140
Az emberek sokszor szembesülnek ezzel. Egyesek bűnhődés nélkül átgázolhatnak a másikon?
  • Mr_no_NaMe
    #100
    Kicsit furára sikeredett ez a szöveg, nem sírok én itt csak olyan szar és megalázó tud lenni ha a szemembe mondják azt hogy ne hazudjak kis szaros vagyok, amikor nemis csináltam semmit...ezt rühellem...
  • Raszkolnyikov
    #99
    Mondjátok el otthon és talán szülőin lehetne égetni a tanárokat akik ilyenek. Nem?
  • Raszkolnyikov
    #98
    Pffff...
  • Raszkolnyikov
    #97
    Azt nem tudom, hogy ők hogy csinálják. Ők hogy csinálják?
  • Mr_no_NaMe
    #96
    Nemis hagytuk, mi melette vagyunk de ez nem sok mindenen változtat..
    Egyszerűen szar ez az egész rendszer így:S
    A tanárok is nagyba mondogatják az alsósoknak (nekünk is mondogatták és gondolom mindenkinek) hogy akkor ha valaki piszkál mennyünk a tanárnénihez aztán ő majd igazságot tesz...
    Egy nagy büdös lószart...magasról leszarja az egész szituációt és azokat is büntetik akik nemis voltak bűnösek...Na mind1 tán még kibírom ezt a fél évet még:S
  • Super Mario
    #95
    Ja, az angolokkal kevertem bocsi! Amúgy igazad van!
  • Raszkolnyikov
    #94
    Mert ők hogy csinálják?

    Tudtommal ott is van ez, hogy rászál egy egy banda egy vonatra és ott kirabolgatják az utasokat, meg megalázzák őket. Azt hiszem a híradóban volt.
  • Super Mario
    #93
    Nem, az amerikaiak jól csinálják, mi utánozzuk őket rosszul.
  • Raszkolnyikov
    #92
    Szerintem, kifejezetten amerikai "niggás, fekás, gettós, hip hop,gengszteres köcsögös" beálítottság, akik egésznap nem csinálnak semmit, csak tudják, hogy hogy kell élni és hogy mi a baja a társadalomnak, de a munka elég távol áll tőlük.
  • Super Mario
    #91
  • Raszkolnyikov
    #90
    Én egy hasonlót át is éltem sajnos...

    És majd amikor ezeket a köcsögöket felelőségre vonják, ne adj isten kivágják őket a suliból vagy csak kapnak egy igazgatóit vagy valamit, akkor kijelentik, hogy ez a világ szar, hogy változtatni kell rajta, mert sok a nyakkendős köcsög és hogy annyira nem tudnak már ebben a világban létezni, hogy kénytelenek cigizni meg füvezni. Nem?

    Szerintem a srácért úgy tehettek a legtöbbet, ha megnyugtatjátok, meg mellé áltok, ne megy ember, hanem sokan. Meg szóltok az osztályfőnöknek (ha kell inkognitóban). De ne haggyátok magára. Ha más nem akkor csak annyit mondjatok, neki, hogy nem ő volt a köcsög, de komolyan ne hadjátok magára!!!

    Szerintem...
  • Mr_no_NaMe
    #89
    Mi van a képen?Nem hozza be:S
  • Super Mario
    #88
    Egyszerűen borzasztó, hogy ilyen megtörténhet. Csak azért piszkálni a másikat, mert különbözik tőle? Tipikus magyar mentalitás.
  • Super Mario
    #87
    Ez komoly? Én is vallottam egy-két extrém esetről, de ez már durva!
  • Mr_no_NaMe
    #86
    Épp ma történt az osztályban...
    Van egy gyerek az osztályban akivel viszonylag jóban vagyok, eléggé csendes alig beszél valakivel az osztályban kb 3-4 emberrel.
    Szal van pár 50 centet hallgató "nagyfiú" akik egyszerűen elkezdik csesztetni...
    Elkezdik cukkolni hogy most harapod a pókot a sarakból meg ilyenek, lökdösik meg minden (mondjuk nem is olyan a foga szóval már értelmetlen) ezt minden éven eljátszották eddig...most megint kitört belőlük, kb egy hete kezdték el régebben még csak szavakkal de ma már nem csak cukkolták...
    Egyszerűen basztatták mert nekik jólesik...Jövünk fel fizikáról az osztályba, ő szokásosan leül és elkezd enni, erre az egyik faszkalap odajön és izomból megvágja egy üres flakonnal...Aszondja "mi van megakarsz dobni vele?" és nekiugrott a gyereknek...elkezdte ütni meg a padhoz verni úgy kellet leszedni róla azt a görényt...hihetetlen mekkora egy faszgecik vannak ebben a világban.
    Természetesen nem kapott semmit a kis köcsög ezzel szemben a haveromat is le kellet vinni az igazgatóiba amikor neki max annyi volt a bűne hogy létezni merészelt...A következő kérdés az lesz hogy miért nem segítettem...Rohadt gyorsan csinálta az a paraszt aztán meg aki bent volt az osztályba az meg gyökeret vert egy pár másodpercre, így én is...Mondjuk megpróbáltam leszedni róla ennek következménye az lett hogy most engem fognak basztatni...
  • Super Mario
    #85
    Mert azt hiszik, hogy attól felnőttek. Nézd, manapság már az sem ristka a 14-18 évesek körében, hogy szégyellik az anyjukat.
  • Super Mario
    #84
    Vicces! :-P De azóta tettem egy pár licitet, amit ki is fizettem
  • mesor
    #83
    Pontosan!
  • Raszkolnyikov
    #82
    A szubijektív véleményem az, hogy a liberalista társadalmak megkezdték a lasssú haláltusájukat. A központi hatalom gyengül, túl nagy az egyén szabadsága. Mindig így kezdődik egy berendezkedési forma haldoklása.

