Ford
  • Spészgószt
    #302
    Köszi a tanácsot, este amúgy picit erőteljesebben odabasztam és az egyik már "jó" :D úgyhogy, ha lesz időm lebontom a lámpát és megigazítgatom, most a 3ból 1 nem jó, az már elcsúszik nem baszogatnak annyira érte...
    majd a testkábeleknek is utána nézek, nem olyan rég volt kiszedve az aksi is...rajta hagytam a lámpát és szépen leszívta, de legalább most le lett merítve és újra lett töltve azóta mégpöccebbre indul...
    a motormosás nekem se a líblingem, de a storihoz nem árt tudni:
    hogy, el volt repedve a szervócsövem alul és az olajam elcsöpögött és míg nem tudtam elvinni kicserélni addig után kellett töltögessem, egyik este full sötétben szerencsétlenkedtem és túltöltöttem...tiszta olajos lett a szervószíj és a légkondi szíj is...mivel légkondis ezért a szíjat NEm lehet feszíteni. A csőcsere után arra lettem figyelmes, hogy "kihagy a szervó"...csúszott a szíj. letörölgettem amit tudtam...de mivel szerelő vagy azért sejted, hogy a szervó olajat nem olyan egyszerű... :D
    szerencsére nem "ázott sokat" a szíj és nem nyúlt meg, így egy gőzborotvás mosás helyre rakta, a mósóban meg ugyan úgy elkérték a 2000ft ha csak a szervó szíjra nyomatta a borotvát, mintha az egészet lemossák...így bassza qtja lemosattam az egész motort.