Elegáns Univerzum - húrelmélet és a többi vad elképzelés. Lehet-e...?
  • czihaki
    #155
    Saintgerman félreértettél- nem egy 1000 év múlva elkövetkező újra leszületésre gondoltam, mivel ez egy hindu marhaság- az élet itt egyszeri és megismételhetetlen. Én csupán arra gondoltam, hogy ha a szüleim nem XX. században élnek és gyártanak engem hanem 1000 év múlva éltek volna és akkor gyártottak" volna és így akkor élhettem volna, akkor talán nagyon izgalmas korban élhettem volna hiszen akkor már kint fognak száguldani az univerzumban. -ha él még a emberiség-

    Igazad van, sokszor a nehéz élet is besegít hogy többet érhessünk el-- de azért az se ártott volna ha lehetőségem lett volna egyetemre menni. Szerettem a fizikát a matematikát, de utáltam a történelmet. S a magas szintű fizikusi és matematikai tudás, segített volna bizonyítani mind azt, amit megtapasztaltam-- mert igy csak elmesélni tudom, mint valami esti mesét. Vagy ha nem ilyen mocskos világban élünk, akkor még fiatalon megmutathattam volna több mindent, hogy legalább a tisztességes emberek felvilágosultabbak lehessenek.