :P

    az biztos, hogy változnak az idők, egész más, mint akár 10 évvel ezelőtt.

    Nemtom miért tűnik úgy, hogy butul a társadalom, meg egyre több a kis hülye pcsa, aki heti 8 pasival van együtt, stb. .D:D Lehet téves felismerés, de vmiért mégis feltűnik.. :)