159
Melyik korosztály panaszkodik jogosan a másikra?
  • Brigicsaj
    #119
    Ja boccs! :DDDD
  • horpeti
    #118
    hája, azért amerikában még mindig jóval alacsonyabb a színvonal, mint nálunk, de jó úton haladunk :P ami végülis: :(
  • B0B0
    #117
    Sajna nem téves.Az amerikai kommersz buta tömegeket kell utánozni, mert arra nevel a TV a mozi stb.
  • horpeti
    #116
    mekkora vicc volt ez a video :DD
  • horpeti
    #115
    Igen, én is így szoktam, bár mostanában meló után fáradt vok, és legszívesebben ülnék...

    Vhogy 1ből ki lehet szúrni a szimpatikus tiszteletre méltó időseket, és a "boszorkányokat".. :) aki unszimpatikus, meg látom, hogy vki mással hogy viselkedett a buszon pl. meglökött vkit, vagy csúnyán nézett rá, én is ugyanazt visszaadom neki vagy mimikában, v. hasonlót eljátszom vele... :P

    pl. volt aki tolakodott a metrón a kijárathoz elég agresszíven, de épp akkor indult el az állomásról... mint 1 tank.. nah, jöttem én és ugyanúgy tolakodtam előtte.:DD Meg beálltam elé, és ameddig lehetett nem engedtem leszállni :PP
    no de hát genyavok :D


    Amikor kisebb voltam, kb. 14-15 éves, szó nélkül mindenkinek adtam át a helyet, és egyszer ott "égtem" egész villamos előtt, mert mondta hangosan, hogy na igen, ilyen gyerekből kellene több, ennyire jólnevelt stb..lol :D

    Azóta romlottam.

    Amúgy ellenpélda is van, pont tegnap utaztam 4-6oson, és volt egy 16 éves punkbanda, aztán eszméletlen volt, ahogy lekurvaanyázott vkit, aki leült a helyére, amíg ő üvöltött ki a villamosból egy haverjának. A punkokkal semmi bajom, én is szeretem a punk zenét, de ez már majdnem szégyen... és sajna már egyre több ilyennel talizom, aztán bele se merek gondolni, hogy mi lesz ha ez a generáció felnő + újabb generáció :DDD

    wááá :P

    az biztos, hogy változnak az idők, egész más, mint akár 10 évvel ezelőtt.

    Nemtom miért tűnik úgy, hogy butul a társadalom, meg egyre több a kis hülye pcsa, aki heti 8 pasival van együtt, stb. .D:D Lehet téves felismerés, de vmiért mégis feltűnik.. :)
  • B0B0
    #114
    :D
  • Match
    #113
    jaaaaaj, a nénikék és a bkv kompatibilitási problémáiról nekem is van egy jó sztorim :D
    Történet, azt hiszem 3-as busz, valamiért eszméletlen tömeg volt, örültem hogy felfértem...sebaj, nénike úgy dönt hogy ő még felszáll, ok, volt hely a lépcsőn felszállt oda. Következő megálló, ugyebár pár emberke le akart szállni, de a nénike blokkolta az utat a lépcsőn (első ajtó...nénike volt akkora hogy tökéletesen lefedje). Mondják neki hogy szálljon már le mert a többiek nem tudnak leszállni. ÉÉÉÉÉÉS kb 5 percig ment a szenvedés mert ő nem itt akart leszállni...az már expert gondolat lett volna neki hogy utána vissza is tud szállni. Na a lényeg hogy nénike erős volt, nem szállt le, hanem felfurakodott az amúgy is olyan tömött buszra hogy levegőt se kaptam. Közbe 2 gyereket majdnem agyontaposott meg ilyenek, de nem szállt le, megmaradt az igaza, és örülhetett mert az egész busz szemét, mert azt gondolta róla hogy mekkora fasz...

    amúgy a helyet át szoktam adni ha látom hogy öreg néni, akármennyire nem rozzant, akkor is. Persze csak akkor ha nincs szabad hely máshol. Na de ha jön egy olyan akinél ránézésre megmondom hogy egy vérbeli boszorkány akkor elnyúlok az ülésen, és szééépen kényelmesen terpeszkedek és mosolygok...
  • B0B0
    #112
    Gyakran utazom, de csak a teljesség kedvéért: a mozdonyos topic ellenére csak BVK-val és ritkábban Volánnal.

    Attól félek, hogy ez a fajta szörnyű viselkedés egyre inkább teret hódít :((
  • Super Mario
    #111
    Ahogy a topicnyitó címeid alapján elnézlek, te is gyakran utazhatsz tömegközledési jármüvel. Én is már lassan 5 éve utazok minden reggel Békéscsabáról Gyulára iskolába, és azóta sokféle embert ismertem meg. És tényleg elcsodálkozok azon, hogy ilyen emberek egyáltalán léteznek.
  • B0B0
    #110
    "szerintem ez egy örök ellentét. Míg fiatal vagy szidod az öregeket mire öreg leszel a fiatalokkal lesz probléma. Talán öregen nem kellene elfelejteni milyen volt fiatalon..." <-- ezzel teljesen egyetértek. Csak egy a baj, amit itt sokan nem látnak be: a legtöbb esetben ezek az "érdekes" öregek szítják a konfliktust. Azt ne kívánd senkitől, hogy ha leöntik vízzel, vagy szemétládának nevezik, amellett szó nélkül elmenjen. Tisztelendők az öregek, de van egy fajtájuk aki nem méltó erre. 30 évvel ezelőtt is voltak bűnözők és gonosz emberek, ők is megöregedtek és nem biztos, hogy valaki csak azért kis szegény és rendes mert öreg.

