The Settlers II - Next Generation
  • Ratmusic
    #1422
    1. HUNRusty írásából ezt vettem le. ez van. interneten óvatosan kell fogalmazni. és úgy gondolom ha vki kioktat, akkor úgy tegye h ért hozzá. most kiderült h nem direkt csinálta, csak hát az írásból nekem ez szűrődött le. szal nem, nem fogom vissza magam.

    2. nem, nincs benne a tutorialban. az írás után direkt megnéztem. csak azt tanítja meg a játék, hogyan lehet elfoglalni egy másik barakkot és így növelni a területedet. mondjuk ebből már rájöhettem volna, de hát az átlag játékos hülye. vagy csak én vagyok az:)

    3. a google jó. én is azt használom. tudom vannak más keresők. és nem csak a yahoo létezik. vannak még ezen kívül meta meg tematikus keresők is, és ezen belül még több. tudom, most érettségiztem:) amúgy ez már télleg az én hibám. mert csak magyarul kerestem infót. sorry beismerem ezt én rontottam el

    4. köszi szépen:)
    ami azt illeti én régen a knights and merchants-cal játszottam. nagyon yo játék volt, viszont végigvihetetlen. itt csak azt nem bírom, h a bányászoknak nem bírok elég kaját termelni, így nincs elég vas és szén, amiből nincs katona...