The Settlers II - Next Generation
  • takysoft
    #1151
    írtam prvit, benne linkkel.

    a txt szerkezete a játéktól függ. Nem kéne átszámozni. Rá lehet jönni.
    A lényez az, hogy normális szövegszerkesztővel nyisd meg. UltraEdit a legjobb, de ha más nincs, akkor egy Jegyzettömb tökéletesen is megfelel. MS-Word-ör felejtsd el, mert szétbassza a fileszerkezetet.

    A szövegek közepén levő "\n"-ek új sorba lépést jelentenek, azokat se kell szétvágni. Arra kéne még vigyázni, hogy ahol tabulátorjel van, ott az is maradjon(Jegyzettömbben ez nem látszik, de rá lehet jönni... azok a helyek, ahol nagy ugrás van, de nem sok szóközből épül fel).

    elvileg az első 2 pálya már kész van (c01-el és c02vel kezdődő sorok)
    a maradék 10 pályára kellene segítség. Lehet, hogy ha nekikezdesz, akkor nekem is megjön a fordítókedvem, és elkezdem hátulról, azt majd összeérünk. meglátjuk mennyire érek rá.

    Lényeg a következő:
    Ha szeretnél segíteni, akkor fordítsátok le a 3-as pályát (c03-al kezdődő sorok(sortörést kapcsold ki, akkor látod)), és küldjétek vissza az eredményt nekem. Arra kéne vigyázni, hogy:
    -ne nagyon legyen benne félrefordítás
    -illeszkedjen a szöveg a Settlers stílusához.

    Visszakülditek, és akkor leellenőrzöm, hogy jó-e. És ha megfelel, akkor lesz még fordítanivaló.

    És persze már a szándékot is köszönöm, mert tényleg minden segítség jól jön.