• data4
    #43
    ok, nagyon erősen nyomjátok, de nembaj:)
    Pár ellenérv:, jó vagy rossz e egy géptipus?
    Az F-18 elődje egy F-17 nevű gép volt amiből ha jólemlékszem 1 darab készűlt a prototipus, de csufosan megbukott minden téren, alapvető teszteken elvérzett, ezután pár évig csend, aztán valaki fantáziát láthatott benne mert 77 vagy 78 környékén újbol elövették a terveket és teljesen átdolgozták, de a gép optikailag csak keveset változott kicsitt tömzsibb lett, ha ma valaki látna egy F-17 -et azthinné hogy F-18 annyira emlékeztet, ugyhogy a Hornett csufosabban kezdte mint az F-14, azonkivűl meg az alap F-18 sem egy kiemelkedő gép, nemvéletlenűl jelent meg a superhornett.
    Én is olvastam azokat a cikkeket de továbbra is állitom hogy korábban is volt repülőképes prototipus YF-22 mivel láttam filmen, azt hogy ma mitmondanak nemnagyon hat meg, ne felejtsük el hogy az F-117 is agyonhalgatták, habár 80 elött már szépszámmal repültek vele, 90 környékén mutatták be elöszőr nagyközönségnek addig csak vázlatok voltak hogy nézhet ki, szal az F-22 el is lehet ez a helyzet sőt biztos vagyok benne.