• Tiberius B
    #16
    Én ugyan nem tom mire elég az OpenOffice, de túl sok hozzáértő mondta már, hogy még elég messze van az Office mai verzióitól, ráadásul, ha jól tom, az MS egy kisujjrándítással kompatibeilissé tette az Office-t a teljes OpenOffice-szal. Több erőforrás van a hátuk mögött.
    A Linux teljesen más tészta, számtek tanárom világított rá egy haverom Windows vs. Linux->Linux jobb gondolatmenetének azon hibájára, hogy összehasonlíthatatlanok, mert a Windows nekünk készült, a Linux meg azoknak akik értenek hozzá vmelyest, de a Win vhogy több helyen is übereli a Linuxot, a Linux meg megint máshol a Win-t, teljesen mások, mégis mindenki szembeállítja a kettőt. A Mozilla is érdekes, vkinek jobb vkinek nem, mint az IE, mindketttő lényegében ingyér van, azt meg nem értem mér ne lehetne más progikat is telepíteni az MS megoldások mellé, minek törölni őket, örüljünk, hogy vannak, az én gépemen meg leg. 10 nem MS progi van az MS-es progik mellett, tök jól elvannak. Mindenkinek van választása, az MS nem fenyeget meg, hogy használd a prograját, csak éppen odaadja lényegében ingyér, a többség meg nem akar váltani mer azér gondolkozni is kéne, többek közt én is ilyen vagyok féilg, bár szerintem amíg nem hallom, hogy mindenben jobb vmi az MS rivális progijánál, addig nem váltok, minek.
    Az IE7 tényleg übereli a Firefox 1.5-öt vagy sem, mert asszem a Firefox 2.0 már azt is verni fogja?