• mama2
    #298
    Már megoldódott.De megint elakadtam.A talizmán puzzle című résznél tartok. Ugye a Czifra tanárúr, ajánlott nekem egy helyett a sírkövekkel kapcsolatban el is mentem oda, meg van a relytvény, a tanár megoldotta. Mondta, hogy menjek az Egri várba fel meg a Tetemvárba. Na most voltam az Egri várba, ott semit nem volt, elmentem a tetem Várba, ott csörgöt a teló, juli volt az. Megmondta, hogy az apjának most van a szülinapja, meg hogy a Czifra tanár úr, hagyott nekem egy üzenetet, miszerint, régen egy talizmánt ástak ki a várnál. A végigjátszás szerint, most már érdemes elmenni a várba, de nem tudok semmit csinálni, de mégazt is írja a végigjátszás, hogy a tetemvárnál, a fűben is érdemes keresgélni. De a fűben nincs semmi. De biztos kell valahol a Tetemvárnál valaminek lenni-e, mert amit az Egri várnál kell csinálni, ahhoz a végigjátszás szerint, arra a tárgyra is szügség lesz, amit a Tetzem várnál összeszedtem. de a Tetem várnál nincs semmi, csak a tábla. Julit nem lehet elérni, nuku semmi nincs. Mit kell itt csinálni?