Az emberek sokszor szembesülnek ezzel. Egyesek bűnhődés nélkül átgázolhatnak a másikon?
  • Mr_no_NaMe
    #86
    Épp ma történt az osztályban...
    Van egy gyerek az osztályban akivel viszonylag jóban vagyok, eléggé csendes alig beszél valakivel az osztályban kb 3-4 emberrel.
    Szal van pár 50 centet hallgató "nagyfiú" akik egyszerűen elkezdik csesztetni...
    Elkezdik cukkolni hogy most harapod a pókot a sarakból meg ilyenek, lökdösik meg minden (mondjuk nem is olyan a foga szóval már értelmetlen) ezt minden éven eljátszották eddig...most megint kitört belőlük, kb egy hete kezdték el régebben még csak szavakkal de ma már nem csak cukkolták...
    Egyszerűen basztatták mert nekik jólesik...Jövünk fel fizikáról az osztályba, ő szokásosan leül és elkezd enni, erre az egyik faszkalap odajön és izomból megvágja egy üres flakonnal...Aszondja "mi van megakarsz dobni vele?" és nekiugrott a gyereknek...elkezdte ütni meg a padhoz verni úgy kellet leszedni róla azt a görényt...hihetetlen mekkora egy faszgecik vannak ebben a világban.
    Természetesen nem kapott semmit a kis köcsög ezzel szemben a haveromat is le kellet vinni az igazgatóiba amikor neki max annyi volt a bűne hogy létezni merészelt...A következő kérdés az lesz hogy miért nem segítettem...Rohadt gyorsan csinálta az a paraszt aztán meg aki bent volt az osztályba az meg gyökeret vert egy pár másodpercre, így én is...Mondjuk megpróbáltam leszedni róla ennek következménye az lett hogy most engem fognak basztatni...