The Settlers II - Next Generation
  • takysoft
    #1284
    NA! Megnéztem ezt az új játékot. Hmmm... hát érdekes...
    3 nép van: Egyiptom, Skócia, meg a Bajorok (na.. német játék:D)
    Kampányt még nem néztem, csak egy gyors pályát.
    Grafika, pont mint az S2.
    A játék stílusa is erősen arra hasonlít, de azért vannak változások.
    Kicsit megváltozott a kezelőrendszer(nem mondom, hogy rosszabb, de nem is jobb..)
    A harcrendszer kicsit átalakult, vannak íjászok is.(nem lett sokkal bonyolultabb, csak picit más)
    Leegyszerűsödött egy hangyányit az ismert inftastruktúra, de belekerült 1-2 új elem is(pl van valami templom)
    A hajózást alapvetően felforgatták:
    -A nagy hajók rendszere egyszerűbb és használhatóbb lett(bár kicsit kisebbek a ehetőségek)
    -A kis hajózás érelmesebb lett(a kis vizi utakon négre mehetnek építőemberek is. A kis viz út bármilyen hosszú lehet, de csak kisvízben mehet(part mellett általában)

    Az egyész nagyon S2 stílusú, nekem még tetszik is, de EZ már valahogy nem adja vissza azt a régi jó kis Settler II feelinget, amit a 10th anniversary-nak sikerült. (bár nem is ez volt a cél...)

    hiányolom belőle az épületek evakuálását és továbbfejlesztését(bár lehet, h még csak én nem találtam meg:D


    Egy kellemetlenebb hír:
    a decrypterem nem eszi meg a szövegfileokat, így magyarítás egyenlőre nincs. Majd meglesem, hátha lesz vhol vmi kibontó, de sok reményt nem fűzök hozzá(talán ha megjelenik angolul... többen rácuppannak)

    Német annyira undorító, hogy így én se fogok vele játszani:D

    Akit érdekel komolyabban, én ezt a torrentet szedtem le. (crack benne van)


    UI: decrypter már van a fileokhoz, ha elkészül az encrypter, akkor nekikezdhetek a fordításnak(már ha lesz hozzá kedvem.. de ígérem, hogy ha nem, akkor is segítek bárkinek, aki belevág:D)

    A keretet biztos lefordítom(csak hogy játszani lehessen vele), de a kampányokat... hát majd meglátjuk:D

    Bár őszintén... nekem a sima S2 a wikinger adonnal sokkal jobban bejött...(visszahozta teljesen azt a régi S2 érzést:D)