    És az is érdekes, hogy mindenki azért akar trendi lenni, hogy kitűnjön a többiküzül.Nevetséges
  • mesor
    #81
    Iszonyatosan meg kéne nevelni ezt a társadalmat!
    A baj szerintem ott kezdődött hogy Mo.-nak túl hamar szakadt a nyakába ez a fene nagy demokrácia nem is hamar hanem hirtelen. Hirtelen annyi mindent lehetett csinálni amit nem büntettek, hogy szerintem ezt az emberek nem tudták feldolgozni. Persze gyorsan elkezdték mosni az agyakat is a médián keresztül.
    A régi idők erkölcsei, illem szabályai kezdenek eltünni mert minden agymosott zombi "trendi" akar lenni.
  • Raszkolnyikov
    #80
    Hát én nem tudnék ilyet csinálni azért (ne mtudom miért), de a busz végén voltunk, köztünk meg vagy 200 ember...
  • Max7
    #79
    én felrángattam volna és úgy beégettem volna! van egy osztálytársam aki ugyan így van ezzel bár jófej a srác csak mindig minden ugy van ahbogy elgondolja az öregek faszok egy autost sem kell kiengedni véletlenül se ha kocsival menne a zebránál nem álnék meg sötöbö szövegei viszont az agyamra mennek :(
  • Raszkolnyikov
    #78
    Ismerős ez a fáradtság, amikor még benne voltam a társasági cigizésben a WC-ben, meg minden szerencsétlen taknyász, aki faszagyereknek látszott fontosabb volt egy igazán jó barátomtól, aki az osztályba nem tudott igazán beilleszkedni, (de otthon meg ismeri a fél város) és nem volt kedvem vele beszélgetni, meg törődni vele, de amúgy meg nagyon jóbarátok vagyunk civilben. És csak egyszer kérdezgetett az anyukája, hogy mi va na fiával mert már nagyon rosszul áll (tanulmányilag is), hogy nincs barátja az iskolában, hogy nem akar oda járni, meg már ne mis akar reggel felkelni. Akkor nagyon bűnösnek éreztem magam, de azért én akkor is beszélgettem azért vele, meg foglalkoztam vele, de nem eleget. A beilleszkedés meg nekem is saját erőmből történt. Eltöltöttünk együtt(meg ami összekovácsolódott baráti társasággal) egy olyan jó nyarat mint amilyen még soha nem volt az életemben. Akkor változott meg a gondolkodásom.
  • Raszkolnyikov
    #77
    Úr Isten!! De amúgy sem vagy a kedvencük? Mert akkor lehet, hogy ez csak "kasszusz belli"(gyengébbek kedvéért: ürügy a háborúra), hogy belédkössenek.
  • Raszkolnyikov
    #76
    Ja meg amikor a kúúl a verdában bejön egy divathülye börkabátba, meg kötöttsapkába, meglátja a kocsit és elkiáltja magát, hogy "AAANNNYYYYÁÁÁÁÁDDD!!!
    pfff....
    Viszont a szerelők tényleg ügyesek!
  • moralosan
    #75
    No akkor:

    A sulim elég sznob. Az osztályom főleg. Most a létszám asszem 29 fő, ez úgy alakult ki, hogy 4.-ben - most nyolcadikos vagyok és elsőtől járok már ide - az épületet felújították és átmentünk fél évre egy ideiglenes épületbe. Azt hiszem több mint másfél milliárd forintos "felújítgatás" ide vonzott 6. előtt marha sok embert, de el is mentek jópáran. Lényeg a lényeg: akik elsőtől jártak, az évek során elfogytak, így maradtunk 4en(!) a 29ből. Mi marha jó haverok vagyunk, segítünk egymásnak amiben kell, elmegyünk mindenhová, meg még fsztudja :D. Aztán vannak a többiek. Van egy szerencsétlen gyerek, aki jól tanul, csak valahogy a szociális működése nem 100. Minden nap, de tényleg minden nap mindenféle ok nélkül szivatják. Beleszólni nem szeretnék, mert egyszerűen fáradt vagyok hozzá. Hozzáteszem egyáltalán nem vagyok semmilyen szinten sem elnyomva az osztályban, tehát beszólni beszólok bárkinek, csak kedvem nincs hozzá. Aztán vannak az anyagiak. Van pár személy, akinek az ősei bizony igen tehetősek. Nekik fel sem tűnik, de olyan szinten függenek az anyagiaktól, hogy az már komolyan durva. Fucsa, példám most nincs a szemléltetésére, de valahogy szeretik magukat elitebbnek mutatni. Ohh hülye érveket írtam tudom, de néha súlyosan undorító tud lenni.

