Max Payne - The Movie
  • bigfoot
    #1078
    nah megnéztem én is...
    hát mit mondjak, a játékokat imádom, megjelenésükkor és azóta jópárszor végigjátszottam őket!
    filmet nagyon vártam!

    de valahogy nem volt az igazi, hiányzott belőle sok minden
    Max nagyon jó volt , jó volt az alakítása, a játéka,de valahogy a film nem volt kiélezve az ő szenvedésére,
    nem volt a filmnek mélysége, nem érezte azt az ember, mint a játékban amikor elveszítette mindenét, nem érződőtt Maxen hogy egy mindenre elszállt gyilkológép akinek már semmi sem számít!
    elrontották nagyon!
    nem tudták megteremteni a hangulatot ami a játékban benen volt, a város és a sötét környezet tetszett, de nem egy családják elvesztő - szomorú hangulat jött át a vászonról.
    a játékokban a történetet, ezt a szomorú hangulatot szerettem, azokkal a gyönyörű zenékkel megtámogatva. és ezt a szomorú hangulatot a filmben is meg kellett volna teremteni!!
    a filmet lehetett volna úgy kezdeni épp úgy ahogy a játék kezdődött.
    és Max nek azt a keménységet kellett volna megtartani amikor a mosdóban betámadta az a 3 csávó. ez nem Walhberg hibája volt , ő kihozta a maximumot, a rendező vagy nem tom ki nem adott elég életet ebbe az egészbe..
    pedig annyira jó film lehetett volna:(((((
    sajnáltam hogy a storyt is összekavarták, miért nem Horne ölte meg a végén, BB mit kevergett?!!?