Ki néz szívesebben meg egy magyar filmet és ki egy amerikait?
  • B0B0
    #88
    Tim Burton filmjeit én is szeretem (kivéve a majmok bolygója) mert eredeti a képi világa és általába valami klaszikus történetet jelenít meg (Batman, Álmosvögy, Karácsonyi LIdércnyomás). Steven Seagal filmjeit is szeretem, mert nem az a verekedős film ahol a rosszfiú egyetlen ütéstől elájul. Szeretem ezeket a filmeket, de a szinészi alakítások a nullához közelítenek benne. (tisztelet a kivételnek mint pl: Danny DeVito, Dustin Hoffman, Tom Hanks..) Egyikkötök sem jár színházba lefogadom és nem is tudjátok milyen az, amikor az ember észre sem veszi, hogy egy színdarabot néz, mert annyira jók a színészek. Ezek a Hollywoodi "színészek" mind csak azért vannak ott ahol vannak, mert egy épp beválogatták egy olyan szerepre amit el tudott játszani. A magyar színészektől elvárják, hogy el tudjanak játszani 4-5 gyökeresen más karaktert és nem egy forgatáson, ahol ha elbassza akkor újra leforgatják, hanem egy színpadon ahol 2 órán keresztül végig koncentráltan kell azt nyújtani amit színészetnek neveznek.

    És én nem azt mondtam, hogy minden magyar film kurva jó és minden amcsi film bárgyú szar, hanem, hogy mi a jellemző...