    ha hülyén fogalmaztam, szori, lefáradtam estére...
  • lord nihilus
    #74
    én mindig megpróbáltam udvarias lenni mindenkivel a legtöbb amit ebból kihoztam az az h az oszt.társaim buzinak gúnyoltak miatta a csajok meg lenéztek.
    azért jó, nem?
  • Raszkolnyikov
    #73
    Igen, ez is probléma, velük senki sem törődik, pedig nekik is ugyan olyan rosszul esnek ezek a dolgok, ugyan annyira fájó!
  • Raszkolnyikov
    #72
    Ja és az igaz, hogy lányok voltak, de ez egyáltalán nem mentség!!! Mert mondtam ezt az egyikőjüknek, aki viszont tök normális, hogy azért szerintem, ezt nem így kellett volna csinálni és ő azt mondta, hogy ez csak a fiúkra vonatkozik. Szerintem meg a bácsinak nehéz a lábán állni, nekik meg könyebb és kész.
  • lord nihilus
    #71
    a legrosszabb ha még igaz barátja sincsen az aktuális "áldozatnak"...
  • Raszkolnyikov
    #70
    A buszon én is átadom a helyemet az időseknek, még ha ki is néznek, de egy úriember legyen minden körülmények közt úriember.
    Apropó. Egyszer én és a barátnőm a busz végén áltunk vagy ültünk már ne mtudom, de láttuk elöl, hogy áll egy öregbácsi és szinte kétségbe esetten kereste magának a helyet és senki nem kérdezte meg, hogy le teccik e ülni. Pedig ott volt két 4.es is, akiknek tudtom szerint semmi baj nincs a lábukkal, az egyikük ráadásul egy nagypofájú, kötöszködő (pedig vele is lehetne miért kötöszködni, mert nem egy pehejsúlyú) egyén, akinek állandóan pattog az igazság érete, hogy ez debunkó, az de bunkó...erre föl nem emelte volna meg a picsáját.
    A nagyszüleimnek majdnem minden hétvégén segítek, meg amikor kell. Szeretek dolgozni, főleg ha van is kedvem hozzá. De ez így helyes! Amikor kicsi voltam mindig vigyáztak rám. Mi jogon felejthetné el ezt bárki fia is??
  • orkenyid
    #69
    (vatera :) )
  • Super Mario
    #68
    Az, hogy én mennyi hülyeséget csinálok, arról inkább ne is beszéljünk :-) De én is igyekszek segíteni a másiknak, ha rászorul.
  • daeemoon
    #67
    Nagyon igaza van az utolsó két hozzászólónak. Mostanában én is igyexem egyre többet segíteni az öregbbeknek. Eddig nem mertem, mert tudtam, azután cikizni fognak. De most már tom hogy álljak eléjük, és inkább büszkén segítek, mert : Én képes vagyok erre veletek ellentétben (a cikizőknek szántam)
  • mousee
    #66
    A mai társadalom már nagyon el van rontva... Ma már az a menő, ha egy tapló paraszt vagy, aki szarik mindenkire, és csak a saját érdekeidet tartod a szemed előtt... Ez egy nagyon nagy baja ennek a mai világnak. A sok Mónika só, és egyéb ilyesmi kaliberű tv adás is ezt mutatja, ígyhát a TV függő nép ezt követi. Én még egyenlőre a kevés maradékba tartozom, én még szoktam segíteni nagymamiknak a buszon, vagy lemegyek a boltba ha megkérnek rá szüleim/nagyszüleim. Pedig én még szerintem kimondottan a hülyegyerek kategóriába tartozom, ugyanis rengeteg hülyeséget csinálok. De mindezt csak a magam, és a haverjaim szórakoztatására...

    Ezek után bejöhet az a kérdés, hogy akkor most tényleg az ember a legértelmesebb a földön? Az értelem, ha a pénzért pusztítod a saját fajtársaidat, csak azért, hogy a te érdekeid teljesüljenek?

    EZ a mai világ már teljsen el van b@szva. Elnézést a ronda beszédért.
  • Super Mario
    #65
    Igen, csak igazad van abban, hogy erről nemhogy divat, hanem egyenesen ciki beszélni. Pedig hidd el, mindenkiben ott van ez a kérdés.
  • Raszkolnyikov
    #64
    Remélem egyre többen jönnek majd!
  • Super Mario
    #63
    Nagyon jó ötlet volt ez a topic. Igenis beszélni kell erről!
  • daeemoon
    #62
    A Depresszió nagyon jó dalokat ír. Éredemes őket olvasni, és hallgatni: http://depressziomusic.hu
  • Raszkolnyikov
    #61
    Én ezt ismerem:)