Az emberek sokszor szembesülnek ezzel. Egyesek bűnhődés nélkül átgázolhatnak a másikon?
  • moralosan
    #75
    No akkor:

    A sulim elég sznob. Az osztályom főleg. Most a létszám asszem 29 fő, ez úgy alakult ki, hogy 4.-ben - most nyolcadikos vagyok és elsőtől járok már ide - az épületet felújították és átmentünk fél évre egy ideiglenes épületbe. Azt hiszem több mint másfél milliárd forintos "felújítgatás" ide vonzott 6. előtt marha sok embert, de el is mentek jópáran. Lényeg a lényeg: akik elsőtől jártak, az évek során elfogytak, így maradtunk 4en(!) a 29ből. Mi marha jó haverok vagyunk, segítünk egymásnak amiben kell, elmegyünk mindenhová, meg még fsztudja :D. Aztán vannak a többiek. Van egy szerencsétlen gyerek, aki jól tanul, csak valahogy a szociális működése nem 100. Minden nap, de tényleg minden nap mindenféle ok nélkül szivatják. Beleszólni nem szeretnék, mert egyszerűen fáradt vagyok hozzá. Hozzáteszem egyáltalán nem vagyok semmilyen szinten sem elnyomva az osztályban, tehát beszólni beszólok bárkinek, csak kedvem nincs hozzá. Aztán vannak az anyagiak. Van pár személy, akinek az ősei bizony igen tehetősek. Nekik fel sem tűnik, de olyan szinten függenek az anyagiaktól, hogy az már komolyan durva. Fucsa, példám most nincs a szemléltetésére, de valahogy szeretik magukat elitebbnek mutatni. Ohh hülye érveket írtam tudom, de néha súlyosan undorító tud lenni.

    ha hülyén fogalmaztam, szori, lefáradtam estére...