The Settlers II - Next Generation
  • kerla
    #1435
    Most mondjatok vmi okosat vagy kódot nekem, mert nem kezdem újból, de beakadt a 10. azaz utolsó pálya a Setlers II. Anniversary alapjátékban.

    Szépen kiépítettem a Birodalmamat, minden bányát kiaknáztam, alsó ellent lenyomtam, így nekimentem a kapuhoz útban levő ellennek (zöld), de olyan erős, hogy felőröltük egymás seregét és még sokat kellene elrőe nyomulnom a kapuig. Semmit nem pazaroltam, midnen bányát kimerítettem, van is még egy kisebb elit seregem, de vmiért nem tudom támadni a határmenti erődöket (hiába klikkelek rá, semmi...), felderítőt sem enged küldeni (pedig 4 fő is van a főhadiszálláson, de egy bizonyos távolság után nem küldi ki őket...).

    Teljesen "szabályszerűen" toltam végig a pályát, mindent kiaknáztam, kihasználtam a 3 plussz szigetet is, tele vagyok aranyérmével, de már sajnos semmi szén és vasérc, így újabb sereget sem tudok már fejleszteni...Ja, a kő is elfogyott, tehát újabb erődöt sem tudok felhúzni (esetleg ha bontok vmi komoly építményt, az ad vissza követ is?)