Ford
  • Ger0121
    #271
    Sziasztok!
    Először is bemutatkozom, mert még sosem írtam ide.
    Gebei Gergely vagyok, Ford tulajdonos.
    Olyan dolog felől érdeklődnék nálatok, hogy nem tudtok e elkallódóban egy régi Fiesta-t. 84-5's évjárat érdekel, valami ajándék áron. Akár külföldi és bontásra szánt is.
    Nekem egy ilyen gépem van, ehhez keresek kasztni elemet. Csak gyári nem törött érdekel. Leginkább hátulja kellene. (tehát nem zavar, ha szemből totálkáros sem.
    Csupán hobbi autó ként használom, nincs másik ugyan de ő (mert lelke van) a család kiskedvence. A probléma az, hogy megtolták a hátsóját. És mivel nem vagyok hajlandó lecserélni így javítani szeretném.
    Egy 900ccm es benzinmotor gördíti (nem is rosszul, bár nem járok gyorsulásra, de nem is arra való) (Xr2-es is érdekelne. Akár csak fotók akár eladó is)
    Azon dolgozom, hogy az autó az eredeti állapotában megmaradjon az utókor számára.
    (Jelenleg a B oszlopig az elejétől így is néz ki.) ez alól kivételt képez a lökhárító mert azt sajnos életem párja kicsit megnyomta.
    Gyári fényezés van rajta és minden ami rajta van alkatrész eredeti az amivel legördült a sorról.
    Heti egy alkalommal fut. Eddig összesen 101000km van benne (garantáltan. A családé a kocsi az első üzembehelyezés óta)
    Állandóan fűtött garázsban áll. :)
    Nos bemutattam a problémám és az életem részét! :)
    Jók legyetek!
    szép estét!
    G.