• Equ
    #30
    "A magyar átlag felhasználónak a fizetéséből szerinted tellik irodai szoftvercsomagra?"

    Nincs az office divizó magyar eladásairól adatom, világszinten, mint irtam veszik mint a cukrot (az office és a win eladások adják a ms dollármilliárdos bevételének több mint a felét)

    "Hányan veszik meg?"

    Nálunk a cégnél 800 van. Otthon 3. A többit nem tudom. Azt tudom, hogy nekem a win és az office ára 1 év alatt kb 15x-ösen térült meg egyetlen projekt alatt, de a cégnél is voltak oo-s pilotprojektek tavaly és az eredmény az volt, hogy a cég működése kerülne veszélybe, ha azzal a játékszerrel kellene bohóckodni.

    "Neked ha megvan (valószínűsítem azt használsz...) megvetted?"

    Meg. És a 2007-et is meg fogom, mert megtérül.

    "Hány olyan embert ismersz akinek legálisan van meg?"

    Lásd fent. Egyébként meg kit érdekel, hogy a te vagy az én rokonságomban hányan vették meg, amig a ms-ot igen szépen eltartják az office eladások?

    "Próbáltál már alternatív dolgokat amik tudásban közel vagy teljesen azonosak voltak, és áruk konvergált a 0 ft felé? "

    Lásd fent. De itthon is megfordult a gépen gyakorlatilag az összes oo verzió, mindig kipróbálom, aztán mindig sirvafakadok, hogy gondolhatják ezt az mso ellen...

    "Alá tudod támasztani az állításaidat?"

    Lásd link lejjebb...