1231
Max Payne - The Movie
  • seriousrainbow
    #1110
    én is megnéztem és tetszett nekem is... :) mondju ka hitman játékátírat szempontjából jobb volt, de nekem ez is bejött. Talán hollywoodban nem volt erre elég pénz vagy mittonén (?)
  • Dean Winchester
    #1109
    ja még vmi...
    a topic fasza és jó ez a text-box :P
  • Dean Winchester
    #1108
    én is megnéztem,nem rossz de nem is az igazi.a játékkal nem játszottam de hallottam róla egysmást!
    sztem a hitman film jobb volt ennél.
    nézhető,de nem az igazi,jobbat vártam ennél :D
    10/6 kb
  • Nuno88
    #1107
    Na megnéztem én is, ahogy olvasgattam sokak írták hogy nem jó film, de nekem tetszett :)
  • tommyg
    #1106

  • bigfoot
    #1105
    örülök hogy valakivel egyezik a véleményem!
    igen a belső dialógusok, az elején jó volt, de lehett volna még..
    reméljük a folytatásban sok sok dolgon változtatnak..!!!
  • BaliBoy
    #1104

    Sajnos nekem is tökéletesen ez a véleményem. Sokkal, de sokkal többet ki lehetett volna hozni ebből a filmből. Max-nek a fájdalma szinte egyáltalán nem jött át. Meg számomra hiányoztak a belső dialógusok is. Valamivel sin city-sebre kellett volna venni a figurát. Az meg már csak hab a tortán, hogy a sztori csak alapjaiban hasonlított az eredetire.
    5-6/10
  • broman191
    #1103
    Egészen tisztességesen leforgatott játékfilm...
  • tommyg
    #1102
    10/8, nekem nagyon
  • Prince of Máté
    #1101
    Holnap nézem meg moziban, kinek hogy tetszett?
  • tommyg
    #1100
    nah, jutúbnak nem tetszett...

  • broman191
    #1099
    ja...
  • tommyg
    #1098
    Benne volt az csak a főcím után!
  • broman191
    #1097
    Az elsőre nem emlékszem hogy benne lett volna a mozisban...
  • tommyg
    #1096


  • tommyg
    #1094
    éppen ideje volt
  • broman191
    #1093
    [ENG R5]
  • tommyg
    #1092


  • tommyg
    #1091
    énis elfogult vagyok ha max payneről van szó, ezért is tetszett
  • tommyg
    #1090
    #934

    De nem csak ez, olvass vissza egy kicsit, több hsz-ben is elmondtam a véleményem.
  • TheRock18
    #1089
    nem mondom,hogy a legjobb,sztem lehetett volna jobb is...de bízom a 2. részben...amúgy,ha nem MP lenne a címe azt mondanám,fasza krimi...bár én a MP-vel elfogult és konzervatív vagyok...és belemerülök a részletekbe...
  • bigfoot
    #1088
    és leírnád a Te kritikád a filmről, kíváncsi vagyok!
  • tommyg
    #1087
    sohaj...
  • JaSoN HuNTeR #1086
    elég gyenge film. 10/3 a pár jó akció jelenetért. Amugy full unalom...
  • bigfoot
    #1085
    hát nem csak csodálkozom
  • tommyg
    #1084
    igen ennyire, baj vagy mifene?
  • bigfoot
    #1083
    jó hát igen a gyilkólógép nem a legjobb kifejezés volt erre rájöttem,
    de úgy értettem hogy senki sem tudja megállítani abban hogy elérje a célját, és ez úgy a filmből csak akkor jött át amikor a wc ben volt a 3 csávóval!
    nektek ennyire tetszett a film?
    hát ..
  • tommyg
    #1082
  • TheRock18
    #1081
    Max-nek nem is kell gyilkológépnek lennie...az egész a krimiról szól,és egy zsaruról,akivel kibaszott az élet...vagy inkább emberek...a játékba azért kell olyan sokat ölni,mert amúgy rövid lenne a játék...ha mindig csak a legfőbb emberrel kéne hadakozni...akkor nem lenne értelme.szép lenne,ha a part I. chapter 2. egyből jack lupino-val kezdődne :D
  • bigfoot
    #1080
    nem, de lényegtelen BB nek nem kellett volna ott keveregnie, attól még a véleméyn nem változik az egészről
  • tommyg
    #1079
    mert Horne-al a második részben végez...gondolom stáblista utáni részt nem láttad
  • bigfoot
    #1078
    nah megnéztem én is...
    hát mit mondjak, a játékokat imádom, megjelenésükkor és azóta jópárszor végigjátszottam őket!
    filmet nagyon vártam!

    de valahogy nem volt az igazi, hiányzott belőle sok minden
    Max nagyon jó volt , jó volt az alakítása, a játéka,de valahogy a film nem volt kiélezve az ő szenvedésére,
    nem volt a filmnek mélysége, nem érezte azt az ember, mint a játékban amikor elveszítette mindenét, nem érződőtt Maxen hogy egy mindenre elszállt gyilkológép akinek már semmi sem számít!
    elrontották nagyon!
    nem tudták megteremteni a hangulatot ami a játékban benen volt, a város és a sötét környezet tetszett, de nem egy családják elvesztő - szomorú hangulat jött át a vászonról.
    a játékokban a történetet, ezt a szomorú hangulatot szerettem, azokkal a gyönyörű zenékkel megtámogatva. és ezt a szomorú hangulatot a filmben is meg kellett volna teremteni!!
    a filmet lehetett volna úgy kezdeni épp úgy ahogy a játék kezdődött.
    és Max nek azt a keménységet kellett volna megtartani amikor a mosdóban betámadta az a 3 csávó. ez nem Walhberg hibája volt , ő kihozta a maximumot, a rendező vagy nem tom ki nem adott elég életet ebbe az egészbe..
    pedig annyira jó film lehetett volna:(((((
    sajnáltam hogy a storyt is összekavarták, miért nem Horne ölte meg a végén, BB mit kevergett?!!?
  • TheRock18
    #1077
    sztem a thrillert húzd ki...ez akció/krimi inkább....
  • #1076
    Ha nem az a címe hogy Max Payne tuti másképp értékelem.
  • joeperry
    #1075
    Csodálkozom, hogy a nagy többségnek nem tetszett a film, szerintem egy erős közepes thriller, egészen egyedi látványvilággal (persze a játékosoknak ez messze nem új, de ugye nem csak nekik készült). Én azt mondom, nézhető a végeredmény, amit sajnálok, hogy a játékok zenéjét teljesen mellőzték, ráadásul a pótlásukra szerzett darabok totál súlytalanra sikerültek.
    Wahlberg sem volt rossz, csak ugye külsőre nincs egy súlycsoportban Max-szel...
  • tommyg
    #1074
    rajongói film lesz
  • KeKKSZike
    #1073
    Ez micsoda???
  • tommyg
    #1072
    when it's done
  • LasDen #1071
    ez mikor lesz???
  • #1070
    Hátha a független filmes Max Payne jobb lesz