• CmdrPetya
    #22
    HI
    A cikk kira mint a többi!De már most léteznek az atomnál hatásosabb tömegpusztító fegyverek-->>Oroszországban például máig megmagyarázatlan annak fegyvernek a tesztje amely egy teljes falut kiírtott és azért nem voltak kevesen abba a faluba. Azt feltételezik ultrahangos fegyver végzet velük de lehet hogy csak kitaláció ki tudja. De azóta sem hallotam ilyen tesztről alias lehet továbbfejlesztik és még hatékonyabb lesz mint az atom. USA--> nem bírom szajkozni, hogy amerika is rendelkezik olyan fegyverrel ami jóval hatékonyabb az atomtól de amíg nem kerül nyilvánoságra ki tudja. ÉN mondjuk a lézereknek látom a legnagyobb értelmét egy erősebb lézer akár egy TANK páncélzatátt is átüti. És ha belegondolunk ha tudnák megfelelően növelni az erejét és nagyságát hmm ki tudja. Amúgy a légvédelembe és elhárításba vezető USA már nagyrészbe lézerrel méri be a közeledő rakétátt és kilővi ami úgy nem hibáz! Jelenleg legnagyobb légvédelemmel atomfegyverrel és hajóflottával az USA rendelkezik.De kérdem én mi van a már nem használatos fegyverekkel stb megy a piacra.
    "Miközben a privát fegyverkereskedők is egyre
    jobban meggazdagszanak a világ legnagyobb fegyverszállítói még mindig az
    USA, Egyesült Királyság, Oroszország,
    Franciaország és Kína.Ők öten Az ENSZ biztonsági tanácsának állandó tagjai." idézet by LORD OF WAR!
    Nagy igazság ami a hidegháború után történt egyszerűen kimondhatatlan a sok használaton kivüli fegyver mind magán kézbe és eladásra került elég itt csak az AK-ra gondolni.Amúgy nem a filmet akkarom fényezni de érdemes megnézni mindenkinek mert nagy igaságokat taglal és sajnos a film igaz történeten alapul.
    Másik MO-ból elvit rakétákat nem az oroszok viték haza, eladták fegyverkereskedőknek-->valaki jól meggazdagodot.hu
    SZÉP új világban élünk:S