Elegáns Univerzum - húrelmélet és a többi vad elképzelés. Lehet-e...?
  • czihaki
    #116
    overseer-7 Meg kell hogy mondjam, hogy az univerzum keletkezése tulajdonképpen részemről is csupán teória,-- az alapot az adta, hogy elgondolkodtam azon ami Newton teóriája volt, amit aztán a többi tudós elvetett. Tulajdonképpen az ő teóriáját gondoltam tovább miután egy nagy Rianást láttam a Balatonnál egyik évben. A teóriámhoz az is nagy segítség volt számomra, hogy életem nagyon különös képességgel éltem le aminek köszönhetően szembesültem a földünk két fantasztikumba illő Teremtő energiájával.

    Az élet születése, keletkezése, számomra tiszta kész elmélet volt. elég volt számomra szembesülni a Földünk két energiájával, mert azok bizony tudatos energiák. Szembesültem velük a Föld belsejében, de végül a Jelenésükkel is amikor emberi formát utánozva megjelentek Nekem. Illetve kirántották raportra fel a lelkemet a felhők főlé még 1991 ben. Előtte ugyan is, megjártam a Földünk belsejét lélek fazonként. Ez a testből való kilépés lélek fazonnal egész életemben szinte adott volt 9 éves gyermekkoromtól egészen 50 éves koromig, akkor abba hagytam a kilépéseket, mert a Teremtők erre figyelmeztettek, hogy az idősebb korban már veszélyes, tovább folytatnom.