    Természetesen ott van az érme másik oldala. A fiatalok között is vannak (sajnos egyre többen) olyanok, akik elképesztő dolgokat képesek művelni. De nem ők alapján kéen megítélni az komplett ifjúságot
  • B0B0
    #109
    Az első értelmez "törvényjavaslat"! :DDD
  • B0B0
    #108
    :DDD
  • B0B0
    #107
  • B0B0
    #106
    Estére máe én is elgondolkoztam rajta, de ezek a kifejezések az utálatos fajtára vonatkoznak és emiatt nem gondolom, hogy helytelen.
  • B0B0
    #105
    Dehogynem. De tény, hogy többségben az öreglányok vannak
  • B0B0
    #104
    Nem csak te tapasztaltál meg ilyet. ÁÁÁÁ fel tudok robbanni olyankor
  • Extraboy
    #103
    Jaj ezt mar lattam :D marhajo :D
  • rexa
    #102
    szerintem ez egy örök ellentét. Míg fiatal vagy szidod az öregeket mire öreg leszel a fiatalokkal lesz probléma. Talán öregen nem kellene elfelejteni milyen volt fiatalon...
    Amennyire lehet meg kellene próbálni tolerálni. Talán szerencsésebb címet is lehetett volna adni a topiknak.
  • ifuverter
    #101
    a témával kapcsolatos video

    érdemes megnézni :)
  • Goth
    #100
    Nem venném magamra max ha a nevem is odaírják =)
  • Goth
    #99
    Mért baj az ha sértő?
    Ha már ekkora parasztok legalább kibeszéljük őket :DD
  • Goth
    #98
    Témába vág :D
  • Fenrir
    #97
    Erre csak azt tudom mondani, hogy egyszer te is leszel öreg és ne adja neked Isten, hogy pont ezt kapd vissza az akkori fiataloktól.
  • [Walaki]D`Lair
    #96
    Főleg hogy én csináltam :PPP
  • 0Fritz0
    #95
    Simán :)
  • Danhibiki
    #94
    Öregek-öregek...bunkó paraszt a legtöbb, főleg amikor menekülni kívánnak az elhagyandó objektumról. Azt utálom bennük, hogy be van gyöpösödve a legtöbb és még a normális dolgokat is abnormális hülyeségnek nézik. Természetesen a fiatalokkal is van probléma, de miután egy zsörtölődős, bunkó öreg beszól vagy bunkóságot csinál akkor a fiatalnak simán van joga visszaszólni, de ez természetesen visszafelé is igaz, de nekem elég sok negatív tapasztalatom van az öregekkel kapcsolatban.
  • Láma!
    #93
    te mindenhol ottvagy, ha berakják a képed, vagy értesit vki?:D
  • prezi
    #92
    héé ez a kép kopirájtolt :O:
  • banok
    #91
    szép álom...
  • Thanatos
    #90
    szvsz a "fiatalságban" is vannak diszpéldányok meg a hernyótalpas nénikék is elkeseritőek néha..., én mindkét odlalt letiltanám a bkv-ról és egyedül buszoznék
  • 0Fritz0
    #89


  • Mr Csé
    #88
    :D
  • Láma!
    #87
    erröl beszéltem, öcsi
  • Brigicsaj
    #86
    itt az igazság.....
  • BuzzFuzz
    #85
    szerintem meg fogd be szád, mert nem hozzád szóltam öcsi
  • Palinko
    #84
    igazad van,de azért a Világ nem áll meg senki kedvéért.sokan fel tudják ezt fogni és jó a társaságukban lenni,még ha idősek is.ez nem kor,hanem személyiség kérdése sz.tem...
  • gnar killer
    #83
    Mindkét korosztálynak meg vannak a maga neveletlenjei (:
    Egy vicces story: egyik osztálytársam látta buszon ülve, hogy egy mami épp megáll egy választási plakát előtt, körbenéz majd a szatyrából elővesz egy filcet és firkálni kezdi a plakátot. Fő poén az hogy jön a többi öreg és fejcsóválva mondják hogy ez a mai fiatalság már senkit és semmit nem tisztel :D
  • Láma!
    #82
    igazad van:)
  • CSOCSO
    #81
    lol topik..

    gondoljatok bele hogy a "nyanyaknak meg tataknak" milyen eletuk volt.. es most nem fikazni meg anyanzi kell.. csak gondoljatok bele hogy nekik meg magazniuk kellett az sajat szuleiket.. vagy igenis ok azonnal felugrottak a trolin a zekbol ha valami oreg fellepett a lepcson stb... az biztos hogy ok tisztelettudobbak voltak.. csak nezzetek meg egy regi filmet.. pl pal utcai fiukat.. nevetsegesen viselkednek a gyerekek mi??... gondolom hogy mi keptelenek lennenk ilyen viselkedesre...komplenoltok oszt beszartok behugyoztok ha ti lesztek 70 evesek es el sem tudjuk kepzelni hogy az akkorai fiatalsag milyen lesz....

    persze nem mondom engem is idegesitett mar fel nyanya meg tata a sajat faszsagaval mert volt hogy olyanon dormogtek amin baromira nem kellett volna... nah mindegy...
  • Láma!
    #80
    akinek nem inge, nem veszi magára...