• repvez
    #551
    Hát mivel kereskedésben van és nem megbeszélt időpontra mennék igy nem hiszem hogy előmelegitenék a motort mégha baja is lenne neki.És mivel kereskedés igy birtos hogy keresni akarnak rajta és gondolom nem is keveset igy az alkú gondolom belefér a dologba de kérdés, hogy akkor miért ennyi az ára ha a haszon is rajt van .

    Amit irtatok a kültségekre, hogy spec gyertya csere 40-50k körül van hozzá az nekem elég soknak tünik a bárdi websopban rákerestem és 1200ftért találtam hozzá gyertyákat akkor most hogy is van ez ?
    Az viszont igaz ha a kuplungot vagy a futómüvet cserélni kéne az súlyos 100asok.
    Bár nem tudom ezeket mennyire kell cserélni,mert a puntómba 180k van és még nem kellett kuplungot cserélni benne tárcsát sem.
    Tehát jó lenne ha valaki össze tudná szedni, hogy mi a lehetséges hibaforrások és a cseréjükre forditótt összeg,mert ha 1-2 éven belül 100-200 ezret rá kell költenem akkor inkább veszek most annyival többért egy fiatalabb autót és akkor 5-6 évig nem kell belenyulnom ha minden jól megy.