Formula One 06
  • nirdo
    #60
    Kérlek szépen, nekem az első karrier elhozta a 600.pontomat. A második karrierben már nem kaptam ajándékot, hiszen megvolt már az előzőben az összes és ezért az első számú ajándékkal a pilótám fején versenyezhettem a második karrierben. Figyu, fogadj el egy jó tanácsot: az első időmérőn a szinte száraztankos autóval taposs bele kíméletlenül. Ha ott megvered a másodikat mondjuk egy másodperccel, akkor kezdhetsz taktikázni a vasárnap reggeli második időmérőre(hiszen annyi előnnyel már lehet valamit kezdeni). Én nagyon sokszor a második időmérőre is könnyű autóval mentem ki, ezáltal nem küszködtem a lassú kanyarokban az alulkormányozottsággal,(Szerintem nálad ez is egy probléma lehet.)így aztán a Pole-ban landoltam. Sokszor választottam például a puhábbik gumikeveréket. A kevés üzemanyagod miatt korábban kell majd kijönnöd, mint riválisodnak de a könnyebb autónak köszönhetően a verseny elején 100%-os esélyed van elhúzni. Nálam nagyon sokszor ez volt a sikerhez vezető út. Amúgy ne fáraszd magad a 7 VB címmel, hiszen mindjárt itt a 06 és akkor majd belecsapunk a V8-asokba.
    Ui: az autószimulátorozás ezen ágában nem tervezel köridő-bajnokságot indítani?:DDD