Star Trek: Legacy
  • lee56
    #433
    hmm, ez az "optimalizálatlan arcade (na ebben azért 1etértünk) fos" simán elmegy játszható fps-el nálam (A64 X2 3800+, 2g ddr2667, i3d 7600gst) eléggé high grafikai beállitásokkal 1280x1024, minden a maximumon, shadows on, 2xes multisampling, és csak a nagyobb csatáknál lassul be 15-20fps körülire, az átlag ugy 25-30fps-nél lehet (szerintem a prociddal lesz a gond ott, [nekem is hasonló gépem volt fél éve mint neked, amd Axp 3000+, 1g ram, és gf6600gt, és pl a soldiers heroes of world war 2, néha ugy akadt mint az állat, egy havernak akkoriban (kb fél éve) még szarabb videokártyával (gf4200ti-al) is faszábban ment neki a soldiers, mert a procija egy 2800+os A64 volt (hiába alacsonyabb a frekvencia mint az Athlon xp-nél, sokkal jobb az A64 teljesitménye)], nameg azért a 6600 mára már eléggé low-end videokártya 256mega ddr2-videoram van rajta gondolom, az még a lassu 6600gt 128m ddr3-jánál is lassabb igy, hiába a 256 mega ram)

    Oblivionnal a régebbi gépemmel is játszottam, és erőteljes kompromisszumokat kellett kötnöm a grafikán, hogy ne akdozzon össze-vissza, bár meg lehet oldani, hogy nagyon szépen nézzen ki és jól is mennyen miközben sétálsz a tájat nézve, de harc közbe összeszarta magát a videokártyám (a 6600gt, ami azért még mindig gyorsabb mint a sima 6600) közepes grafikán, ráadásul a füvet is vissza kellett venni, nem kicsit, nagyon :)

    Szóval isteni csoda lenne ha valóban HIGH beállitásokkal 5fps-nél többet préselnél ki az oblivion-ból, bár az előfordulhat hogy ugy érzed jobban megy mint a legacy (azt már nem tudom kipróbálni a régi gépemen).